Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę schudnąć.... Ale jak???? Pomóżcie!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Laseczka

Laseczka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
:!: :!: :!: Może zacznę od samego początku. Dwa i pół roku temu ważyłam około 58 kg. Cieszyła mnie ta waga. Nie miałam większego problemu z jej utrzymaniem. :mrgreen: A jak wskoczył jakiś zbędny kg. to kilka dni i nie było go. Potem zaszłam w ciążę... też nie było aż tak zle. Przez 9 miesięcy przytyłam tylko 6 kg. a po porodzie została waga 60 kg. Nie było aż tak zle. Zato potem zaczął sie problem.. Z dnia na dzień tyłam coraz bardziej . Przez 3 miesiące z 7 kg.mi przybyło. Próbowałam się tego pozbyć. Udało mi się 5 kg . Czyli waga 62. Jednak nie trwało to długo. Przez rok przytyłam do wagi 76 kg. Normalnie rozpacz. Zle się czuję z tymi kilogramami. Nie mogę już patrzeć w lustro. :-( :-( Im bardziej chcę schudnąć , tym bardziej tyję. Powiem tak, nie objadam się aż tak bardzo , czasem mam tylko takie słabości , że więcej zjem.Koleżanka radziła mi , żebym nie jadła kolacji , ale nie umiem zasnąć z pustym żołądkiem... Nie uprawia sportów,ale jestem w ruchu bo dużo chodzę... wiem , że to za mało, ale od jutra planuję zacząć biegać. Do Wielkanocy chcę schudnąć 3 kg. Czy to dużo??? Dziewczyny, pomóżcie mi!!! Doradzcie!!! Może są jakieś skuteczne herbatki lub tabletki dostępne w aptece???? !!! Proszę Was bardzo. :!: :!: :!:



...



...



#2
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
zielixa kosztują ok 50zl ale to od lekarza musisz mieć recepte (moi rodzice to biorą i schudli po 5 kg) zrób sobie rozpiskę i powyrzucaj zle rzeczy ze swojego jadlospisu...albo zacznij liczyc kalorie dieta 1000 lub 1500 kcal jest skuteczna :tongue: zorganizuj 5 małych posiłków tak abyś nie była głodna i dołóż wiecej warzyw i owoców + cwczenia
i na pewno sie uda
pozdrawiam
monia

#3
afrodytaspa.pl

afrodytaspa.pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Kupowanie tabletek to najmniej rozsądna rzecz, jaką możesz zrobić. Wszelkie srodki odchudzające rozregulują tylko Twoją przemianę materii a po ich odstawieniu szybko odzyskasz zrzucone kilogramy. Skoro nie chcesz drastycznie ograniczać jadłospisu, postaraj się więcej ćwiczyć - może orbitrek, rowerek lub siłownia. Zastanów się też, może powinnaś porzucić jakieś złe nawyki - na przykład zbyt dużą ilość tłuszczu lub soli w diecie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych