Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak rzucić palenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#41
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Becia no nie bede sie zarzekała,że już nie zapalę ale staram się wogole o fajkach nie myśleć.Jak będziesz chciała rzucić palenie to musisz sie psychicznie do tego nastawić i pójdzie Ci jak po maśle:) No a ja będę trzymała za Ciebie kciuki:)



...



...



#42
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
podziwiam cię Anja,ja nie potrafie,ale to widocznie jak z odchudzaniem ,trzeba mocno chcieć
nie poddawaj sie,trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#43
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
shashua myslę że jak się juz ustabilizujemy z wagą to podejmiemy też decyzję o rzuceniu fajek , a co trzeba walczyć :lol:

#44
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ja tam w Was dziewczyny wierze i jestem pewna ze dacie rade :clap: to prostrze niz jakakolwiek dieta:)

#45
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to musi być przemyślana decyzja...-z mojej strony :hmmm:
dojrzewam do niej ,ale jeszcze nie teraz,zbyt wcześnie ,zbyt wiele rzeczy sie dzieje ...
a głupio by było się poddać
może też od stycznia,jak się naprawdę wszystko ustabilizuje i może uspokoi :-/

plany są i warto spróbować ,przy tych galopujących cenach za fajki to też byłby dobry doping :hmmm:

a jak już Becia zaczniemy ,to może warto by było te pieniążki za każdą paczkę odkładać do oddzielnej np.skarbonki i po pewnym czasie zobaczyć konkretny efekt starań i nagrodę se sprawić ? nie mówię cały czas ,ale ew. po miesiącu? co Ty na to ?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#46
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
SHASHUA JESTEM ZA , TYLKO TAK JAK PISZESZ DO WSZYSTKIEGO TRZEBA DOJRZEĆ I TAK JAK TY CHCĘ ABY BYŁA TO PRZEMYSLANA DECYZJA , A OSTATIO CORAZ CZĘŚCIEJ O TYM MYSLĘ A TO JUZ CHYBA DOBRY OBJAW :lol:

przepraszam za duze litery ale dopiero teraz zauważyłam ze mam włączonego caps locka :oops:

#47
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to w pełni się zgadzamy-to też dobry objaw :lol:
a planujesz powolutku ew.kiedy zaczniesz?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#48
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
zawsze myślę że od pierwszego :lol: ale niewiem od jakiego miesiąca :lol: , a tak poważnie to coraz częściej o tym myslę ale niemam wyznaczonego terminu to chyba musi być tak jak z odchudzaniem budzę się i mówię sobie dość tego , ale jak to będzie to niewiem :-D

#49
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
becia no w moim przypadku dokladnie tak bylo:)

#50
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja tez nie potrafie sobie powiedziec nie, lubie palic :roll:

Ja sie staram nastawic na 1 pazdziernika. Moze wtedy.. :?: Zobaczymy.. ;-)

#51
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
NO KOBIETKI TEWRAZ JUZ JESTEM PEWNA ŻE NIE ZAPALĘ(PRZYNAJMNIEJ NARAZIE) FAJECZKI :clap: UDAŁO MI SIĘ :!: :!: :!: ALE JA JESEM Z SIEBIE DUMNA :clap: :clap: I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE PRZYTYŁAM ANI GRAMA TAK SIĘ PILNOWAŁAM Z JEDZONKIEM :clap: :clap: :clap:

#52
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Jestem z Ciebie dumna! Naprawde.. Wiem jak to jest ciezko - rzucic. Tym bardziej rzucic na dobre.. Ja od kilku lat (3?4?) rzucam 1 wrzesnia czy 1 pazdziernika i nie pale do wiosny.. pozniej przychodza cieple dni, spotkania przy piwku, na swiezym powietrzu, przy piwku i wracam do nalogu.. :roll: Ale lepiej to niz mialabym palic caly rok 8-)

#53
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Jasmin no jasne ze lepiej robic sobie przerwy

#54
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
Kolejne z moich problemów palenie
Chce się pozbyc tego nałogu ale jest mi cieżko bo jak nie palę to jem. Bardzo duzo BADRZO DUZO
Nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzic, z jednej strony odchudzanie z drugiej palenie.
ale jak mi się uda wielkie :beer: dla mnie
Dołączona grafika

#55
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nina, ŚWIETNIE cIĘ ROZUMIEM,BO JA TEŻ TAK MIAŁAM ALE W KONCU POWIEDZIAŁAM SOBIE DOŚĆ I UDAŁO MI SIE RZUCIĆ FAJECZKI NO I TAK MOCNO SIE PILNOWAŁAM ŻE NIC NIE PRZYTYŁAM-SZCZERZE MÓWIĄC STRASZNIE SIĘ MECZYŁAM ALE CIESZĘ SIĘ,ŻE MAM TO JUŻ ZA SOBĄ :mrgreen:

#56
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Anja-ja cię podziwiam straszliwie za to niepalenie- :win: :win: :win:
boję się strasznie wilczego apetytu,przytycia, nie wiem ,jakim cudem ci sie udało-jesteś SUPER HIROUS :clap2:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#57
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
A ja chcialam rzucic na poczatku pazdziernika i co.. I nic. Troche staram sie ograniczac, ale i tak dosc duzo pale. Moze jak osiagne cel to sprobuje rzucic, a moze od Nowego Roku? A moze nie ;-) Teraz i tak najwazniejsze dla mnie to nie przytyc juz nigdy wiecej :mrgreen:

#58
nina

nina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 postów
Prawda jest taka że papieroski szkodliwe ale pomagają itrzymać figurkę a tak apropo to właśnie mam ochotę zapalic :-?
Ja mam swoją motywację a mianowicie obliczam sobie ze ok 150 zeta (zaniżając) wydaję miesięcznie na papierosy i te 150 zł od momętu kiedy uporam się z nałogiem mam zamiar przeznaczać na powiększanie swojej garderoby i zapasu kosmetyków. ;-)
Dołączona grafika

#59
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, dzięki no i u mnie to było tak,że się po prostu bardzo uparłam na jedzenie,że nie dam się i nie będę podjadać-troszke cierpiałam,bo jak mnie głód zdusił to myslałam,że umrę ale dałam rade i przezwyciężyłam to.Jak ja się na coś uprę to nie ma mocnych :tongue:

#60
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
anja to ile juz ci minęło od zapalenia ostatniego papieroska :?: super ze ci się udało ale zdaje sobie sprawe to tak jak z dietą -cały czas trzeba się pilnować, ale ja wierze w ciebie i napewno juz nigdy nie zapalisz :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych