Skocz do zawartości

Zdjęcie

FILM KTÓRY POLECAM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#41
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Agnieszka71, oooo Guśka sie pokazała :lovers: :lovers: :lovers:



...



...



#42
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

tez tak plakalas jak ja????

nie ale faktycznie wzruszajacy (mój stwierdził że nudny :swir:)

#43
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

nie ale faktycznie wzruszajacy

Sabinko bo wszystko co pięke i wzruszające dla kobiety to dla faceta jest nudne i beznadziejne.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#44
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

bo wszystko co pięke i wzruszające dla kobiety to dla faceta jest nudne i beznadziejne.

nie mowcie bo moj maz sie na jednym filmie to rozplakal-chyba to byli "szybcy i wsciekli"nie wiem tylko ktora czesc.........
jak takie piekne,sportowe i drogie auta rozbijali :smiech3: :smiech3: :smiech3: az mu lezka po policzku poleciala jak auta rozkwaszali :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#45
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

takie piekne,sportowe i drogie auta rozbijali :smiech3: :smiech3: :smiech3: az mu lezka po policzku poleciala jak auta rozkwaszali :smiech3: :smiech3: :smiech3:

:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#46
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

jak takie piekne,sportowe i drogie auta rozbijali az mu lezka po policzku poleciala jak auta rozkwaszali


oj to musiało być niezłe :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#47
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Mój się zawsze wzrusza na "Ogniem i mieczem"
Dołączona grafika

#48
ailataN

ailataN

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 955 postów

bo wszystko co pięke i wzruszające dla kobiety to dla faceta jest nudne i beznadziejne.

nie mowcie bo moj maz sie na jednym filmie to rozplakal-chyba to byli "szybcy i wsciekli"nie wiem tylko ktora czesc.........
jak takie piekne,sportowe i drogie auta rozbijali :smiech3: :smiech3: :smiech3: az mu lezka po policzku poleciala jak auta rozkwaszali :smiech3: :smiech3: :smiech3:


hahaha :smiech4: :smiech4: :smiech3: :smiech3: weźcie... już nigdy nic nie będę pić przy laptopie :usmiech 7:

#49
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
Słońca moje... Polecam gorąco film: Siedem dusz. Film rewelacyjny. Płakałam po nim jeszcze z dobre 3 godziny. Premiera w Polsce będzie 13 marca. Jest to dramat z Willem Smithem. Pamiętajcie o nim. Polecam! Bardzo mnie wzruszył. Jest godny obejrzenia.
Dołączona grafika

#50
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów

Polecam gorąco film: Siedem dusz. Film rewelacyjny. Płakałam po nim jeszcze z dobre 3 godziny.


słyszałam o tym filmie.. aż się boję oglądać bo ja też płaczka jestem

#51
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
nadzwyczajna, to gwarantuję, że nie wyjdziesz z kina obojętnie, jeśli zdecydujesz się pójść. To chyba najbardziej poruszający dramat jaki widziałam. Darzę wielkim szacunkiem pracę Smitha i Muccino. Oni także stworzyli tak cudowny obraz, jakim był film: W pogoni za szczęściem. Łzy Smitha zadziałały na mnie tak intensywnie, że nawet chłopacy nie byli wobec nich obojętni. Will to PRAWDZIWY aktor. Kiedyś oceniałam dobrego aktora po wyglądzie. Smith jest kompletnie nie w moim typie, a jest moim ulubionym aktorem. On potrafi zagrać. Oglądając jakiś dramat z jego udziałem, czułam się tak, jak on. Umie przekazać emocje. Wielkie brawa dla Niego.
Dołączona grafika

#52
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Ja ostatnio oglądałam Slumdog-Milioner

Ciekawy film

#53
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Ja ostatnio oglądałam Slumdog-Milioner

to chyba ten film hinduski :hmmm: co tyle nagrod zdobywa

#54
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

co tyle nagród zdobywa

Osiem oscarów, złoty glob, złoty laur i jeszcze parę innych. Muszę koniecznie ten film obejrzeć

w kinach od 27 lutego
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#55
alllga

alllga

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 241 postów
"Slumdog-Milioner" też oglądalam, i musze powiedziec że te nagrody zdobywa nie bez przyczyny. bardzo ladny film, trochę smutny, ale zdecydowanie warto obejrzeć :)

któraś kobietka we wcześniejszym poście wspominała o filmie "wiatr buszujacy w jęczmieniu" - ja również naprawdę polecam, doskonały film, szczególnie jesli ktoś ma zacięcie do dramatów i do wojennych :)

#56
anielica_22

anielica_22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 postów
Zielona mila
Wielki Stach
Wszystkie części Sagi Zmierzch :biegnie:
Lubię konkretne odpowiedzi .... :D
http://straznik.diet...98b87f2e638.png

#57
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Gorączka
Bezsenność
Desperado
Moonwalker :tanczy2:

#58
Guest_eiger_*

Guest_eiger_*
  • Guests
Polecam : noc w Paryżu

#59
Mamcia1

Mamcia1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Jeny ja ostatnio w kinie byłam na "Listy do M"
Zieloną milę też widziałam i bardzo mi się podoba tak jak podoba mi się też "Byliśmy żołnierzami"

#60
PaulaNR

PaulaNR

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Jestem świeżo po obejrzeniu filmu "Uwikłanie". Moim zdaniem jeden z lepszych polskich filmów jakie oglądałam - dobry scenariusz i niezłe wykonanie. Warto obejrzeć. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych