Skocz do zawartości

Zdjęcie

kontrola lekarza czy klub puszystych??---> start i 25 w d


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#21
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja pijam niegazowana i gazowana. Wiem, ze gazowana nie jest najzdrowsza, ale trudno :-P

A wody niegazowane maja rozne smaki, inaczej mi smakuje Kropla Beskidu a inaczej Zywiec np. Moze nie znalazlas takiej ktora Ci odpowiada?



...



...



#22
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
niegazowana woda u mnie całkowicie odpada wole wogóle nie pić

[ Dodano: Czw 12 Kwi, 2007 09:33 ]
zamiast sprzątać to siedze i gadam na forum szok

#23
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
A ja zamiast wstawac i szykowac sie na uczelnie to siedze i gadam na forum.

W PIZAMIE :oops: :roll: 8-)

#24
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja też dopiero sie przebrałam ale musze juz iść bo dziecko śpiace i zachwile mi uśnie w foteliku samochodowym :lol:

#25
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

ja też dopiero sie przebrałam ale musze juz iść bo dziecko śpiace i zachwile mi uśnie w foteliku samochodowym :lol:


Milego dnia :mrgreen:

#26
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
dziecko uśpiłam posprzatałam teraz czekam na sąsiadke bo sie na kawe zapowiedziała

#27
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
:-( ale wam zazdroszcze z tą kawą.... :/ ja nadal siedze w pracy bleeeeeeeeee jeszcze 2 godzinki i jestem wolna!!!!!!!!! hahahah a niedługo przekąseczka mała :!: heheh
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#28
oliwka80

oliwka80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Nawet niepamiętam kiedy ostatnio wchodziłam na naszą wspaniała stronke. Od ostatniego czsu nic nieschudłam a czasu coraz mniej waga jak się zatrzymała na 79 kilogramach tak staneła. Ja zresztą nic nierobiłam żeby to zmienić na lepsze. Ale od jutra koniec z obrzarstwem muszę schudnąć do końca maja 6 kilo a do końca czerwca kolejne 6. Niby relane. Mam na to nowy sposób, ćwiczenia mam kilka zestawów ćwiczeń ułożonych dla mnie przez paną intruktor, które wykonuję w domu a 2 razy w dygodniu chodzę na "kocykówkę" ćwiczenia dla kobiet. Byłam narazie 2 razy ale daj mi to dużo frajdy. Pozostałe kilogramy a jest jeszcze trochę (bo potem to jeszcze 10)muszę zgunuć do ok 10 października. :oops[glow=olive][/glow][/scroll][/hide]

#29
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
W takim razie zagladaj do nas czesciej, moze Cie to zmobilizuje do dietkowania?

Pozdrawiam i trzymam kciukasy 8-)

#30
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
a ja znowu mam zawieche w diecie... :cry: :cry: jest mi wstyd i żle sie czuje wyglądam jak spaslak oglądąlm teraz zdjecia z wakacji zeszłorocznych i poprostu wyc mi sie chce... masakra... nieumiem sobie z tym poradzić...POMOCY



TU JUSH WAZYłAM 76KG ALE MI BYłO WTEDY DOBRZE :cry: :cry: :cry: buuuuuuu
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#31
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja też przy tej wadze czułam się ŚWIETNIE :!: :!: :!: A teraz... :?: JaaaJ :cry:

#32
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja przy 75 tez juz bede w miare zadowolona :mrgreen:

#33
oliwka80

oliwka80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
hej dziewczyny mam dołek niewiem czy jeszcze mi się chce katuje się chodzę głodna a jak ide do pracy to wtedy sajgon. Pełno ciastek pełno cukierków. Dół nad doły. Zawsz się skusze na coś dobrego i co waga niespada, nierośnie bo dużo ćwicze. Jednak ja bym chciała żeby spadała. Poradźcie co robić w jaki sposób poradzić sobie z tymi słodyczami, pracy raczej niezmienie.

#34
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

hej dziewczyny mam dołek niewiem czy jeszcze mi się chce katuje się chodzę głodna a jak ide do pracy to wtedy sajgon. Pełno ciastek pełno cukierków. Dół nad doły. Zawsz się skusze na coś dobrego i co waga niespada, nierośnie bo dużo ćwicze. Jednak ja bym chciała żeby spadała. Poradźcie co robić w jaki sposób poradzić sobie z tymi słodyczami, pracy raczej niezmienie.


Kup sobie w aptece chrom. Trzeba brac 1 tabletke dziennie, ochota na slodkie przechodzi. Ja bylam kiedys najwiekszym lasuchem swiata.. Nie moglam zyc bez slodyczy, codziennie cos musialam zjesc.. Chrom mi pomogl 8-) Tobie tez pomoze :mrgreen:

Wazne jednak jest rowniez to by cwiczyc silna wole. Musisz walczyc sama ze soba i jasno okreslic cel - 'To ja chce schudnac, czy nie?'. Przemysl wszystko na spokojnie i na pewno sie uda.

Dobre cwiczenie na silna wole to kupic sobie swoj ulubiony smakolyk i polozyc na biurku, czy gdzies zeby na niego patrzec. Ponoc latwiej jest sie powstrzymac, bo same go kupilysmy, zrobilysmy to swiadomie 8-) Mi sie test udalo przejsc, po 2 tygodniach oddalam Bounty Lubemu :mrgreen:

Powodzenia ;-)

#35
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
:-/ ojesu........ gotowałm obiad..spagetterie :chef: i niestety pech... zezarłam talerz kluchów z sosem...a teraz cierpie....aaaaaaaa pomocy ja chce wazyć mniej.... cienzko mi wytrzymac, wogóle niemoge sobie dac rady, z opanowaniem tego....
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#36
oliwka80

oliwka80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Mam ten chrom ciekawa jestem czy dam rade ide właśnie do pracy pozdrawiam i dzieki za rade.

#37
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja też przy wcześniejszym odchudzaniu jadłam chrom i wydaje mi sie ze jest skuteczny teraz tez mam zamiar go jeszcze zakupić i stosować

#38
oliwka80

oliwka80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Dałam rade niezjadłam nic słodkiego w pracy. Nawet mało tego przyjmowałam zamówienie ze słodyczami i musiałam to wzszystko wyłożyć. Ćwiczę silną wole. Dzieki Jasmina " Jesteś wielka" duchem oczywiście.

#39
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Dziewczyny a jaki ten chrom najlepszy bo słyszałam że są różne?

#40
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Dałam rade niezjadłam nic słodkiego w pracy. Nawet mało tego przyjmowałam zamówienie ze słodyczami i musiałam to wzszystko wyłożyć. Ćwiczę silną wole. Dzieki Jasmina " Jesteś wielka" duchem oczywiście.


Bardzo prosze, zawsze sluze rada :mrgreen:

I jestem z Ciebie BARDZO dumna :!: Ty z siebie powinnas byc jeszcze bardziej :mrgreen:

Becia Wiem, ze jest chrom i chrom z czyms tam. Ja stosowalam sam chrom. Firmy Naturella czy jakos tak..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych