Skocz do zawartości

Zdjęcie

Floradix prz odchudzaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
hania1958

hania1958

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Czy odchudzając się pownnam przyjmowac jakies dodatkowe preparaty witaminowe?
dodam, ze cierpie na niedoory zelaza, i lekarka zalecila mi przyjmowanie preparat witaminowego Floradix- by uzupelnic niedobory zelaza. Preparat ten zawiera tez kompleks wit B i wit C. Czy dodatkowo mam przyjmowac jeszcze jakis preparat witaminowy? jestem w okresie menopauzy. pdodam, ze ten Floradix jest przeznaczony m.in. dla osob odchudzajacych się, ale skoro cierpie na niedobory i w dodatku chce sie odchudzac to moze powinnam pic podwojna dawke? dodam, ze objawy niedoboru u mnie są okropne-przygnębienie, ogolne zmeczenie itd. Czy moze lepiej dla zdrowia zrezygnowac z odchudzania, chociaz ccialabym ladnie wygladac, ale zdrowie w końcu wazniejsze....



...



...



#2
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
hania1958, na początek proponuję zapoznać się z regulaminem forum. Gdybyś go przeczytała dowiedziałabyś się, że reklama na forum i pisanie w różnych wątkach o tym samym jest zabronione
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3
Fikofinka

Fikofinka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Floradix jest naprawdę fajny, ja brałam go przy sporych niedoborach żelaza. Preferuję płynną formę leków więc syropik "żelazo i wytaminy" był zdecydowanie dla mnie. I biorę do dzisiaj jako suplement witaminowy bo się sprawdził. Cene też ma przywoitą, szczególnie jak u siebie w łódzkiej aptece za grosze w manufakturze dorwałam go na promocji za mniej niz 30zl, a plusem jest to, że syropek jest wydajny, starcza na naprawdę spory czas bo to ćwierć litra jest aż.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych