Skocz do zawartości

Zdjęcie

monia tak już mam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
997 odpowiedzi w tym temacie

#21
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

Moja tak sama z siebie Jak już tyłka wcisnąć w spodnie nie może
_________________


no moja też ale tu sie odchudza a potem nie i tak kilka razy na dzień... A siostra kazała mi ja przypilnować na dietce... tylko ja nie wiem jak to zrobić :nie wiem1: :smiech3: Jak ja ledwo siebie daje radę upilnować... :blush: :blush:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...



...



...



#22
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
najlepszą metodą są zdjęcia i lustro same zrozumieją jak wyglądają i wezmą się za siebie ... przepraszam za przerwę, ale byłam się :kapiel: muszę lecieć dziękuję za miłe słówka dobrej nocy :love:

#23
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

przepraszam za przerwę


hmm niech pomyśle chyba ci wybaczymy :hmmm: :grin:

No tobie też życze miłej i spokojnej nocki :lovers:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#24
Guest_słodyczomanka_*

Guest_słodyczomanka_*
  • Guests
moniczka, kolorowych :lovers:

#25
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Moniczka witam cieplutko :wave: trzymam kciuki za dietkę :thumbsup: :thumbsup:

#26
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
witam :clap: trochę późno ale zawsze ;] a mianowicie sprawozdanie z dnia dzisiejszego zaczęłam od śniadania : płatki z mlekiem 320 kcal , obiad 480 kcal, 4 kostki czekolady( nie mogłam się powstrzymać)88 kcal, i brukselka na koniec ok 200kcal razem to nam daje
1088 kcal :-P myślę , że w miarę dobrze :whistle: teraz jestem cięższa o jakieś 1,5 kg :yikes: bo jestem przed więc moja waga może będzie prawidłowa i najmniej zakłamana za jakieś 2 lub 1,5 tygodnia masakra... a co tam ciekawego u was drogie koleżanki?? czekam na odpowiedzi :tongue:

#27
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

czekam na odpowiedzi :tongue:


no to szybciutko pisze :biegnie:

Rozpiska ładna tylko te 3 kostki czekolady tu nijak nie pasują...

bo jestem przed


no ja też... to będziemy razem to przeżywać :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

za jakieś 2 lub 1,5 tygodnia masakra


no niesety ale coś za coś po @ Bedzie najmniej 1kg mniej :clap: :clap: :clap:

Moniczka pisz coś więcej o dzisiejszym dniu

P.S. Teraz ja czekam... :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :fun:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#28
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
chyba nie ma czym się chwalić :-> dzisiaj sobie pospałam bo miałam na 11,45 do szkoły i trzy lekcje przyszłam do domu oczywiście spacerkiem żeby nie było , że się tylko wożę autobusami :-P i sobie odpoczywałam i odrabiam teraz lekcje i spędzam czas z Wami, a przed snem brzuszki będą (wczoraj też były ) :thumbsup: a u Ciebie co tam ??

#29
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

a u Ciebie co tam ??


a u mnie ferie pełną że się tak wyrażę gębą... :fun: :fun: :fun: :fun: :fun:

Dzisiaj mniałam malowanie pokoiku i jestem cała w pomoarańczow kropki ja dalmatyńczyk :grin: Więc musze jeszcze lecieć pod prysznic dzisiaj ale tak mi się nie chce... z chęcią bym sobie tak siedziała i pisała.... cały czas.... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#30
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
hmmm znam to uczucie :-)

#31
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

przyszłam do domu oczywiście spacerkiem żeby nie było , że się tylko wożę autobusami

:clap: :clap: :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#32
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
witam pięknie w tym śnieżnym i chłodnym dniu :mrgreen: śniadanie zaczęłam od jogurtu z muesli 170 kcal (sorki ale musiałam do tego 4 kostki czekolady ) w szkole drugie śniadanie kanapka z dwóch małych kromek chleba wieloziarnistego z białym serkiem 196 obiad ziemniaczki mało do tego pierś z kurczaka w omlecie, brukselka i trochę kapustki około 510 kcal
razem 964 kalorie ;-) do wieczora zjem sobie może jeszcze jakiegoś owocka albo warzywko :grin: zależy jaka mnie ochota najdzie :thumbsup: wczoraj zrobiłam 100 brzuszków przed snem i dzisiaj tez mam zamiar ... do szkoły z przestanku chodzę na piechotę czyli jakieś 150 metrów i jeszcze na inny przystanek więc chodzę codziennie około 200 metrów ;P ale nie wspomniałam, że w mojej szkole są schody przez 8 godzin dziennie się trochę nalatam 8-) myślę, że to też można zaliczyć do ćwiczeń , jutro jeszcze dwie godziny w-f-u a co tam u Was??

#33
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Ładnie, alee

musiałam do tego 4 kostki czekolady

to niepotrzebne...
Powodzenia w dietce :lovers: :thumbsup:

#34
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
wiem, że nie potrzebne :nie wiem1: ale jak mam głód słodyczowy to wolę jakąś kostkę czekolady ..... i tak to mało w porównaniu do tego co było kiedyś cała tabliczka na raz ... jak dużo wody pijecie? w ogóle płynów?

#35
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
moniczka, no rozpiska ładna tylko te czekoladkę zlikwiduj a bedzie dobrze :thumbsup:

Fajnie że robisz brzuszki napewno pozwoli ci to uzyskać płaski brzuszek :clap2:

jak dużo wody pijecie? w ogóle płynów?


a to zależy nie raz 2litry nie raz 4 :hmmm: :hmmm: Naprawdę u mnie nie ma tak konkretnie :tongue:

Trzymaj się papa :wave:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#36
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
wiecie co jestem okropna :placz: a mianowicie : pochłonęłam 3 kawałki drożdżówki z jagodami (mama upiekła dzisiaj ) co nam daje 534kcal , na obiad 5 naleśników z serem, śmietaną i łyżeczką cukru 570 kcal, a domu śniadanie jogurt z płateczkami ok 200 i w szkole kanapka z chleba razowego i twarożka 196 kcal .... wszystko razem = 1500 kcal :zdenerwowany: o 500 za dużo ... na dodatek na w-f prawie nic nie robiliśmy :-? jestem zła na siebie , bo nie dość ,że jestem przed to waga i tak w miejscu stoi .... staram się też dużo pić :myśli1: słuchajcie co ja mam jeszcze takiego robić co mi pomoże schudnąć?? ćwiczę zawsze wieczorkiem 100 brzuchów i dużo chodzę po schodach i w ogóle ... wyglądam jak ponton !! pomocy :cry: pozdrawiam

#37
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

co ja mam jeszcze takiego robić co mi pomoże schudnąć??

a6w :strong:
ja jem dziennie po 4 tysiące kcal :tongue: :cry: :tongue:
papa :papa:

#38
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

3 kawałki drożdżówki z jagodami (mama upiekła dzisiaj ) co nam daje 534kcal , na obiad 5 naleśników z serem, śmietaną i łyżeczką cukru 570 kca

:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: ja po dwóch takich naleśnikach bym chyba pękła a Ty pięć :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: nie wierzę normalnie nie wierzę :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#39
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
moniczka, ty tu nie żartuj ... naprawdę zjadłaś 5 naleśników :yikes: :yikes: :yikes: Mam nadzieję że teraz dręczą cię duuuuże wyrzuty sumienia i na drugi raz ograniczysz ich ilość do 2 lub do ZERA!!!!

No i dzisiaj poćwicz więcej by spalić je troszkę... :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells: :dumbells:

Kurczę i jeszce ta drożdżówka... no ale ja dzisiaj też nie gorsza... Zawsze można zgonićna naprzykład... :hmmm: pogodę :smiech3: to pewnie przez te ciśnienie tyle jemy niedozwolonych rzeczy dzisiaj :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#40
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
przepraszam za nieobecność ... nie miałam internetu ... waga nadal w miejscu czyli 67 :myśli1: na naleśniki nic nie poradzę bo je kocham , ale się już skończyły tak samo jak drożdżówka :-> nie będzie już problemu ; wczoraj np. wysprzątałam cały pokój powynosiłam wszystkie śmieciory - trochę spaliłam , a na wieczór zamiast brzuchów była zabawa z 7 letnim kuzynem też mnie nieźle wymęczył ...a po południu zrobiłam 20 brzuszków ... tylko jak to w gościach bywa muszą mi coś wcisnąć.... tato kupił 5 kg jabłek i teraz jak będę głodna będę je jadła zamiast słodyczy (są mi zakazane -antybiotyk) , nie podawałam swoich wymiarów to teraz mogę podać :
biust :98
talia 78
brzuch 90
udo 55
łydka 37
biceps 28
co o tym sądzicie ... brzuch trochę za duży :cry: a co tam u Was? pozdrawiam :lovers: i czekam na odpowiedzi (rozbudowane i duuużo) :love:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych