Skocz do zawartości

Zdjęcie

POMOCY ! :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Mam problem, a raczej moja mama.
Otóż ona ma 175 cm wzrostu i waży jakieś 120 kg. Nie stać jej zeby kupić sobie jakies dietetyczne potrawy.. dlatego ja będę jej robić zakupy.
Ale potrzebuje pomocy właśnie. Chcę ją wysłać na diete 1000 kalorii, ale nie wiem od czego zacząć.. Chce robić zakupy co 2 tygodnie.
Ciemne pieczywo bedzie codziennie ponieważ bratowa ma piekarnie, a mi chodzi głównie o mięsa, owoce, warzywa, jogurty, sery.. w jakiej ilosci to wszystko kupić zeby porozdzielać to na poszczególne dni tych 2 tygodni?
Ile wam schodzi produktów na takiej przestrzeni czasowej?
Co wy kupujecie?
Jakieś konkretne nazwy mięs, serów itp. Ja sie nie znam na mięsie. wiem tylko jak smakuje kurczak i mieso mielone.. wstyd sie przyznawać w ogole..
Z góry dziekuje za pomoc. Bo ja kompletnie nie wiem co kupić zeby pasowało do diety 1000 kalorii :-(



...



...



#2
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
kkasiaa123,w dziale w którym założyłaś temat jest opis diety 1000 cal z przykładowm jadłospisem.
Ułóż sobie przykładowe menu dla mamy na tydzień lub dwa i podlicz czgo Ci ile wyszło,wtedy będziesz wiedziała ile czego masz kupić.
Pamiętając żeby nabiał kupować z długą datą terminu przydatnośi a mięso mrozić w małych porcjach i rozmrażać na bierząco :-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych