Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tylko pięć kilogramów...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Cocker Fanka

Cocker Fanka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Chciałabym schudnąć 5kg. Mierzę 167 i ważę 60 kg. Czy moja obecna waga jest w porządku? Czy macie jakieś sprawdzone metody, aby schudnąć, ale zarazem się nie głodzić?
Z góry dziękuję, pozdrawiam.



...



...



#2
Cocker Fanka

Cocker Fanka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Dlaczego nikt nie raczy mi odpowiedzieć?

#3
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
1. Możesz poszukać na forum różnych metod odchudzania, masz napisane jakie diety jak wyglądają. Masa o ćwiczeniach, są również kosmetyki. Są blogi. Podaj przykład, jak wygląda Twoja dieta. Za mało powiedziałaś o sobie. Ja myślę, że BMI, czy waga nie są takie zbytnio "uczciwe". Ćwiczysz, ważysz więcej. Zależy bardzo dużo jakie ćwiczenia stosujesz (i czy w ogóle), jakie partie Ci dokuczają, blablabla. W ogóle ile masz lat? Chudnięcie, nie głodzenie się? Jedz jak najwięcej warzyw, jak najmniej przetworzonych produktów, unikaj soli i słodyczy.

Czekałaś aż 2 dni. Faktycznie masz prawo się obrażać ;)

Oj, zaczynam się wredna robić :blink:
Dołączona grafika

#4
Cocker Fanka

Cocker Fanka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
A czy ja się obrażam? Tylko pytam.
Przez forum przewija się wiele ludzi... Po prostu myślałam, że odpowiedź będzie niebawem...
Najwidoczniej źle myślałam.

Chudnięcie, nie głodzenie się?

Często słowo chudnięcie kojarzy się z głodówką, tak jest u wielu dziewcząt.

#5
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
E... to wydaje mi się najgorszym rozwiązaniem. Metabolizm się spowalnia, skóra niszczy, pojawiają się zawroty głowy, omdlenia... Nie jest to pozytywne. Powiedz mi ile masz dokładnie lat, jakie partie są dla Ciebie problemem i inne takie.
Dołączona grafika

#6
Cocker Fanka

Cocker Fanka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Mam 14 lat, na ogół jestem zadowolona ze swojej sylwetki. Wydaję mi się, że mam bardzo ładne, zgrabne nogi, lecz nie podoba mi się mój brzuch. 2 razy w tygodniu tańczę, więc mam trochę ruchu, do tego dochodzi wf.
Nie podoba mi się, to, że mój brzuch nie jest płaski. Chciałabym, aby był bardziej wyćwiczony i płaski.
Na inne partie ciała nie narzekam. Jeżeli chodzi o jedzenie to pierwszy posiłek jem do 1 godziny po przebudzeniu, później drugie śniadanie w szkole. po powrocie do domu obiad, na przekąskę między posiłkami jakiś jogurt, czasem batonik. Na kolację przeważnie jem białe pieczywo z szynką czy serem.

#7
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Wydaje mi się, że nie ma co z jakimikolwiek "dietami cud". Tzn. zdrowe odżywianie wystarczy. Biały chleb nie jest najlepszy. Proponowałabym zmianę na pełnoziarniste. A co do brzuszka, wyrośniesz. Jak nie jesteś grubsza (w ogóle wagę masz ok), to sądzę, że to kwestia czasu tylko. Możesz dorzucić ćwiczenia na tę partię właśnie, może 8 min. ABS? Próbowałaś? A6W może być za ciężkie dla Ciebie, lepsze chyba 8 min. Efekty podobno są bardzo dobre, pierwsze chyba już po tygodniu. Spróbuj. Może pomoże.
Dołączona grafika

#8
Cocker Fanka

Cocker Fanka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Dzięki ;-)
A6W już robiłam. Skończyłam 4,5 tygodnia, a później zachorowałam i przez kilka dni przestałam ćwiczyć. Jak wyzdrowiałam to stwierdziłam, że jak już to trzeba by zacząć od początku, bo po takiej przerwie nie sensu robić szóstego tygodnia. Z efektów jestem zadowolona, jednak nie jest to jakaś rewelacja. Niestety efekt był krótkotrwały, choć i tak jest trochę lepiej. A6W robiłam dawno więc może czas zacząć jakieś nowe ćwiczenia? ;)

Czy do ćwiczeń Abs potrzebny jest drążek?

#9
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Nie. Filmiki instruktażowe masz na YT.
Dołączona grafika

#10
Cocker Fanka

Cocker Fanka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Ok. Dzięki jeszcze raz. Na jednej stronce czytałam, że potrzebny jest drążek, dlatego też pytam.
myślę, że jak z A6W dałam radę to z tym też nie będzie problemu ;).

#11
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Mój brat kiedyś mi coś wspominał o drążku. Ale nic takiego nie widziałam. A robiłam trochę te ćwiczenia. Dziwne. Te ćwiczenia nie sprawiają najmniejszego problemu. Nie nadążasz- robisz wolniej, ale robisz. A A6W słyszałam, że nie jest zbyt dobre. Do znajomego karetka przyjechała, bo jakąś kolkę złapał, czy coś takiego. Sama tego nie będę próbowała. Wystarczy mi systematyczne ABS. Podaj link, gdzie masz wspomniane o tym drażku:)
Dołączona grafika

#12
Cocker Fanka

Cocker Fanka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Chętnie bym podała, ale trzeba mieć minimum 30 postów, aby móc wkleić link... :roll:

Na początku A6W nie jest ciężkie, pod koniec jest najgorzej. Tym bardziej, że pomiędzy seriami nie można zrobić przerwy dłuższej niż 1 minuta, a pomiędzy cyklami wcale nie można zrobić...
No cóż jeżeli chce się mieć efekty ;).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych