Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy podoba Wam się nasze forum czy czas na zmiany?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy [podoba się Wam nasze forum? (13 użytkowników oddało głos)

Czy [podoba się Wam nasze forum?

  1. Tak (12 głosów [92.31%])

    Procent z głosów: 92.31%

  2. Nie (1 głosów [7.69%])

    Procent z głosów: 7.69%

  3. Nie mam zdania (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ta ankieta dotyczy dzisiejszej dyskusji więc zachęcam do udziału.Jeżeli Wam się coś nie podoba proszę zagłosujcie i napiszcie-to jest przecież forum dla nas i każdy powinien się na nim dobrze czuć:)



...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
swój głos oddałam na tak
bardzo lubie nasze forum może faktycznie dużo w nim prywaty
ale nei wyobrażam sobie żeby nasze forum np przestało istnieć :roll:

#3
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Poprzeczytaniu pełnej dyskusji w blogu Agi, to wyrazam swoja opinie::: nie chcę zadnych zmian , te forum podoba mi się taki jakie jest.
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#4
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
oczywiście że mi się podoba nasze forum
:arrow: przede wszystkim ma bardzo czytelny i przejrzysty układ ,wszystkie działy są poukładane tematycznie ,stąd bardzo łatwo wyszukać potrzebne informacje - czy odnośnie diety ,czy ćwiczeń czy kosmetyków ,cokolwiek dla przeciętnego odchudzacza może sie przydać
:arrow: cieszy mnie kultura przebywających tu osób ,życzliwość ,bliskość ,tolerancja i atmosfera jakiej ze świecą szukać po innych forach
:arrow: podoba mi sie taka prywata ,pisanie o swoich radościach i smutkach nie tylko w diecie ,to pomaga zżyć się uczestnikom ,tworzy więź ,i w rezultacie pomaga nie tylko w odchudzaniu
w sumie uważam ,że każdy znajdzie tu coś dla siebie i do odchudzania i znajdzie życzliwe osoby które innego człowieka nie potraktują bezprzedmiotowo ,nauczy się brać i dawać ,uśmieje ,pożali ,pogada i oderwie od codziennego kieratu
i wiecie ? jestem dumna że jestem z Wami tutaj i nie widzę potrzeby zmian ,zagłosowałam na TAK
Dołączona grafika Dołączona grafika

#5
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Ja również nie chcę żadnych zmian

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ina44, no to może jeszcze głos oddaj :-> :-> :-> :->

#7
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Anja, jenyści ja to ciemna jak tabaka nacisnełam myszka na tak ale nie pomyslalam ze tam jest jeszcze wyslij :smiech3:

#8
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Poprzeczytaniu pełnej dyskusji w blogu Agi,


:myśli1: :myśli1: :myśli1: no to ja pędem :biegnie: :biegnie: czytać , bo cos ostatnio nie w temacie jestem :oczy2: a potem tu wrócę , i choc nie wiem o co chodzi to jak bym chciała zmiany forum to bym sobie inne poszukała, ale ja chcę to i z wami :lovers:

#9
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
ja tez lubie nasze forum takie jakie jest,nie wydaje mi sie ze jakies zmiany sa potrzebne :grin:

#10
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Ja też lubię nasze forum dlatego ,że jest jedyne w swoim rodzaju.Czytam nieraz na różnych forach i jak widzę hamskie odzywki niektórych :yikes:
Nie wyobrażam sobie żeby miało nas nie być :lovers:
Dołączona grafika

#11
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Mnie forum podoba się takie jakie jest
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#12
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
Nie chce na forum zmian , dla mnie jest zupełnie dobrze tak jak jest :grin:
Dołączona grafika

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Miejmy nadzieję,że ktoś z troszkę młodszych forumowiczów się wypowie :roll:

#14
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów
Wcisnęłam "tak", bo uważam, że to forum jest bardzo przejrzyste, ma ładne, jasne kolorki, a dziewczyny na nim są super ;)

Blog Agi mówicie? zaraz poczytam (o ile znajdę ;p)

#15
karuszka

karuszka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
jestem tu nowa i na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ładnie i przejrzyście

#16
ciacho

ciacho

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 127 postów
ja podpisuję się pod karuszką... ale nie będę się wypowiadać, bo póki co nie wiem, czy i co mi się podoba.
Dołączona grafika

Aby popłynąć ku nowym horyzontom trzeba się nie bać spuścić brzegu z oczu.(W.Faulkner)

#17
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
nowy styl forum bardzo mi się podoba, jest o wiele bardziej przejrzysty i widzę nową opcję jaką jest chat, który może być świetną okazją by lepiej się zapoznać, świetny pomysł ! :thumbsup: :clap2:

#18
seifer83

seifer83

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Jestem tutaj od wczoraj i jeżeli to jest ten nowy styl, to nie zmieniajcie go dłuugo, bo bardzo pasuje do tematyki diet ;)
Jest czytelny, co najważniejsze

#19
zam

zam

    Administrator

  • Moderators
  • 12 postów
sabia, seifer83 - dziękuję za dobre słowo w imieniu zespołu Diety.pl. :) Cały czas pracujemy nad tym nowym wyglądem forum i wdrażaniem jakichś opcji ułatwiających korzystanie z forum (na chwilę obecną wszystko już powinno działać dobrze - zostały tylko jakieś kosmetyczne poprawki), ale jeśli zauważycie coś, co można by jeszcze poprawić lub usprawnić prosimy o zgłoszenie tego do mnie na PW lub w specjalnym wątku przeznaczonym na uwagi i sugestie. ;-)

Obecny wątek niestety muszę zamknąć, bo jest nieaktualny i dotyczy on wyglądu wprowadzonego w 2009 roku (tego poprzedniego, niebieskiego). Zapraszam do dyskusji na temat szaty graficznej już tylko tutaj - http://www.diety.pl/...t=2040&p=168596
"Wyob­raźnia bez wie­dzy może stworzyć rzeczy piękne. Wie­dza bez wyob­raźni naj­wyżej doskonałe." - Albert Einstein




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych