Skocz do zawartości

Zdjęcie

kontrola lekarza czy klub puszystych??---> start i 25 w d


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#1
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
[glow=green]witam, zaczyna startowac podejście numer dwa!!!!
start:92 kg
I etap: 85 kg
II etap: 78 kg
III etap: 70 kg
IV etap 65 kg :!: :!: :!:
PODSUMOWANIE.... stabilizacja wagi....
[/glow]

co sądzicie na temat odchudzania pod kontrola lekarza???
a jakie macie zapatrywanie na kwadransowe kluby grubasów???

pragne sie dzielić moimi sukcesami, ale pragne mówić o porażkach.... bo wiem ze pomoc innych dużo daje... zniose słowa podziwu, ale tesh przyjme spokojnie pogarde dla swoich wystepków....

Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D



...



...



#2
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ooo, nie jestem sama w tym przedziale 'do schudniecia ponad 20kg'.

Ja juz mam troszke mniej, trzymam kciuki za Ciebie! Na pewno Ci sie uda! :mrgreen:

#3
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja też trzymam kciuki ;-)

#4
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
:mrgreen: widze ze wskazniki wagi przypadły wam do gustu :D hehehe podkradłam patent z innego forum :-P ale cicho sza....pozdrawiam was dziewczynki :mrgreen: może dzisiaj w końcu wybiore sie na basen popływać.... przez prace i szkołe brauje mi czasu na sport... :-( a ja uwielbiam ruch, niemoge usiedzieć chwili w jednym miejscu.... hahah nawet w pracy jak moge to wstaje z krzesełka i robie steper na palchach.... ale to troche zamało.... trzymajcie za mnie kciuki babeczki kochane....
p.s dziekuje za tak miłe i ciepłe przyjecie ;-)
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#5
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja nie jestem taka chetna do ruchu jak Ty 8-) Ale staram sie przelamac. Polubilam chodzic na basen, robie to 2-3 w tygodniu, staram sie plywac cale 45 minut i naprawde powoli widze efekty :mrgreen: Fakt jest faktem, ze wiecej chodze, staram sie w ogole wiecej ruszac, ale nie powiem zebym nie lubie polezec na kanapie i robic NIC :oops:

Tak apropo, ide sprzatac dalej, kalorie splywajcie 8-)

#6
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
:-/ a ja niestety siedze jush 7 godzine w pracy....na niewygodnym krześle :-? a ruchu to ja dzisiaj żadnego nie zażyłam..... chyba ze wlicze w to 3 wizyty w toalecie na dystansie 5 metrowym bueheheheh :-P po pracy na miasto troche połaźić.... jakis zakupowy spacerek
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#7
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Najgorsza jest ta okropna siedząca praca. Jak wracam do domu to już nic mi się nie chce kompletnie. Ale coś trzeba z sobą zrobić, koniecznie...Ja nadal nastrajam się na basen, nie wiem jak to będzie...

#8
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
:-| i pech.... totalna porazka dnia.... po pracy tak jak obiecalam przeszłam z 8 km na piechote, po czym zjadłam pół zapiekanki.... a jak wócilam do domu to kanapke.... a miałm jush nic nie jeśc od 13... buuuuu wstyd mi :(
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#9
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
najwarzniejsza jest motywacja powoli , powoli i dasz rade jak juz wejdziesz w rytm diety to juz pójdzie ci łatwiej a jeszcze jak będziesz zaglądała na forum tu do nas to na pewno dasz marla rade , trzymam kciuki :->

#10
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
o becia cześc

#11
Guest_MajQa_*

Guest_MajQa_*
  • Guests
czy waszym zdaniem glodowka to dobry sposob ? na jednej ze stron przeczytalam ze tak, dlatego zaczelam ją stosowac: np dziŚ...
śniadanie - nic
II sniadanie - nic
Obiad o godzinie 15- maly talerzyk bigosu ( bo zostal ze swiat :mrgreen: )
podwieczorek: pomarancza i mandarynka
a tak to caly dzien na wodzie niegazowanej Arctic cytrynowa ;D
to waszym zdaniem duzo czy nie ?
bo musze schudnąc tylko strasznie wystraszylyscie mnie postami na temat efektu JOJO :o ;d

odpiszie prosze;]

#12
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
głodówki to z reguły diety jadnostajne np, warzywna , owocowa , ryżowa , niebardzo się znam na nich tyle co czytałam ale wydae mi się że zamiast tego bigosu w którym jest napewno trochę tłuszczu zjeść duża porcję warzyw np, gotowanych ? według mnie jesli masz silną wolę i jesteś zdrowa to ci chyba nie zaszkodzi kilka dni być na głodówce a będzie to dobre wprowadzenie do dalszej diety , podobno na głodówkach organizm oczyszcza się z toksyn , jednak radziłabym ci poczytać na temat głodówki i dobrze się zastanowić , pozdrawiam

#13
MajQa

MajQa

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
dzieki za odpowiedz ;))
a Ty jest es w trakcie diety ?;p albo jakieŚ sukcesy ?;>

#14
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
stosuję 1000 kal , a co do efektów to jak na razie małymi kroczkami spadam


19.02-73kg
11.04.-65kg..

#15
MajQa

MajQa

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
oo całkiem sporo ;))
powodzenia ;* :mrgreen: :mrgreen:

#16
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Tobie również zyczę powodzenia , jak już zdecydujesz to napisz jaką dietę wybrałas

#17
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

:-| i pech.... totalna porazka dnia.... po pracy tak jak obiecalam przeszłam z 8 km na piechote, po czym zjadłam pół zapiekanki.... a jak wócilam do domu to kanapke.... a miałm jush nic nie jeśc od 13... buuuuu wstyd mi :(


Jesli moge wyrazic swoje zdanie - niejedzenie po 13 to zly pomysl.
- spowalniasz swoja przemiane materii, a to bardzo zle w diecie
- pod wieczor bedziesz tak glodna, ze bedzie ciezko to wytrzymac
- jesli nie bedziesz jesc po 16-17 to i tak spalisz do nocy duzo kalorii

Naprawde polecam przesunac 13 i zakonczyc jedzenie ok 17.

A tak w ogole - pol zapiekanki to nie tragedia, kanapka tez ujdzie, glowa do gory! 8-) Najwazniejsze to nie OBJADAC sie na noc!

Blagam przemysl ta 13, bo to az prosi sie o pomste do nieba!

Trzymam kciuk! :-)

#18
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
DO MAJQA!!!
generalnie nIe Wiem czy bigos to dobry posilek przy głodówce :-/ troche to dziwne ale cuż..
po drugie wode pijemy niegazowaną i czystą!!!!! WSZYSTKIE WODY SMAKOWE POSIADAJą MNUSTWO CUKRU I FRUKTOZY...TAKA WODA JEST TAK SAMO KALORYCZNA JAK NAPOJE GAZOWANE CZY SOKI :-? A WIęC ZASTANóW SIE!!! jeśli jush naprawde lubish napić sie cos slodkiego od czasu do czasu to serdecznie i goraco polecam herbatki ice tea... np green albo red nie sa tesh super ekstra odpowiednie, ale--->Są SłODZONE ASPARTANEM!!! maja mało kalorii bo na 100ml tylko 28kcl!!!
są smaczne, i w przeciwieństwie do innych produktów w których cukier zastepowany jest słodzikiem, nie mają cierpkiego smaku słodzika... sa naprawde GIT!!! :mrgreen:


a JęSLI chodzi o mnie to dzieki Jasmine za wsparcie.... co do tej pory jedzenia i generalnie wczorajszego dnia to pochlonełam kolo 19 kotleta z drobiu... :roll: niedobra ze mnie baba i łakomczuch :oops:
przesówam godzine ostatniego posiłku do godziny 16 :) i ani minutki póżniej :!:

teraz siedze w pracy popijam czarną kawusie, bo ta chamuje apetyt, brzuch zaczyna grac jakieś dzwieki ale o 9 pochłone I śniadanko :-P
BUZIAKI I POZDROFFKA DLA WSZYSTKICH :*MUAAAAAAAAA

Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#19
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

przesówam godzine ostatniego posiłku do godziny 16 :) i ani minutki póżniej


Alez jestem z Ciebie dumna! To jest madry krok! Zapewniam :mrgreen:

Co do tych wod smakowaych masz 100% racji, ja wole do wody niegazowanej dorzucic pokrojona cytryne plus lod. Dla mnie bomba 8-)

#20
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja też nie pije smakwych wód ogólnie mało pije wody bo nie cierpie niegazowanej smakuje mi jak woda z kranu :-P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych