Skocz do zawartości

Zdjęcie

chce schudnac 3kg


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
kuleczka7

kuleczka7

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Mam 21 lat i moj wzrost liczy 160 cm a wzae 52 kg. Chcialabym schudnac 3 kg nie wiecej bo za chyda to ja nie chce byc, chce wygladac normalnie,ale jak narzie to nie wygladam strasznie brzuch mi urosl tzn. tluszcz nigdzie wiecej nie przytyla; nawet cwicie brzuszki robie juz 50,eh. ale to nic nie daje i nie wiem co robic POMOCY. Jesli jest ktos kto mi moze cos doradic to bylabym bardzo wdzieczna .



...



...



#2
pumba124

pumba124

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
zamiast zwyklych brzuszkow sproboj A6W ale lekko mozna by ja zmienic i wtedy jzu napewno bedzie brzuszek w dol:)
Bo Każdy z Nas ma Cel

#3
caze

caze

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
witam ja rowniez chce schudnac troszke nieduzo zeby za chudo tez niewygladac, mam do spalenia 5 kg takl mis ie wydaje z ebedzi egit, chce wazyc 62 kg bo jak mam juz ok 60 to mi zebra wystaja i kosci miednicy ( choc tak sczerze waga 62kg to dla pewnych osob duzo no ale ja jestem wysoka i mam mocna budowe wiec wiem jak wygladałam z waga 60 i niechce byc taka kosciotrupiasta :) )

moj małzon akceptuje mnie taka jaka jestem ale ja niemoge si epogodzic z tym fałdkiem na brzuszku :-/ ale to mi zostało po dziecku..... i takie sa juz uroki :)

ogolnie cwicze własnie Weidera i dzis zaliczyłam 4 dzien wiec wtorek = 5 dzien :) juz kiedys to cwiczyłam wiec wiem z enaprawde warto :)

pozdrawiam

#4
fitneska_gd

fitneska_gd

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Witam,
Mam 3-4 kg do zrzucenia i nie mogę sobie z nimi poradzić :( na diecie jestem chyba od zawsze... od niepamiętnych czasów staram sie "wchłaniać" 1200 - 1500 Kcal dziennie (ilość kalorii w najczęściej spożywanych produktach znam na pamięć :) ) Może organizm już się przyzwyczaił do takiej ilości kalorii i spowolnił przemianę materii??
Dodam jeszcze że ćwiczę 3-4 razy w tygodniu (jestem hobbistyczną instruktorką fitness :)

Zastanawiam sie nad tym żeby pomóc sobie suplementami. Czy ktoś może coś polecić?
Myślałam nad termogenikiem np Thermo Speed Olimpu (szczególnie że ćwiczę).. Zażywał to ktoś może?

Pozdrawiam

#5
JA

JA

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
HEI
Ja jestem zwolenniczka wolnego odchudzania. W ciagu roku schudlam 12 kg i jeszcze zamiezam 1 wiecej mam 23 lata 170 wzrostu i waze 53 kg co myskicie o takiej wadze causki

#6
JA

JA

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
hej to znowu ja anetka napisz jakie masz wymiary to powiem ci cz faktycznie musisz sie odchudzac i napisz tez ile jesz dziennie moze bede mogla ci cos poradzic i nie poddawaj sie pozdrowionka :wave:

#7
fitneska_gd

fitneska_gd

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
cześć

Wiek 28 lat, wzrost 170, waga 59 kg
Przez bardzo długi czas ważyłam 55 i z taką wagą czuję się najlepiej...

całą garderobę mam "dostosowaną" do figury = wagi 55 kg i niestety po dosyć przylegających ubraniach naprawdę widać te 4 kg :( szczególnie że rozłożyły się chyba wszystkie w okolicach bioder, pośladków i brzucha :( :( :(

Jeśli chodzi o jedzenie to "od zawsze" jestem na diecie :) Odżywiam się raczej zdrowo i dietetycznie: dużo warzyw, owoców, nabiału, sporadycznie ziemniaki, jeśli pieczywo to chrupkie. Jedyny wyjątek to słodycze - kocham słodycze (jak chyba większość kobiet :) ) i czasem trudno mi się powstrzymać. Staram się wybierać suszone owoce albo ciastka typu zdrowego (owsiane, żytnie z ziarnami lub siemieniem), musy owocowe ...
Od pół roku "hobbistycznie" prowadzę zajęcia fitness (skończyłam kurs instruktora) - tylko 4 godziny tygodniowo (i to w sumie cała moja porcja ruchu). Mam inną prace, więc traktuje to jako coś dodatkowego.
Dlatego naprawdę trudno mi zrozumieć skąd te dodatkowe kilogramy ... i dlatego zastanawiam sie nad jakimś wspomagającym suplementem...

Na koniec Gratuluje takiego sukcesu!!! Moim zdaniem ważysz już wystarczająco mało - 53 kg to naprawdę niska waga :) Nie wiem jaką masz sylwetkę, ale wzrostu jesteśmy podobnego, wiec jak sobie odejmę 6 kg to musi być naprawdę super :)

#8
JA

JA

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
hei
milo ze odpisalas bardzo goroco Cie pozdrawiam.Widze ze naprawde chcesz schudnac i ze robisz bardzo durzo w tym kierunku jestes naprawde swietna.Jesli moge Ci dac jakas rade to powiem ze musisz bardzo uwazac nie tylko co jesz ale tez ile jesz.Ja jak napisalam odchudzam sie juz od jakiegos roku,na poczatku chudlam bardzo
szybko(PILAM 2 LITRY WODY DZIENNIE) ale po jakims czasie muj organizm sie przyzwyczail i nie moglam juz nic zrzucic.Wtedy zaczelam jesc polowe tego co jadlam do tej pory.Na sniadanie zamiast 2 kanapek 1 do obiadu polowa kotleta zero ziemniakow.Jesli bedziesz pila durzo zielonej herbaty,ograniczysz jedzenie, nie bedziesz jadla po 18 00 to napewno schudniesz.Iesli chcesz ja Ci moge napisac co ja jem w ciogu dnia i bedziesz mogla sobie porownac do swojego jadlospisu.NIE PRZEJMUJ SIE DASZ SOBIE RADE JA W CIEBIE WIERZE : :clap2: POZDROWIONKA

#9
JA

JA

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
A jeszcze odnosnie tych suplementow to nie moge Ci nic polecic bo nigdy nie uzywalam.pozdrowionka

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hej Anetka,witamy na forumku, cieszę się ,zże do nas dołączyłaś ,pisz i udzielaj się w innych wątkach ,serdecznie zapraszam :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
szyszunia

szyszunia

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
:-( Co mam robić, żeby schudnąć?? :-(
Pomóżcie mi :-( :-(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych