Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazoo czyli - moja droga Smoka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2791 odpowiedzi w tym temacie

#1
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Jestem jednym z niewielu facetów, którzy postanowili przytulić się do tego forum. W wielkim skrócie o sobie: kiedyś wielokrotnie rzucałem palenie i tyleż samo razy starałem się zgubić coś niecoś z wagi.. Daremne żale, wprawdzie nie palę od dobrych 10 lat ( :-> :-> ) ale waga ????!!!! Nie jestem kurczakiem :-P :-P .
Zezłościłem się na siebie i szukałem sposobu. Przypadkiem trafiłem na książkę "Nie potrafię schudnąć" i szukając dalej trafiłem tutaj. :-) :-)
Jestem pewien że przy pełnej życzliwości dziewczyn z forum , zakończę z pozytywnym skutkiem operację "Bruce Lee to przy mnie pikuś"

23.06.2009
Rozpocząłem I etap kuracji Protal - szok proteinowy.
dzisiaj 24.06 - 1 kg mniej , i tak jak by zmniejszenie łaknienia i napięcia... :-)
Postaram się na bieżąco informować o wszystkim i dzielić się wiedzą i doświadczeniami.
W miarę też na bieżąco postaram się odwiedzać zacne forum.
Pozdrawiam wszystkie dobre duszyczki które mnie wesprą.

Załączone pliki

  • Załączony plik  Kris.png   5,56 KB   12244 Ilość pobrań

Dołączona grafika



...



...



#2
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
JAZOO, jestesmy z Tobą :thumbsup: :thumbsup:
a te chinskie znaki to ? Podobno chinczyk żeby mógł przeczytac swobodnie gazete w swoim jezyku musi sie uczycz 25 lat :roll: :yikes: :yikes:

#3
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
JAZOO, witam cię serdecznie :wave: życzę powodzenia i trzymam kciuki :thumbsup:

#4
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, już się witałam ale co tam jeszcze raz witam w naszych szeregach:)
Bardzo się cieszę,że mężczyzna do nas dołączył i tak na dzień dobry dostajesz ode mnie pucharek :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: :win: za to,że fajki rzuciłeś i nie palisz a z dietko pomożemy jak umiemy :mrgreen:
Na wsparcie forumkowe możesz liczyć i już dzisiaj trzymam kciuki za powodzenie w dietkowaniu :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#5
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
A ja sie jeszcze nie witałam :wave:
powodzenia i efektywnej diety

#6
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
JAZOO, trzymam kciuki za doietke :thumbsup: i brawa za zgubiony kg :clap:

#7
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam Jazoo i powodzenia w gubieniu kilogramów :-)

#8
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
JAZOO, jeszcze raz witam serdecznie na forumku i życzę wytrwałości w diecie. Oczywiście liczę też na sprawozdania z postępów. Pozdrawiam serdecznie

Co oznaczają te chińskie znaki???
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#9
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Anusiak, te chińskie znaki na pewno oznaczają:''Nie żryjcie tyle i szybko do dietki wracać :!: :!: :!: :!: :!: '' :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#10
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

te chińskie znaki na pewno oznaczają:''Nie żryjcie tyle i szybko do dietki wracać

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#11
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Te chińskie znaki
ot tak dla draki
wcisnąłem wam
jak na imię mam :->

Krzysiek :yikes:
Dołączona grafika

#12
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

te chińskie znaki na pewno oznaczają:''Nie żryjcie tyle i szybko do dietki wracać

to chyba na czasie do nas nie :grin:

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, łe mnie się moje tłumaczenie bardziej podobało :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#14
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
JAZOO, Anji tłumaczenie lepsze :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

Jestem jednym z niewielu facetów, którzy postanowili przytulić się do tego forum

a jesli chodzi o te zdanie to masz mięciutko na tym forum mozesz sie przytulać ;-) kości nie poobijasz :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#15
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
jeszcze raz witam serdecznie :grin:

którzy postanowili przytulić

no, no my tu wszystkie jestesmy takie przytulanki, ale tylko jak waga leci to głaszczemy, słodzimy itp.
Jak nie ma postepów w dietkowaniu i grzeszków narobisz (zbyt duż ilość kcalorii), to potrafimy :po dupsku: :krzyczy: :walek: :bicz:
no, to do dzieła Krzyś. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Jasne?
Nie doczytałam sie Twojej aktualnej wagi, więc zdradź na proszę, ile mierzysz, ile ważysz i ile byś chciał z nami zrzucić? :myśli1: :myśli1: :myśli1:
Dołączona grafika

#16
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Tez wolę alternatywne tłumaczenie

Milsze

Kurczak

#17
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

''Nie żryjcie tyle i szybko do dietki wracać :!: :!: :!: :!: :!: ''

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Nie doczytałam sie Twojej aktualnej wagi, więc zdradź na proszę, ile mierzysz, ile ważysz i ile byś chciał z nami zrzucić?

Niezwłocznie naprawiam niedociągnięcie, ale to wcale nie jest łatwo tak bezpośrednio przyznawać się do własnych słabości :roll: ale co tam, mierzę 176 , a ważę (ważyłem) 128. Dzisiaj w drugim dniu kuracji 125. Jeśli chodzi o plany na przyszłość, hmmm jest tu tak miło, ze chciało by się jak najdłużej, ale realnie - chciałbym dojść do wagi dwucyfrowej ~ 95-100. Dalej zrobić przerwę i po 1/2 roku w zależności od samopoczucia itd. może jeszcze 10-15 kg. To tak ambitnie mówiąc, co będzie się działo ? czas pokaże. Chciałem Wam powiedzieć że miło mi czytać takie ciepłe wypowiedzi... w domu mam tez swojego "żandarma" co też mnie motywuje, tym bardziej że ona jest - bardzo szczupła. Na pocieszenie dodam: w każdym człowieku tkwi tyle ciepła, życzliwości, serdeczności, .... i chyba prawdą jest chyba to że im większa masa ;-) tym proporcjonalnie więcej serdeczności i zrozumienia innych. Z czasem mimo utraty masy, serce zawsze pozostaje takie jakim było. Uff dość filozofii , pozdrawiam Wszystkie dziewczynki i życzę wytrwałości. :wavecry:
Dołączona grafika

#19
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Trzymam kciuki i życze powodzenia :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
oraz gratuluje tych 3 kilogramów :clap2: :clap2: :clap2:

#20
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
JAZOO, gratulacje za zgubione juz kilogramy ale najlepiej jak wpadniesz na bloga Shaski to Ona tak na prawde zgubila podobne kilogramy i powinienes z niej brac przyklad ;-) Podobno męzczyzni łatwiej gubia kilogramki takze bedzie ok :thumbsup:
W domu Twój osobisty szczupły żandarm nie zapoda Ci golonki ani czekoladek ;-) Bo w odwrotnym kierunku to nagminne ;-) :grin:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych