Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prosze podpowiedzcie.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sandra13

Sandra13

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam wsystkich serdecznie.Mam na imie Sandra mam 33 lata.Dwa lata temu moja figurka była super,wazyłam zaledwie 64 kilo,teraz poprostu jestem załamana.Waze prawie 70kilo i to mnie wrecz przeraza co bedzie dalej.Kupiłam sobie tabletki na odchudzanie od trzech tygodni je łykam bio slim z zielona herbata,oraz cwicze codziennie na rowerku 20 minut.Niestety nie ma zadnych efektów.Czy macie moze jakies wypróbowane srodki odchudzajace po których sa efekty?Błagam niech ktos mi podpowie.Dziekuje pozdrawiam. :wavecry:



...



...



#2
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Czy macie moze jakies wypróbowane srodki odchudzajace po których sa efekty?

mamy-mniej jesc i dietkowac rozsadnie.Poczytaj u nas na forum o roznych dietkach moze ci sie cos spodoba.Ja stosuje diete 1000kcal bo mi odpowiada.
Zapraszamy do zalozenia bloga i pisania o twoich postepach.A co do tabletek to nie wierze w ich dzialanie-tylko dietka i cwiczenia moga cos zdzialac. :dumbells:
witaj na forum :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#3
afrodytaspa.pl

afrodytaspa.pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Mniej jeść i zastanowić się, co spowodowało, że przytyłaś. Jeśli nie były to drastyczne zmiany w trybie zycia (np. zmiana pracy na siedzącą) być może sprawcami problemu są hormony. Warto przed rozpoczęciem diety skonsultować się z lekarzem, który pomoże prawidłowo zbilansować jadłospis no i nie tracić nadziei i wytrwałości - czasem na rezultaty trzeba poczekać dłużej niż kilka tygodni.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych