Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przepisy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1
InkaQ

InkaQ

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Hej wszystkim
Czy znacie może jakieś lekkie przepisy na parówki. Np parówki z sałatka czy a jakieś takie. Pisze bo uwielbiam parówki i nie chciałabym rozstawać się z nimi na czas diety:) Jak przyjdą wam jakieś pomysły do głowy do będę wdzięczna za podpowiedzi :)



...



...



#2
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
witaj InkaQ, tu znajdziesz troszke przepisów -napisz cos więcej o sobie :wave:
http://www.diety.pl/... ... vt1272.htm
Dołączona grafika Dołączona grafika

#3
InkaQ

InkaQ

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Studiuje na UW kulturoznawstwo. Uwielbiam gotować, ostatnio zostałam fanką sushi, uwielbiam np. tatara z łososia, mmmniam:) Teraz jestem na etapie odchudzania się bo moja waga pokazała mi 5 kg więcej. Z tych powodów szukam jakiś fajnych dietetycznych przepisów, a że bardzo lubię jeść parówki na śniadanie to szukam dietetycznych przepisów na parówki:P

#4
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: he he he he parówki same w sobie nie są dietetyczne ... raczej :-/ ale za to spróbuj różne drobiowe parówki, zawsze to mniejsze zło. :mrgreen:
Dołączona grafika

#5
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
JAZOO, nie kłam przeca nawet w Twojej dietce można parówy drobiowe wcinac ;-)

InkaQ, parówki są be ...nigdy nie wiadomo co tam zmielili i w zasadzie to wiekszosc same skóry :sick: ale widzialam na parówkach 1 ze podobno maja 98% mięsa :roll:
Przepisów nie znamy bo w zasadzie na dietach wystzega się parówek.
Może jakies kiełbaski drobiowe w zamian :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#6
InkaQ

InkaQ

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Przegrzebałam komputer i znalazłam jakieś nowe parówki które dopiero wchodzą na rynek Paryżanki. Piszą ze zawierają samo mięso i co dla mnie ważne są stosunkowo tanie. Słyszeliście coś o nich?? Tak sobie myślę ze jak bym jadła jedna parówka rano z kromką pełnożytniego chleba z awokado i do tego świeże pomidory zamiast ketchupu to może nie było by to takie strasznie kaloryczne, co??:)

#7
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

to może nie było by to takie strasznie kaloryczne, co??:)

hmmm, pewnie nie, ale tak naprawdę InkaQ w zasadzie parówki jako takie nie do końca można traktować dietetycznie, Jeśli jednak tak lubisz to pewnie Twój pomysł będzie dobry :mrgreen: .
Osobiście też lubię , ale w tej chwili przerzuciłem się na takie drobiowe, na peno maja mniej tłuszczu niż wieprzowe i nie koniecznie parówki a np frankfurterki , albo takie malutkie koktajlowe kiełbaski są naprawdę chude, a i szynka z kurcząt (zawiera powyzej 60 % mięsa drobiowego z kurcząt ) jest smaczna , delikatna i zdrowa :lovers:
Dołączona grafika

#8
InkaQ

InkaQ

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
No wiem, wiem ze drobiowe są chudsze ale nie smaczniejsze- jak dla mnie:) Zastanawiam się nad tymi paryżankami, podobno mają mniej tłuszczu i w większości posiadają mięso. Co o tym myślisz??

#9
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Spróbuj , jeśli tak bardzo Cię Paryżanki kuszą :smiech3: :smiech3: :smiech3: spokojnie wypróbuj i poczytaj na opakowaniu co i jak, w końcu nie musisz pewnie się katować, nadrobisz tę parówkę czym innym :mrgreen: czekam więc na zeznanie :smiech3: :thumbsup: :wave:
Dołączona grafika

#10
InkaQ

InkaQ

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Jadłam, przeczytałam i są smaczne !!! :tanczy: :tanczy2: dodatkowo przez ostanie dwa tygodnie schudłam dwa kilo, więc mnie parówki nie tuczą :jupi: Mogę wiec stwierdzić że mit z tuczącymi parówkami został w moim wypadku obalony:P

#11
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Mogę wiec stwierdzić że mit z tuczącymi parówkami został w moim wypadku obalony

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: no, niech Ci bedzie. Teraz uważnie popatrzymy na nową dietę parówkową ( a może Paryską ) :smiech3: :oczy2: :oczy2: Wstawiaj tylko suwaczek do swoich wpisów i już mamy kontrolę :thumbsup:
Dołączona grafika

#12
InkaQ

InkaQ

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Chciałam się pochwalić i powiedzieć że schudłam już trzy kilo w czasie niecałego miesiąca:) I że jestem bardzo szczęśliwa bo często na śniadanie jem parówki paryżanki i wcale, a wcale mnie nie tuczą - oczywiście jem je tylko na śniadanie!!:) Czekam na pochwały:D

#13
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: super. Trzymam kciuki zeby waga dalej spadała :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#14
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: Brawo! Trzymaj tak dalej :thumbsup:

#15
InkaQ

InkaQ

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
pisze bo od czasu kiedy ostatnio schudłam, odjęłam od swojej wagi jeszcze jeden kilogram, było ciężko ale się udało!!! Czy macie jakieś ciekawe informacje o pici kawy z mlekiem?? moja siostra ostatnio mi powiedziała że przez jej picie robi się cellulit...:(

#16
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
Podobno coś w tym jest... Ale ja np nie pijam kawy a cellulit mam :evilmad:

#17
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
a ja kawe uwielbiam z mleczkiem light oczywiście

#18
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Cholercia nie wiem gdzie napisac :oops:


POszukuję sprawdzonych przepisow na dania z dyni , bo mam 3 sztuki , dwie juz zrobiłam w słoiki .
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#19
swirurg

swirurg

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
na sniadanie jem nie więcej niż 250kcal wiec nie wierze, ze jedna parowka te dawke przekracza :P

na ilewazy jest ze parowka drobiowa ma 130kcal a wieprzowa 171 :)

no i oczywiście gotujemy, nie smazymy!

#20
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Jako przepis :hmmm: nie wiem czy to można nazwać przepisem ale proponuję startą marchewkę i jabłko na drobnej tarce i już.

Dla mnie pychota :chef:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych