Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazoo czyli - moja droga Smoka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2791 odpowiedzi w tym temacie

#2781
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
jazooooo gdzie sie podziewasz???



...



...



#2782
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Przyłączam się do pytania Czarnuli :]

#2783
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Ha wywołany JESTEM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a poważniej... sporo czasu nie bywałem na forum (niestety), czas to nadrabiać. :evil:
W moim życiu nastał okres zwariowany :yikes: jakoś tak się składało że nie zdołałem pogodzić pracy, obowiązków , odchudzania - jednym słowem Matrix :blink:
Czas skończyć to co zaczynałem daaawno temu.
W tym miejscu wspomnę o tym co najstosowniejsze czyli o nad wymiarowych sprawach .
Po przerwanej niejako diecie proteinowej Dukana, niestety wróciła część wagi. Wskaźnik zatrzymywał się na ... 121, 122 :oops: tak też stało długi czas. W końcu postanowiłem coś znowu robić. Nie zastosowałem konkretnej diety, tylko zacząłem jeść kolację do godziny 18-19. Sprawiło to ze waga stała ale nic się nie zmieniało. W dalszym etapie niezadowolony z siebie, przestałem generalnie jeść kolację. Skutkowało to obniżeniem wagi do ok. 120 -121 kg w ciągu 2-3 m-cy. To też nie była żadna rewelacja.
Kiedyś na forum wspominałem o książce Życie bez pieczywa. Więc dwa miesiące temu postanowiłem zastosować się do zaleceń. Odstawiłem w zasadzie chleb, bułeczki :placze43: , z grubsza , makarony, ziemniaki.
Moją bazą jest Wasa plus różne nawet niedietowe dodatki. Serki, wędliny, pasztety :slinka: itp.
Oczywiście dalej nie zjadam kolacji, nie pijam takich ilości wody jak powinienem, ale pracuję nad tym :evil: Krótko mówiąc , po 2 miesiącach - 113 kg :clap: Myślę (teoretyzując) że wzbogacone dodatki dają mi zestaw wzbogacający zapotrzebowanie organizmu, a usuniecie czy też zredukowanie niezbyt korzystnych węgli sprawia ze : czuję się nieźle, nie chodzę głodny, mogę sobie nawet dogodzić zjadając np. drożdżówkę raz na 3-4 dni itd.
Radzę więc kochani spróbować
I tyle tego na teraz. Postaram się wrócić do forum minimum 2 -3 razy w tygodniu, popatrzeć co i jak u Was i podzielić się swoim sposobem na masę. :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich - bardzo mi Was brakowało. :lovers: :lovers: :lovers:

#2784
dorota

dorota

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 78 postów
Witaj Jazoo !

7 kg w dwa miesiące - należą sie gratulacje :clap2:

nie wspominając już o konsekwencji w dążeniu do celu... 8-)

Pozazdroszczę Ci samozaparcia :oops: i czekam na dalszy rozwój sytuacji.

#2785
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Dzięki Dorotko. Już nauczyłem się : nie chwal dnia przed zachodem słońca. :-) oczywiście cieszę się z wyniku, ba jestem dumny wręcz :evil: nie mniej wiem, że krucha to póki czas sprawa i wszystko może się zdarzyć jeszcze. Po to jednak jest to forum żeby sobie wzajemnie pomagać , wspierać się i dzielić doświadczeniami. Dlatego tez cieszę się że forum działa, rozwija się.... Zauważyłem też że jesteś aktywną uczestniczką , tym serdeczniej pozdrawiam Cię i witam w moich progach. :love:

#2786
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
Ja również dołączam się do gratulacji Doroty :D świetny wynik i oby pokusy Cię nie złamały, których niestety nie brakuje latem ;)

#2787
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
... pokusy :evil: faktycznie sporo ich, ale co tam, trzeba ząbki zaciskać i dalej do przodu. Tymczasem w domu były imprezy rodzinne, no i jeszcze w ten weekend będą więc, ........ nie wchodzę na wagę :smiech3: po co psuć statystyki :mrgreen:
Wszystkim sukcesów życzę i do zobaczenia , niebawem. :mrgreen: :thumbsup: :wave:

-- 1 sie 2013, o 09:46 --

Hej, hej czas na raport krótki. Chwilowo waga stanęła w miejscu, ale to normalne. Dodatkowo dołożyłem sobie postanowienie regularnych jazd na rowerku i pobieganie. Z tym bieganiem to hmmmm bardziej przypomina to marsz z podbieganiem, ale jestem dobrej myśli. Rower to nie problem , uwielbiam to i czerpię przyjemność. Natomiast bieg chyba bardziej zmusza organizm do wysiłku i dotlenia. Będę walczył. !!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich i z góry przepraszam ze nie zostawiam teraz wpisów, ale obowiązki zawodowe :/
Od poniedziałku urlop, ale raczej na roboczo, więc bieganie, jazda i wpisy pod znakiem zapytania, ale nie wykluczam. Wszystko możliwe że uda mi się pogodzić jakoś. :lovers: :lovers:

#2788
jmllh513

jmllh513

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Jestem jednym z niewielu facetów, którzy postanowili przytulić się do tego forum. W wielkim skrócie o sobie: kiedyś wielokrotnie rzucałem palenie i tyleż samo razy starałem się zgubić coś niecoś z wagi.. Daremne żale, wprawdzie nie palę od dobrych 10 lat ( :-> :-> ) ale waga ????!!!! Nie jestem kurczakiem :-P :-P .
Zezłościłem się na siebie i szukałem sposobu. Przypadkiem trafiłem na książkę "Nie potrafię schudnąć" i szukając dalej trafiłem tutaj. :-) :-)
Jestem pewien że przy pełnej życzliwości dziewczyn z forum , zakończę z pozytywnym skutkiem operację "Bruce Lee to przy mnie pikuś"

#2789
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
No i po urlopie. :crazy:
Chciałbym odpocząć trochę :evil: No cóż nie dane mi było. Jeśli chodzi o bieganie, dostałem prochy na zbicie tętna, muszę więc wypróbować. Wagowo - ok 113, co nie jest najgorszym wynikiem uwzględniając wszystkie pokusy urlopowe :mrgreen: Jestem dobrej myśli, trzymam za wszystkich kciuki.
P.S. Nie bardzo podoba mi się podłączanie linków reklamowych do postów, hmmm ale to moze teraz takie to są obyczaje :nie wiem1:

#2790
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów

P.S. Nie bardzo podoba mi się podłączanie linków reklamowych do postów, hmmm ale to moze teraz takie to są obyczaje :nie wiem1:


Dziękuje JAZOO za zwrócenie na to uwagi, czasami coś Nam umknie, a zatem reklamy zostały wykasowane :-)

Pozdrawiam
Grzesiek

#2791
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Krzysiu,
sprawdzam obecność, jesteś?
Dołączona grafika

#2792
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

ja też jestem facetem i nie wstydzę sie że tu zawitałem hehe jest nas tu wielu ;p


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych