Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak rzucić palenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#21
Lexy

Lexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Dziewczyny - w pierwszej kolejności zdrowie, a dopiero potem uroda. Nie powinnyście przejmować się tym, czy przytyjecie po rzuceniu czy nie, bo najważniejsze jest aby rzucić i czuć się dobrze.

ps. Palicie przy swoich dzieciach?



...



...



#22
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja rzuciłam palenie ze względu na to ze sie dowiedziałm że jestem w ciaży a tak pewnie dalej bym paliła :ceyes:

#23
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Ja w ciązy rzuciłam i po zakończeniu karmienia paliłam dalej , potem rzuciłam jeszcze raz i znow zaczełam :roll:
Dołączona grafika
[/url]

#24
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
niestety,też jestem palaczką,i czynną i bierna niestety :cry:
w domu palimy z mężem tylko w kuchni,i przy otwartych oknach,
na razie nie mam w planach żucenia,,muszę skończyć jedno,ustabilizować i ewentualnie podjąc następną wojnę
zresztą ,jakiś nałóg trzeba mieć,bo inaczej za święta będę i co ?do nieba mi się nie spieszy :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#25
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

na razie nie mam w planach żucenia,,muszę skończyć jedno,ustabilizować i ewentualnie podjąc następną wojnę


U mnie tak samo.. Nie dam rady wszystkiego naraz, poza tym latem chce sie palic jakos 10 razy bardziej :mrgreen:

organizm zużywa sporo energii na oczyszcznie sie z toksyn wywołanych paleniem . więc przy rzucaniu nawet kiedy nie zacznie sie człowiek obrzerac moze dojsc do niewielkiego prztycia


Nie pomyslalam o tym.. Bedzie trzeba to uwzglednic przy ewentualnym rzucaniu..

#26
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Dziewczyny ja nie palilam juz poltora roku i wystarczyly jedne wakacje,zebym wrocila do nalogu:( na szczescie mam dosc silna wole i skoro poprzednio rzucilam palenie bez zadnych wspomagaczy to mam nadzieje,ze tym razem bedzie tak samo:) Właśnie sobie postanowiłam,ze od dzisiaj nie pale i trzymajcie za mnie kciuki,żeby mi sie udało... Te pierwsze trzy dni będą najgorsze a później to już tak jakoś łatwiej będzie(mam nadzieję) Pozdrawiam :clap:

#27
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Moj szwagier własnie zaczął palic po 8 latach ............ To cholerny nałog jest , jak sie rzuci trzeba sie pozniej i tak całe zycie pilnować :-/

Anja, oby Ci sie udało , rzucaj a jak rzucisz to nie trac czujności )))), powodzenia
Dołączona grafika
[/url]

#28
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Moj szwagier własnie zaczął palic po 8 latach ............ To cholerny nałog jest , jak sie rzuci trzeba sie pozniej i tak całe zycie pilnować


Tak jak z kazdym nalogiem :-? Niestety..

Anja, trzymam kciuki mocno! Uda sie, na pewno! :-)

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Jaszczurka Jasmine no jak na razie sie trzymam i wielkie dzieki za to ze mnie wspieracie:)

#30
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Anja, swietnie !!!!! wiem , ze dasz radę .

Ja ponownie próbuję jesienią :->
Dołączona grafika
[/url]

#31
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kolejny dzień bez fajki---zaczyna mi brakować papierochów ale dam rade i nie zapale :clap: :clap: :clap: jak teraz wytrzymam to juz najgorsze bede miala za soba a ja nie poddam sie i wytrzymam :clap: :clap: :clap:

#32
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

kolejny dzień bez fajki---zaczyna mi brakować papierochów ale dam rade i nie zapale :clap: :clap: :clap: jak teraz wytrzymam to juz najgorsze bede miala za soba a ja nie poddam sie i wytrzymam :clap: :clap: :clap:


Gratuluje, naprawde szczerze gratuluje :thumbsup:

jasz, ja tez na jesien ;-) Do jesieni juz planuje miec moje 65, wytoczymy kolejna wojne :mrgreen: Mysle, ze tak pazdziernik ;-)

#33
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no jakos sie bez tych fajek trzymam-wczoraj mnie glowa mocno bolala ale dzisiaj jest lepiej-nie boli mnie:) no coraz bardziej wierze w to,ze uda mi sie rzucic te fajki:D :clap: :clap:

#34
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
gratuluje Anja i trzymam kciuki :thumbsup: , musi się udać :clap2:

#35
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
becia dziekuje :lol: teraz jest juz calkiem fajnie :mrgreen: chce wypróbowac dietke (od mojej siostry dostałam) bo boje sie ze przytyje-ostatnio jak rzucilam palenie to prawi 10 kg przytyłam wiec teraz musze sie ostro pilnowac:) no i do fajek juz nie wroce

#36
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
pochwal się tą dietką od siostry :-D a co do palenia to trzymaj się jak możesz ja ci kibicuje :clap2:

#37
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
becia jest troche do pisania ale obiecuje ze ci napisze ta dietke:)

#38
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Anja napisz jak ci idzie z niepaleniem? bo mam nadzieje że nie zaczęłaś na nowo palić :yikes: , trzymam za ciebie kciuki :-D

#39
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Becia Słonko no udało mi sie bez większych problemów:)No i najważniejsze jest to,że nie przytyłam ani grama-bardzo się o to bałam-ale jestem teraz z siebie bardzo dumna,ponieważ myślę,że najgorszy okres mam juz za sobą :clap: :thumbsup: Nie pałe juz ponad miesiąc i nie mam zamiaru-przynajmniej narazie -wracać do tego nałogu :mrgreen: Dzięki.że trzymałaś za mnie kciuki

#40
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Anja super że wytrzymujesz :clap: i mam nadzieje że tak zostanie , że więcej tego świństwa nie weżmiesz do ust , w sumie to ci zazdroszczę bo ja też bym chciała przestać ale jakos nie potrafię sobie powiedzieć NIE , ale cieszę się że ty się tak dzielnie trzymasz :clap2:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych