Skocz do zawartości

Zdjęcie

kontrola lekarza czy klub puszystych??---> start i 25 w d


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#41
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja też stosowałam ten zwykły :wave:



...



...



#42
oliwka80

oliwka80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Ja kupiłam chrom zwykły i z zieloną herbatą a kipiłam jeszcze błonnik w pastylkach doradził mi panw aptece.

#43
oliwka80

oliwka80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Ja kupiłam chrom zwykły i z zieloną herbatą a kipiłam jeszcze błonnik w pastylkach doradził mi panw aptece.

#44
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
no właśnie podobno b. dobry jest ten z zieloną herbatą , niestety jeszcze rzadnego nie miałam , może wrto by było spróbować :?: szczerze to nie bardzo jestem za tego typu specyfikami ale ... jak ma mi pomóc to czemu nie :?: chyba się skuszę i kupię ten chrom

#45
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja też mam zamiar kupic :tongue:

#46
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Ja tez jestem antyspecyfikowa. Zadne 'odwodniacze'.

Chrom to co innego, suplement, ktory uzupelnia w organizmie chrom i chetka na slodkie przechodzi. Sama radosc :mrgreen:

#47
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
ja sie nawet nie zabieram za zadne specyfiki

po pierwsze nie wierze w ich skutecznosc a wrecz uwazam ze moga zaszkodzic

po drugie ja nie jestem w stanie regularnie przyjmowac nawet antybiotyków przez tydzien a co dopiero kuracje dlugoterminowe - zdecydowanie nie dla mnie
Dołączona grafika
[/url]

#48
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja nie wierzę w żadne wspomagacze, bo nic nie pomagają. Nie ma sensu takie coś.Strata kasy i tyle. Lepiej kupić sobie jakoś ciuszek..

#49
oliwka80

oliwka80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Ja też niejestem za tymi specyfikami, ale dlatego ze stosowałam s-line Vitte co nie miało dla mnie dobrego wpłyu. Bardzo sie źle czułam miałam mdłosci i bolała mnie głowa. Myślałam że na domiar złego ze nieschudne to jeszcze zaszłam w ciąże. Naszczęście obiawy mineły jak zaprzestałam stosowania tego preparatu. Pozdrawiam. Waga pokazuje 76 kilo małymi kroczkami a do celu.

#50
oliwka80

oliwka80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Ja też niejestem za tymi specyfikami, ale dlatego ze stosowałam s-line Vitte co nie miało dla mnie dobrego wpłyu. Bardzo sie źle czułam miałam mdłosci i bolała mnie głowa. Myślałam że na domiar złego ze nieschudne to jeszcze zaszłam w ciąże. Naszczęście obiawy mineły jak zaprzestałam stosowania tego preparatu. Pozdrawiam. Waga pokazuje 76 kilo małymi kroczkami a do celu.

#51
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Gratulacje Oliwka :clap2:

#52
oliwka80

oliwka80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
No niema czego gratulować, straciłam znowu komtrole nad wagą :oops: , siedziałam caymi dniami nad ksiązkami i pisałam prace magisterską, napisałam nawet ale moja waga pokazał mi 80 kilo. Załamka
:yikes:
Nawt niewiem kiedy sie to stało. Nie wchodze na wagę często a jak już weszłam to chciało mi się wyc. I znowu muszą zacząć od nowa. Poraszka.

#53
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Moze nie jest tak zle, zwaz sie teraz.. bo czasem w organizmie zatrzyma sie woda i pokazuje wiecej. Poza tym - pisalas prace magisterska.. No coz, napiszesz, obronisz i wtedy ruszysz do walki z kilogramai z prawdziwa sila ;-)

Ja wlasnie teraz stabilizuje wage, bo nie mam czasu na basen czy burczenie w brzuchu ;-) Sesja sie zbiliza i niestety.. Ja od lipca wracam do ostrej walki.. Teraz dbam tylko o to by nie przytyc ;-)

#54
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
oliwka80, nie martw sie , moze to tylko chwilowe , napewno nie mozesz sie poddawac - gratuluję napisania pracy :thumbsup:
Dołączona grafika
[/url]

#55
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
:lovers: no witam moje gwiazdy :) dawno mnie nie było ale czas odnowic stare znajomości..
u mnie wiele sie zmieniło na dobre, ale niestety też dużo na złe :cry:
waga skoczyła poprostu strasznie obecnie to jest 96kg!!!! poprostu maskara :!:
kolejna rzecz to taka ze nie mam sie w co ubierać, zmieniłam prace i pracuje w biurze qwiec wiadomo trza sie jakoś ubrać.... w tym przypadku jest tu problemos :blink: ale kobitki moje kochane, znowu podjełam walke...pytanie??? czy sie uda???
licze na wasze wsparcie w tej kwestii buziaki :*
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#56
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Marla_C, jak się zaweźmiesz to na pewno się uda i będę mocno za Ciebie trzymała kciuki,żeby Ci sie udało :tongue: :thumbsup:

#57
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Marla ,bierz się za siebie,nie takie kilogramy tu spadały i można sobie poradzić-aby zacząć i ciągnąć
zobacz,Jaśminka też zaczynała z dziewiątką z przodu,a już ma szóstkę,że już o sobie nie wspomnę
tu nie ma co myśleć ,za młoda jesteś ,aby tyle ważyć ,czas zmienić to dla zdrowia i samopoczucia ,komfortu psychicznego
jakie masz plany dietkowe? jakieś ćwiczonka?
pisz ,bo to pomaga i mobilizuje -i do roboty ,bo nigdy nie jest tak źle,aby nie było wyjścia ! :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#58
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
bo widzicie u mnie to jest tak, ze to wszystko bierze sie z głowy... jak sobie z tym nieporadze to nic mnie nie zmotywuje.... prosty przykład wychodze najedzona wrecz obrzarta po obiedzie... ide ide, patrze cukiernia wiem ze nic nie kupie i nie zjem...ale mijajac ją jest tak zwany przebłysk i jednak wchodze i kupuje oblesnie słodkiego ptysia z kremem :cry: :cry: mi to już chyba tylko psychiatra może pomoc
druga sprawa ze czesto tesh jak jestem zła, smutna przygnębiona albo poprostu sie nudze i nie mam fajek w domu to zapycham sie czym popadnie... ogorek z nutellą, jakies ciastka plasterek wedliny zawiniety w ser i maczany w keczupie.... jem co popadnie i nieograniczonych ilościach.... ostatnio bawiła sie w modelke super lini... po sesji usłyszałm ze wsumie to sie nie mam z czego odchudzać bo ładna jest :tongue: > tyle ze mogła bym poćwiczyć.... naprawde mój główny problem to obżarstwo i jedzenie "oczami" rozumie to ktos mniej wiecej o co mnie chodzi??? łomatkooooooooo

dla zainteresowanych moim wygladem---> www.margolek1006.fotka.pl:::MojE FoTosKI::: heheheh :P
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D

#59
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
TO TY????????????????????????


nonono ,gratuluję ! ślicznie wyglądasz, :clap2: :clap2: :clap2: ,
ale mimo wszystko,dla zdrowia warto schudnąć, i nie muszę tu pisać dlaczego,bo to wszyscy wiedzą ,a i sama poczujesz się lepiej
i tu racja,że ktoś może sobie gadać i przekonywać,ale odchudzać się,to trzeba samemu chcieć i się "zawziąć" ,bo bez tego -klapa!
Dołączona grafika Dołączona grafika

#60
Marla_C

Marla_C

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 postów
:strong: bedem ćwiczyc.... czekam na wypłate i zapisuje sie na aqua areobik :D
Dołączona grafika

LEBSZY RYDZ NISH NIC :D :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych