Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja droga do celu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
366 odpowiedzi w tym temacie

#21
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów

ile na tym rowerku jeździsz

wczoraj 30 min, a dzisiaj 40 min. zwiekszam ilosc o 10 min nie dam rady tak od razu po godzinie bo bym zakwasów dostała :smiech3: :smiech3: :smiech3:

moi sasiedzi by tego nie zrozumieli

nie martw się mój sasiad tez tego nie rozumie. Mówie wam ten wzrok... :oczy2: jakbym kosmitką była :smiech3: :smiech3:

dzionek zaliczony wzorowo

no jak narazie staram sie :-P
Dołączona grafika



...



...



#22
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
monika22, Ty się nie przejmuj sąsiadami tylkorób swoje :clap: :clap: :clap: :clap:
Póki co świetnie Ci idzie i mądrze podchodzisz do ćwiczeń-wielkie brawa dla Ciebie :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

#23
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Dzień dobry wszystkim. Dzisiaj wpadam tylko zeby z wami sie przywitac i zaraz lece musze jeszcze powtorzyc maeriał na egzamin. to juz dzisiaj :zdenerwowany: ale mam nadzieje ze mi jakos pójdzie. u mnie wszystko ok. jak narazie dalej sie staram :hmmm: tylko ta moja waga jakos o mnie zapomniała :myśli1: dajej sa trzy jedyneczki :-/ Bardzo ciekawa jestem co u was ale niestety nie mam czasu tego sprawdzic. zycze wszystkim udanego dnia. :wave:
Dołączona grafika

#24
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Ja tam tez na dworze nie skakam bo nie obawiam sie sąsiadów Oni spoko ale ja w blokowisku to wole nie ryzykowac ;-) ale w domciu skakałam tylko teraz mi sie nie chce :blush: Moi sasiedzi zniosa te tąpnięcia :dumbells: :skacze: :skacze: :brzuszki:

#25
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
wiem o czym mówisz-moj sąsiad tez dziwnie patrzy jak wychodzę za dom i maszeruje jak wojsko lub robie wymachy nogami podczas spaceru :tongue:
a widzę ze dietę traktujesz bardzo poważnie

#26
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Monika milego weekendu :wave: mam nadzieje ze znajdziesz czas zeby troche odpoczac :thumbsup:

#27
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam was wszystkich :wave: . własnie wróciłam z uczelni. jestem wykonczona a tu jeszcze tyle roboty no i cwiczonka musze zrobic :strong: dzisiaj i tak sie nasiedziałam na wykładach wiec az prosi sie zeby sie poruszac :tanczy: a musze byc grzeczna bo moze mnie mikołaj odwiedzi :smiech3: :smiech3: zycze wszystkim mase fajnych prezentów i udanego weekendu. :lovers: :lovers: :lovers:


Dopisane 6.12.2009
Niedzielka szybko minela. Mikołaj oczywiscie był u mnie dostałam duzo fajnych prezentow. U mnie na polku pada i z tego co widziałam na pogodzie ma padac az do srody. u mnie wszystko jak narazie dobrze pomijajac fakt ze skusiłam sie dzisiaj na kawałek sernika :oops: mam teraz nadzieje ze nie zobacze skutków na wadze. :hmmm: chce mi sie juz spac wiec poczytam dopiero jutro co u was. Mam nadzieje ze mikołaj był u wszystkich :tongue: pozdrawiam zycze udanego wieczorku a jutro miłej i niewyczerpujacej pracki :tongue:
Dołączona grafika

#28
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

fakt ze skusiłam sie dzisiaj na kawałek sernika :oops:

Moniko, to naprawdę nie jest wielki grzech zjeść raz po raz coś co się lubi, problem tylko jest wtedy kiedy się nie umie zapanować nad tym, Tobie idzie swietnie, ćwiczysz, dbasz o siebie, to wielka sprawa , gratki dla Ciebie :clap2: :clap2: Super, rób tak dalej ,a zobaczysz że to co cię gnębi to przeszłość . Wierzę w to że szybko ten czas przyjdzie... :-) pozdrawiam :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#29
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
monika i jak poczatek tygodnia sie zaczal???duza bieganina?pozdrawiam :wave:

skusiłam sie dzisiaj na kawałek sernika

wydaje mi sie ze jezeli raz w tygodniu zgrzeszymy to nic sie nie stanie :grin:

#30
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
hej. Na poczatku chciałam podziekowac ci Jazoo za naprawde miłe słowa ktore dodały mi otuchy. mam nadzieje ze masz racje i to co napisałes szybko sie spełni. :lovers:

jak poczatek tygodnia sie zaczal???duza bieganina

jak to zawsze bywa w poniedziałek chyba najwiecej. a tak to jakos leci. oczywiscie cwicze dalej ale zadnych ubytków na wadze nie ma :placz: oj strasznie mnie to dołuje i sama dziwie sie ze jeszcze wytrzymuje cierpliwie w tych cwiczeniach. to chyba dzieki wam. :placz: tak bardzo bym chciała konczyc juz moj suwaczek ale wiem ze nie ma nic za darmo i tak łatwo :roll: no coz pomecze sie jeszcze a moze wkoncu moja waga sobie o mnie przypomni :myśli1: ide teraz pocwiczyc i chyba sie połoze wczesniej bo jakos chyba nie mam humorku :-( jutro koło południa zajrze do was bo dzis juz nie mam siły. pozdrawiam was serdecznie i przesyłam ogromne buziaki. :lovers: dobranoc kochani. :wave:
Dołączona grafika

#31
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
nie martw sie ja też nie mam już cierpliwości momentami do walki z moimi kilogramami :nie wiem1: na razie przestałam się ważyć bo tylko sie denerwuję,że staram się a waga ani drgnie..będzie dobrze nie dajemy sie i walczymy :clap: :clap: :clap:

#32
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
oj Mania ja mam tak samo-boje sie ze sie załamie szczególnie ze nie idzie mi najlepiej

#33
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Monia nie ma nic gorszego jak swiadomośc ,że dietkujesz wzorowo ćwiczysz a waga ani drgnie.Ale musisz być silna i wytrwać ja w Ciebie wierzę :thumbsup:
Dołączona grafika

#34
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Dzieki wam dziewczyny. :lovers: narazie nie przestaje i czekam jak spadnie. U mnie wszystko dobrze tyle ze brakuje mi na cokolwiek czasu przed tymi swietami. Oj ciezki czas jakos nadszedł mam nadzieje ze juz szybko nadejdzie wiosna. pozdrawiam i zycze miłego dzionka. :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#35
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam wszystkich serdecznie. Dawno tu nie byłam ale dosłownie nie mam na nic czasu. Katastrofa przed tymi swietami :-> tyle przygotowań a w sumie tak szybko przemina. Kurcze śnieg sypie i nie mam gdzie teraz skakac na skakance :-( a wogóle to sie musze przyznac ze ostatnio troche poluzowałam z tymi cwiczeniami bo nie mam siły :oops: a w dodatku dobija mnie to ze w swieta bedzie tyle pysznosci :slinka: ze az trudno sie bedzie powstrzymac i zamiast kilogramki w dół to pewnie pójda w góre :crazy: :lovers:
Dołączona grafika

#36
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moniko, trzeba znaleźć kompromis swiąteczny, troszkę dobroci nie zaszkodzi, ale bez opychania się.SAm niby nie chciałem jeść specjałów świątecznych, ale doszedłem do wniosku ze najwyżej nieco dłużej będę dietkował. Stary jestem, mam czas :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: Pozdrawiam i , nie martw się wszystko się ułoży dietowo, najważniejsza jest świadomość że i gak walczysz ze słabościami, to może bardzo pomóc trzymać się w tym okresie. :mrgreen: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#37
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Ile ozdób na choince, ile kartek leży w skrzynce,
Ile potraw jest na stole, ile siana masz w stodole,
Ile spadło w górach śniegu, ile czasu spędzasz w biegu.
Tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości.


Zdrowych radosnych i rodzinnych świąt

#38
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Wpadam tylko na chwilke zeby złozyc Wam zyczenia swiateczne. przede wszystkim zdrowia, radosci, białych swiat duzo odpoczynku i zebyscie chociaz na chwile zapomnieli o codziennym zyciu a cieszyli sie aurom swiateczna. odezwe sie po swietach. Wszystkich mocno całuje i pozdrawiam :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#39
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
Niech święta Bożego Narodzenia upłyną Wam wśród bliskich, przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki. :aniolek:

#40
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Witam Kochana.
Po raz pierwszy melduje sie na Twoich salonikach i zaciskam kciukolce za walke z kilogramami:) :lovers:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych