Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiki77 powiedziała dość i .......do dzieła!!!!!1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
733 odpowiedzi w tym temacie

#41
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

waga pokazała rano 2 kg mniej

Ni i pięknie. Gratuluję
Dołączona grafika

Dołączona grafika



...



...



#42
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Oto co pokazuje przelicznik BMI
Twój wskaźnik BMI wynosi: 35.3
Drugi stopien otyłości, kobieta powinna z ta wagą zgłosić się do lekarza. Pacjent z II grupy otyłości jest 20 razy bardziej narażony lub już choruje na cukrzycę, nadciśnienie, choroby serca, niewydolność krążenia i oddychania czy też nowotwory. Sugerujemy natychmiastowy kontakt ze specjalista.

kurcze jak ja mogłam sie doprowadzic do takiego stanu :-(
a suwaczej jednak zmieniłam ;-)

#43
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki77, gratulacje :clap: :clap: :prezent: :prezent: :skacze: :skacze: :skacze: :skacze:

#44
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wiki77, jest super i tak trzymac a juz nie dlugo zobaczysz na suwaczku dwucyfrowa liczbe :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

#45
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
w poniedziałek mam urodziny ale to niestety nierealne zeby rozmienic 100 na drobne ;-) ale 29.10 imieniny moze wtedy bedzie chociaz 99

#46
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
wiki77, nie miałam okazji byc jeszce na twoiuch salonach, więc wpadłam się z toba przywitac :wave: i będę trzymmała kciuki za dietke :thumbsup: powodzenia :thumbsup:

#47
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
kochani jesteście-dzięki
a dziś jadłam
sniadanie-grahamka 55g z cieniutko posmarowana pasta z tuńczyka
II śniadanie-10 dkg białego sera i 2 pomidorki
przekaska -gruszka
obiad-piers z kurczka 150 g i 5 ziemniaków
kolacja-papryka, 4 plasterki szynki, 2 łyzki makaronu i kompot
chyba przesadzilam na kolacje ale byłam bardzo głodna bo biegałam 2 godziny z moja latoroślą po figloraju
i to najlepszy dowód ze warto zmienic nawyki zywieniowe-kiedys byłam ocięzała nic mi sie nie chciało, a dzis prosto po pracy zabrałam synka i szalelismy w sali zabaw

#48
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

najlepszy dowód ze warto zmienic nawyki zywieniowe-kiedys byłam ocięzała nic mi sie nie chciało, a dzis prosto po pracy zabrałam synka i szalelismy w sali zabaw

Wiki przede wszystkim brawka wielkie za pasek :thumbsup: :thumbsup: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: , teraz już z górki, natomiast sama napisałaś wiele, dla kochanego maluszka zrobisz wszystko, ale dieta jest i dla Ciebie, :mrgreen: będziesz się czuła jeszcze atrakcyjniejszą kobietą , na topie. Warto chyba i dla siebie i dla zdrowia. Teraz to udowadniasz wytrwałością i radością życia . :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: SUPER tak trzymaj słonko- :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#49
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Jazoo jaki Ty madry facet jesteś :lovers:
a dzis mam napięty harmonogram dnia- bo o 17 mam gości na kolacji -wiec sprzatam.gotuje :-P
miłej soboty!!!!!!!!

#50
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki77, na pewno sporo kalorii spaliłaś przy zabawie z młodym :clap2:
miłej soboty

#51
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
wiki77, superancka wiadomość mnie tutaj zastała!! Dwa kilo to naprawdę wielki, wielki wyczyn - wyobraź sobie że kupiłaś dwa kilo smalcu w sklepie i popatrz na ten balast - już tego nie masz na sobie :) Za chwilę kolejne dwa i kolejne :clap2: :clap2: :clap: :clap: :clap2: :clap2: :clap: :clap: :clap2: :clap2: :clap: :clap: Dalszego powodzenia - za chwilę Z PEWNOŚCIĄ BĘDZIE DWUCYFROWA LICZBA - to dopiero będzie świętowanie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#52
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
wiki77, i ja gratuluje przpepedzonych kilosków :thumbsup: :clap2:

#53
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
dzis zjadłam
sniadanie-grahamka 55g z pastą z tyńczyka
2 sniadanie-10 dkg chudego sera, 2 plastry szynki rzodkiewki i szczypiorek
obiad-piers z kurczaka i kilka pieczarek
kolacja :oops: :oops: :oops: 3 kieliszki wina, trochę sałatki z gyrosem, pomidory, 3 plastry szynki

ojjjjj to nie był do konca dietkowy dzień :oops: :oops: :oops: :oops:

#54
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
wiki77, no na kolacje troszke przybylo dodatkowych kalorii ale jak dobrze doczytalam to mialas gosci wiec przeciez nie bedziesz siedziala o suchym pysku bo goscie mogliby czuc sie jakos dziwnie.... wiec ode mnie nie dostaniesz lanka :-P a swoja droga..... salatka gyrosowa mniam normalnie az mi slinka pleciala.... i normalnie widze ja jak ja jem :mrgreen: :mrgreen:

milego dnia :lovers:

#55
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
dziś zjadłam
-sniadanie-grahamka 55g
-2 śniadanie-20g sałatki z makaronu, warzyw i szynki konserwowej
obiad-6 ziemniaków, 10dkg schabu osmazonego na odrobinie oliwy, jogurt natur. 330 g z zzielonym ogórkiem
deser-4 suszone sliwki,4 suszone morele /bardzo chciało mi się czegos słodkiego/

cieszę się ze jestem na tym forum, bo wcześniej nie potrafiłam pogadać szczerze o swoim wagowym problemie-moze bała się ze wezmą mnie za słaba osobę która nie potrafi nad sobą zapanować....oglądałam dzis na Polsacie film RUBBY o zmagania kobiety z nadwaga-waga wyjściowa 217 kg-przerażające

czy możecie polecić mi jakies zjadliwe otręby?????

#56
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

czy możecie polecić mi jakies zjadliwe otręby?????


ja uwielbiam otręby granulowane o smaku jabłkowym, śliwkowym a najbardziej żurawinowym, oczywiście w połączeniu z jogurtem naturalnym, pycha :slinka:

#57
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów

czy możecie polecić mi jakies zjadliwe otręby?????

ja osobiscie nie przepadalm za oterbami dla mnie to takie wiory ale slyszalam ze sliwkowe sa dobre wiec mozesz sprobowac a jablkowych czy zurawinowych nigdy nie probowalam takze nie moge nic na ich temat powiedziec

#58
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
dzięki dziewczyny-jutro zakupie :->
ale jestem głodna.....no ale trzeba poczekac do rana zeby grahameczke zjeśc-cierp ciało cos chciało....a do tego mój synuś dostał katarek, kurcze mam nadzieję ze na tym skonczy.
Coś mam dziś doła....

#59
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

do tego mój synuś dostał katarek


zdrówka dla dzieciaczka :tula:

oby na katarku sie skończyło

#60
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

jaki Ty madry facet jesteś

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

mi jakies zjadliwe otręby

ja osobiście zjadam codziennie 3 łyżki otrąb pszennych (zgodnie z zaleceniem mojej diety) z kefirem, często owocowym 0% , więc są wówczas jak dla mnie dobre.

synuś dostał katarek

zobaczysz będzie dobrze... :mrgreen:

Coś mam dziś doła....

Marna to pociecha , ale ja też nie byłem w super formie, tak już jest podlegamy prawom biologii :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Wiki, powiem Ci jedno , nawiązują do Twoich wypowiedzi, skomplementowałaś mnie , nie powiem... aż mi się milej zrobiło :mrgreen: ale tak naprawdę popatrz, nie nasze pogaduszki, ale Twoja silna wola sprawią ze cel jaki sobie wyznaczyłaś uzyskasz. My tylko jesteśmy po to aby motywować Cie i wspierać, to Ci gwarantuję , chociaż dojdziesz pewnie i do tego, że tutejsze dziewczyny , są lekiem na całe zło.Znajdziesz tu wsparcie i rady w każdej dziedzinie... :mrgreen:
Trzymam za Ciebie kciukasy i z pełną życzliwością będę odnosił się do Ciebie. :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych