Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rzęsy i brwi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
Ostatnio na pewnej stronie przeczytałam że świetny na rzęsy i brwi jest OLEJEK RYCYNOWY. Podobno je wzmacnia, pogrubia i mniej ich wypada. Można go kupić w aptece, a cena to 2,44zł :shock: Wczoraj go kupiłam i byłam sceptycznie nastawiona kiedy dowiedziałam się jaki jest tani. Jednak później weszłam na jakieś forum i sie okazało że 99% osób jest nim zachwycona :yikes: Przez 3 tygodnie będę go codziennie używała i powiem czy naprawdę jest taki dobry :tongue: Ogólnie to ten olejek jest na przeczyszczenie hehe. A i jeszcze na paznokcie podobno działa oraz można do domowych maseczek na włosy go dodać :tongue:
  • TranisCymn lubi to



...



...



#2
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Olejekiem rycynowym smarowalysmy sobie brwi i rzesy z moja siora,juz 20 lat temu :blush: .robia sie ciemniejsze i brwi gescieja.
kiedys zrobilysmy kumpeli kawal i powiedzialysmy jej ze smarujemy olejkiem kamforowym....... :evil: byla wsciekla bo zapach ma silny i oczy ja piekly :tongue:
wredne bylysmy :blink:
Najlepiej smaruj sobie rzesy i brwi tymi patyczkami do uszu,dobrze sie rozprowadza-ja maczalam w olejku patyczek i rozprowadzalam na brwi i rzesy :grin:
  • TranisCymn lubi to

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
z rycyna na moje zapewnienia Aja próbowała ale na włosach i coś nie teges było.... :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

z rycyna na moje zapewnienia Aja próbowała ale na włosach i coś nie teges było.... :hmmm:
_________________

bo to tluste :smiech3: :smiech3: :smiech3: pewno sprac nie mogla :hmmm:

#5
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Rycyna jes też dobra jak ktoś ee nie może podobno. Na sobie nie próbowałam ale tak mówią :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

jes też dobra jak ktoś ee nie może podobno

chyba tylko na to jest dobra bo to że po niej włoski będą bardziej gęste to marna szansa .....
Dołączona grafika

#7
afrodytaspa.pl

afrodytaspa.pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Mazia, nie byłabym tak sceptycznie nastawiona. Olejek rycynowy, miód czy sok z cytryny to wypróbowane kosmetyki z "apteczki babuni", które sprawdzają się dobrze zwłaszcza u alergików, którzy mają problemy z tolerancja niektórych kosmetyków. Wydaje mi się, że szczególnie im może się spodobać taka propozycja :)

#8
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

Olejek rycynowy, miód czy sok z cytryny to wypróbowane kosmetyki z "apteczki babuni",

z tym się oczywiście mogę zgodzić . ....Nie jestem sceptycznie nastawiona .... mam kontakt z wieloma klientkami które stosuja olejek rycynowy na brwi i nawet po 10 latach włoski nie odrastaja !! Jeśli chodzi o skóre alergiczną to jest to dość szeroki temat często bardzo indywidualny który wymaga szczególnej uwagi i nie jest to powiedziane że naturalne produkty nie powodują alergii.
Dołączona grafika

#9
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
olejku rycynowego za cholere nie umiem zmyć włosów, ale za to czasem na rzęsy i brawi sobie robię. z tym, ze na rzęsy nie robie bo rano jak sie maluje tuszem, to sa jakies takie tluste.

#10
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
Hm, muszę wypróbować Wasze odkrycie...;)

#11
miyollia

miyollia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Ja olejek rycynowy nalewam na palec a potem smaruję rzęsy i rano zmywam :) Działa jak odżywka :) i to bardzo dobra :)

#12
perissa

perissa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
ja kiedyś próbowałam olejku rycynowego i faktycznie jakby brwi zrobiły się gęstsze, ale w kolorze różnicy nie widziałam, w sensie nie ściemniły mi ;/

#13
kant1

kant1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Olejek rycynowy to fajna sprawa:)

#14
bedechudaooo

bedechudaooo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
Używałam olejku do włosów i efekt był fajny przynajmniej ten wizualny za krótko stosowałam żeby stwierdzić czy pomogły w ich kondycji ... muszę spróbować na rzęsy :) a ile to trzymać ? można olejek na to tusz i w miasto ? :P :P

#15
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Ja też jestem zachwycona olejkiem rycynowym... Jest dobry na wszystko - skóra twarzy paznokcie włosy rzęsy brwi... kupuję go w gigantycznych ilościach i panie z apteki chyba mają mnie za bulimiczkę jakąś :D

#16
truskawa

truskawa

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Ja olejek rycynowy wypróbowałam na brwiach i rzeczywiście włoski rosły mocniejsze i było ich więcej, więc polecam :)

#17
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
ja już na każdym temacie polecam, bo rycyna jak się okazuje jest najlepszym i najtańszym cud-specyfikem na wszystko :)

#18
lillamy

lillamy

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Ja postanowiłam zainwestować w lepszy preparat do brwi - revitabrow i jestem zachwycona efektem. Kosztuje aż 300 zl, ale naprawdę działa. Marzyłam o powrocie do gęstych brwi i efekt jest taki, jaki chciałam. :)

#19
rejna

rejna

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
ja też polecam olej rycynowy - dużo tańszy a skuteczny :)

#20
Guest__*

Guest__*
  • Guests
Jest on obecnie niedoceniany jako lek mający różne możliwości zastosowania. Przyjmowany jest najczęściej doustnie jako środek na przeczyszczenie. Za takie jego działanie odpowiedzialny jest zawarty w nim pewien składnik. Ponadto stosowany jest w kosmetyce jako odżywka do suchych włosów, łamliwych i wypadających rzęs, paznokci i naskórka wokół nich.

-- 13 sie 2014, o 14:56 --

A co myślicie o czymś takim http://www.bdsklep.p... ... w,id-47817 lub http://www.mydlarnia...lejek-z-awokado on tez pomoze?>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych