Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brunecia fighterka ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#1
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Hej. Ufff miałam dziś ciężki dzień w pracy. Jednak 5dni w tygodniu po 10h prac to dość męczące. Ale ja się nie daję prawie codziennie po pracy lece gdzieś na ćwiczenia. Dziś był "Fat burner" czyli aerobic mocno atakujący tłuszcz. Chciałam zostać na pilatesie (i najgorsze, że miałam na niego siły) ale stwierdziłam, że będe w domu po22 i nie zostałam... Na śniadanko zjadłam 3pojedyncze kanapki z ciemnego pieczywa z serkiem żółtym i polędwicą. Do pracy wzięłam 4 klapnięte kanapki+2 pałki z kurczaka. Pare chwil temu zjadłam małą miseczkę krupniku. Zazwyczaj jak wieczorem wracam do domu to wypijam tylko kubek zupy i spać. Jeszcze tylko idę się umyć i potem wysmarować balsamem wyszczuplającym i do wyrka. A co myślicie o tym, żeby posmarować się na noc balsamem wyszczuplającym i ubrać neopronowe spodenki? Nic, pobuszuje jeszcze troszke na forum i idem spac. Buziaki ciumaki ;-)



...



...



#2
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

A co myślicie o tym, żeby posmarować się na noc balsamem wyszczuplającym i ubrać neopronowe spodenki?

Nie wiem czy dobrze myślę , bo nie stosowałem takich gadżetów, ale tak na chłopski rozum, na noc nie robił bym tego bo: nocą masz odpoczywać i regenerować organizm. Jak zastosujesz tę technikę , bedziesz pocić się , a przez to gorzej wypoczywać. Efekt więc nie musi być taki jak myślisz, a zmęczenie i higiena nieco jednak mniej komfortowe.... Zrobisz jak uważasz , ale to moje zdanie, niekoniecznie słuszne ;-) :thumbsup: Kciuki trzymam niezależnie..
Dołączona grafika

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

myślicie o tym, żeby posmarować się na noc balsamem wyszczuplającym i ubrać neopronowe spodenki?

nie wiem czy nie porobisz sobie potówek ,spodenek wprawdzie nie zakładam ale regularnie używam pasa przy ćwiczeniach ,zamęczyłam już dwa i za każdym razem można go wykręcać ,ciało poci się przerażliwie ale na noc to może podrażnić :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Macie rację co do spodenek. Będę je nosić, tylko na ćwiczenia :-) A dzisiaj u mnie bardzo dietetycznie i ćwiczeniowo. Poszłam do klubu z myślą o zumbie a że po niej był "cellulit attac" to zostałam i na tym. Ciekawe czy jutro będę umiała chodzić hihihi. Ale za to jutro po pracy wybieram się znów na fitnes. W weekend wypocznę więc mogę się zmęczyć :-)

#5
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Uuuuuf święta i majówka to nie zbyt dobry czas na odchudzanie. W święta pofolgowałam sobie strasznie. Za to teraz znów wznawiam walkę, do wakacji coraz bliżej. A poza tym mam nową motywację.....poznałam kogoś fajnego, jak to się mówi "ktoś sprawił, że ten uśmiech się pojawił" :-) Tak więc i dla Niego chcę być piękna. Teraz właśnie siedzę i zabieram się za pisanie dalszej części pracy dyplomowej, ale zaraz wciągnę na dupkę neopronowe gatki, żeby chociaż gładki miec ten wielki tyłek ;-) Chciałam dziś wieczorkiem wyskoczyć na aqua aerobic, ale niestety majowy weekend i z baseniku nici :-( Trzymajcie się cieplutko :-)

#6
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Witaj brunecia idzę ,że ostro walczysz z ćwiczeniami.Ja po świętach też coś nie mogę zebrać się do kupy :oops: a tu jeszcze weekend pierwszomajowy a za tydzien komunia u sąsiadów :oops: :oops: kiepsko to widzę :blush:
Dołączona grafika

#7
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Oooooj komunie są najgorsze. Na weselu można dużo pojeść ale to się wytańczy, natomiast na komunii ciągle się siedzi i szama.... Dasz radę! Na komunii sobie pozwól na smakołyki ale od poniedziałku basta ;-)

#8
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
brunecia, alez zaluje, ze tu wczesniej nie zajrzalam, tlyko na Twoje wypowiedzi u siebe komentowalam. Masz niesamowicie pozytywna energie w tych zaledwqie kilku postach. Bede zagladac czesciej :-)

#9
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

poza tym mam nową motywację.....poznałam kogoś fajnego, jak to się mówi "ktoś sprawił, że ten uśmiech się pojawił"

ale fajnie się słyszy .... cieszymy się z Tobą. Fakt że masz motywację i to dobrą. Super :mrgreen:
Widzę tez że prócz determinacji masz :
1. cały szereg zasad i to dobrych
2. wytrwałość
3. energię - możeś Ty jest wulkanik :mrgreen:
4. no i te neopronowe gatki :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

Kibicuję Ci jak diaski :evil:
Dołączona grafika

#10
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
brunecia, :thumbsup:
mam nadzieje ze nam sie uda :dumbells:

#11
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Melduję się u Ciebie :mrgreen: . Fajnie, że do nas dołączyłas:D

#12
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
brunecia, wpadam z wizytą do Ciebie. Jak idzie Twoja walka ? U mnie średnio, tzn niby jestem w rytmie jedzenia Dukano podobnego , ale jeszcze nie tak jak bym chciał. Nie mniej lubię poczytać że u kogoś - np. u Ciebie jest lepiej bo mnie to mobilizuje. Prosze więc o wpisy stosowne :smiech3: :lovers:
Dołączona grafika

#13
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Haha Jazoo bardzo chętnie bym napisała, że u mnie genialnie, zero pokus albo że pięknie umiem im się oprzeć, ale niestety. Wczoraj w ramach dupiatego dnia zeżarłam pół puszki masy krówkowej :oops: W cholere słodka ale i tak ostro jadłam, potem prawie zwymiotowałam i stwierdziłam, że to był kiepski pocieszacz :bicz: W każdym razie, teraz w ramach kary jem mega dietetyczne sniadanko i zabieram sie za pisanie pracy dyplomowej. Z czego rano miałam pomysła, żeby wyjść przed blok, wznieść ręce ku niebu i zaśpiewać "Gorzkie żale przybywajcie" ;-)
Agnieszka25, Miło, miło- witam jeszcze raz :-)
sabina, masz kochana wątpliwości? Przecież nam się na bank uda! I będziemy mega laski :-)
Clarin, Zaglądaj zaglądaj zapraszam :-)

#14
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Zagladam wiec kochana :-) Bo tej pozytywnej energii nigdy nie za wiele i jest zarazliwa :-)

#15
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
No cóż....zostało mi 3 strony do napisania pracy dyplomowej. Jakoś pójdzie :-) Dziś calutki dzień spędzę na uczelni, ale za to wieczorem idę z moim chopem gdzieś :-) Kurcze ginekolog przepisał mi Diane35 na moje rozregulowane miesiączki, a ja głupia weszłam na internet poczytać co o tym sądzą, to 3/4 kobiet które je stosowało PRZYTYŁO :-( eeeeh mam nadzieję, że jakoś zleci mi ten dzień i za dużo nie przytyję :-P Miłego i dietetycznego dnia Kochani :-)

#16
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
witam ponownie :-) eeeeh coraz mi ciężej na duszy w związku z tym pisaniem pracy :-( ale dam rady, innego wyjścia nie mam :-) kupiłam sobie dzisiaj w Carrefour chlebek taki specjalny "fitness" zobaczymy co to za cudo :-) od jutra znów zaczynam wielką walkę. Rano wstaję o 4;30 żeby isc pobiegać, tak z rańca najlepiej, a jak! :-) dobranoc kochani :-)

#17
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Rano wstaję o 4;30 żeby isc pobiegać, tak z rańca najlepiej, a jak!

O tej godzinie to ja wstaję jak idę do pracy na szóstą ale żeby tak z własnej i nieprzymuszonej woli zerwać się z łóżka i biegać jeszcze to nieeeeeeeeeeeeeeeee.
Brunecia
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#18
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Kurde, to szkoda, że Cie nie zapytałam czy już jest jasno :-( wstałam a tu szaro-buro i....poszłam dalej spać. Może od przyszłego tygodnia się jasno zrobi to będę biegała a jeszcze dziś wieczorem spróbuje. Pytanie do Was: czy pumpernikiel jest chlebem dietetycznym? Myślę, żeby dziś pomęczyć hula-hop. Niestety odkąd rodzice przywieźli mi ławę to nie ma miejsca dla skakanki :-( nic, uciekam do pracki :-) trzymajcie się cieplutko :-)

#19
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
brunecia, ja Ci powiem - o 5 rano już jest dość jasno, bo ja o 5 wstaję. Jeśli chodzi o chleb ... używam raczej pieczywo typu Chaber- czyli dechy.
Pumpernikiel chyba nie jest zbyt dietetyczny, ale sprawdź na opakowaniu.... :thumbsup: :wave:
Dołączona grafika

#20
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
pumpernikel mi magi zalatuje :tongue:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych