Skocz do zawartości

Zdjęcie

ćwiczenia na ramiona?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Macie jakies sprawdzone ćwiczenia na ramiona? Bo cwicze z butelkami (wygodniejsze niz hantle i tansze ;-) ) i jakies tam miesnie mi sie pojawiaja ale z tylu ramion mi nic nie ubywa :evil:
Co robic i co cwiczyc zeby sie pozbyc tego wiszacego "flaczka" z tylu ramion? Jak macie cos sprawdzonego to piszcie bo juz nie wiem co mam z tym robic :nie wiem1:



...



...



#2
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
Może 8minute ARMS niewiem czy daje efekty bo dopiero zaczęłam od wczoraj ale zawsze można spróbować:P

#3
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Nikola, a Ty masz to yak rozpisane te cwiczenia zeby moc zrobic metoda kopiuj wklej? bo patrzylam na necie ale tam sa tylko jakies filmiki, ktorych nie moge sciagnac bo moj ma jakies dziwne programy ma kompie i nie da rady :nie wiem1: albo linka masz do stronki gdzie te cwiczenia sa opisane?

#4
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
Mam linka do filmiku ale jego się nie ściąga

#5
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
jakos taknie za zbytnio mi sie widza ta cwiczenia, ja ani jednej papki bym nie zrobila :smiech3: ale bardzo Ci dziekuje Nikola moze jeszcze to rozwaze :nie wiem1: a jeszcze poczekam moze dziewczyny maja tez jakies sprawdzone cwiczenia...

#6
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Ponawiam pytanko :grin: ratujcie dziewuszki i zdradzcie mi swoj sposob :uklony: ma ktos jeszcze jakies pomysly poza tymi cwiczeniami od Nikoli?

#7
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
buziaki444, ja uwarzam ze napewno pomoga cwiczenia zhantlami ja naprzyklad proponowalabym cwiczenia na orbitreku bo tam pracuja wlasnie rece

#8
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
syla19799, no ja zamiast hantelek to butelki pollitrowe z woda bo mi tak wygodniej :grin: i daje to troche bo mi sie juz miesnie wychylaja i cos tam sie pojawia i przod reki nabiera ksztaltow :grin: tylko z tylu takie flaki mi wsza i nie wiem jak to wycwiczyc zeby jakos wygladalo :nie wiem1:

#9
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

takie flaki mi wsza

ale wydaje mi sie ze z tym juz nic nie zrobisz trzebabylo wczesniej o tych cwiczeniach pomyslec jak zaczelas sie dchudzac

#10
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
syla19799, no ja jak sie odchudzalam to tez na rece cwiczenia robilam wlasnie caly czas... no i bicepsy mam i widac te miesnie... myslalam ze to tez sie wycwiczy z czasem a tu dupsko :nie wiem1:

#11
starving

starving

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Ja proponuję takie ćwiczenie:
Oprzeć się (złapać się) wyprostowanymi rękami o kant kanapy/łóżka/sofy (tak jakby próbować usiąść, ale w powietrzu :-P :-P ), a nogi mieć wyprostowane do przodu(przy czym tylko pięty leżą na ziemi). Zginać ręce tak, aby pośladki niemal dotykały podłogi. Potem znowu wyprostować i tak kilka serii po 10 powtorzen codziennie :)
Powinno działać. :mrgreen: :mrgreen:
Pamiętaj kochanie, kalorie nie są w stanie Cię uszczęśliwić...

#12
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ojjj :D ja zrobiłam 3 powtórzenia i juz nie mogłam :D:D :-P

#13
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów
witam :mrgreen: ja proponuje takie ćwiczenie :mrgreen:
Położyć się na brzuszku , ręce wychylić (lekko ugięte) do tyłu, i robić wymahy. ja ćwicze tak od wczoraj z ciężarkami po 1 kg na rękę, a wvcześniej ćwiczyłam tak na aerobiku, stąd te ćwiczenie :mrgreen: Pozdrawiam cieplutko :wave:
Dołączona grafika

#14
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
to poczekam na twoje rezultaty :)

#15
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
musze sobie wyprobowacte wasze cwiczenia :grin: majenka21, juz mam wizualizacje tego cwiczenia jak rece sobie łamie :smiech3: :smiech3: :smiech3: ale sprobuje :grin:

#16
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

juz mam wizualizacje tego cwiczenia jak rece sobie łamie

hahahaha :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: teraz do dałaś :D :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#17
majenka21

majenka21

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 109 postów

musze sobie wyprobowacte wasze cwiczenia majenka21, juz mam wizualizacje tego cwiczenia jak rece sobie łamie ale sprobuje


Buziaczek napewno sobie rąk nie złamiesz :smiech3: :smiech3: :smiech3: to cwiczonko jest na prawde fajne, jest jeszcze jedno w tej samej pozycji:
Leżymy na brzuszku rozkładamy rece po bokach, lekko je uginamy i robimy wymahy
(góra- dól) :grin:
Dołączona grafika

#18
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
musi fajnie wyglądać :D :-> :-> :->

#19
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

musi fajnie wyglądać :D :->

tego drugiego to sobie nawet zwizualizowac nie moge :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#20
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ja też probowałam i nie dam rady chyba :-P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych