Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kaszka na twarzy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
no właśnie ostatnio mam całą twarz obsypaną jakimiś krostkami ale takimi podskórnymi dosłownei taka kaszka :roll:
nie wygląda to za fajnie i za bardzo nei wiem co z tym zrobic :-x
musze kupić wapno dziś napiłam sie takiego do dzieci bo zawsze to juz coś :-(

niczego ostatnio nowego nie uzywam krem kupiłam ale to juz dawno i nie wiem czy ta kaszka była juz wcześnie ,



...



...



#2
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
to musi być uczulenie, ale nie koniecznie na krem, może być na coś co jesz :hmmm:

#3
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

może być na coś co jesz :hmmm:

tylko kurde na co nic takiego ostatnio nie jadam dziwnego :tongue:
i to juz dosć długo mam więc chyab jak by coś z jedzenia było to juz by przeszło :hmmm:

#4
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
ja taką kaszkę miałam ostatnio i okazało się że najadłam sie za dużo cytrusów, nie wiem, pomidory są pryskane i inne takie.. co takiego mogłaś jeść.. :hmmm:

#5
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
nadzwyczajna, własie że ja przez odtatnie pare dni nie jadłam zadnych cytrusów ani pomidorów wiec jak by było od tego to chyba by juz zeszło , kurcze sama nie wiem
nie wygląda to za fajnie zresztą pewnie wiesz :ceyes:

#6
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
idź kochanie do dermatologa to pokaż

#7
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
a może to przebiałczenie, za dużo białka w organizmie :myśli1:

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i może sprawdz terminy ważności kosmetyków ,używasz cieni? -możet ez masz jakies nowe mydło albo szampon ktory uczula ... mnie ostatnio twarz ciągnie czuje że jest za sucha i szczyoie wręcz-tormentiol zwykły mi pomógł ... :bawi: :bawi: :bawi: :lovers:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
nic z kosmetyków nowego
jem w sumie normalnei tylko ograniczam ilości

mnie ostatnio twarz ciągnie czuje że jest za sucha

no własnie ja też tak mam

tormentiol

a on jest na recepte czy nei ?

#10
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

a on jest na recepte czy nei ?


raczej nie , ale dawno nie kupoiwałam więc może cos się zmieniło, a suchą skórę na twarzy to ja tez mam, ale często tak własnie przez zime się dzieje bo powietrze w domu przesuszone, sztuczne ogrzewanie ,mało słońca , jak miałam problem ze skóra ciągle coś mi tam wyskakiwało, swędziało to w aptece poleciła mi zwykłą witamine A , na pewno ci nie zaszkodzi

#11
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

witamine A ,

spróbuje i zapytam o ten tormentiol

#12
Sheeepy

Sheeepy

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 272 postów
Sabinko ... i jak sobie poradziłaś z tą kaszką na twarzy ... ? Ja między innymi właśnie zdecydowałam się na odchudzanie ze względu na to co się stało z moją cerą ... Zawsze miałam śliczną, gładziutką cerę, ale jak tylko zaczynam jeść dużo, tłusto i tyję to twarz mam usianą taką właśnie poskórną kaszką, której za żadne skarby usunąć nie mogę ... Staram się ją wysuszać różnymi preparatami, nawet stosowałam jakiś taki środek dezynfekujący który zabija wszelkie bakterie, grzyby i różne inne świństwa ... ale to nie pomaga ... gorzej, że ta moja kaszka jednego dnia jest biała, drugiego dnia robi się czerwona ... mam w zasadzie z 5-6 takich większych tych grudek i normalnie nie mam na nie siły ... wyciskać się ich nie da ... nie wiem co z nimi robić ... może zmiana diety na zdrowszą trochę pomoże ... :-(

#13
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
chwilowo znikneły bez żadnej interwencji chemicznej :tongue:
ale co jakiś czas to wraca :blink:

#14
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
No właśnie dziewczyny ja tez tak mysle ze to za duzo białka bo mam identycznie od kiedy czaczelam diete chyba jaja i sery i ryba biale mieso .Tyłek rosnie, pychol w kaszce normalnie :yikes: :krzyczy: :krzyczy:

#15
Sheeepy

Sheeepy

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 272 postów
Cholera ... nie pomyslalam ze to od bialka ... a ja na nim tak naprawde diete bazuje ... bo uwielbiam jogurty ... mleko ... i wszystko inne ... :/

#16
owocowa

owocowa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Ja czasem jak mi właśnie pokaże się taka kaszka na twarzy to szybko piję wapno. Najczęściej mam od za dużej ilości produktów mlecznych :( A tak lubię jogurty :(

#17
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
Może alergia na jakieś pylące rośliny?

#18
calineczka

calineczka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 51 postów
ja mam taka kaszke na ramionach i nie wiem jak to ogarnac

#19
Lucjan

Lucjan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Calineczka - a byłaś u dermatologa?

#20
Pola Sadecka

Pola Sadecka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
Niestety i ja zauważyłam taką kaszkę na ramionach a ostatnio i pojedyncze przypadki na twarzy :/ Myślałam, że to da się wycisnąć ale niestety nic z tego a policzki całe zmaltretowane.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych