Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sheeepy i jej Boot Camp - Rozkaz Chudnij!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

mój suwaczek niestety tez nieaktualny

mój też nie ale niebawem będzie :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Miałam zajrzeć do cWas na chwilkę a wsiąkłam dlatego teraz sobie idę i zajrzę wieczorkiem
Dołączona grafika

Dołączona grafika



...



...



#22
Sheeepy

Sheeepy

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 272 postów
Ojejku, jejku weszłam a tu tyle wiadomości nieprzeczytanych! Aż mi się wesoło naprawdę zrobiło, że hej! :lovers: Cudownie, że tutaj jestem i że wy tu jesteście ze mną. :lovers: Niesamowicie cieszę się, że wróciłam. Naprawdę! :D

Shash , Anusiaku gorące buziaki dla Was! :lovers:

Kaska pewnie, że damy radę! Nie przejmuj się, że kilogramków przybyło! Na pewno je zrzucimy! Tylko się musimy troszkę postarać! :)

Maziu dla mnie rowerek to najlepsza i chyba najfajniejsza forma ruchu. Naprawdę. :) A to tak śmiesznie niby stolica, a do lasu mam dosłownie 15 minut na rowerku i jestem w najprawdziwszym, prawdziwym lesie. :D Cuuuuudo. Uwielbiam tam sobie jeździć. Czuję się jakbym nagle się przeniosła gdzieś baaaaaardzo daleko stąd. :D

#23
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Ja też się ruszam.... dzisiaj np. wylewałam wode z basenu Tymka i napełniałam nową. Później stwierdziłam, że tyle wystarczy na dzisiaj. reszta niech się wypala od siedzenia na słońcu :-P

#24
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

Ja też się ruszam.... dzisiaj np. wylewałam wode z basenu Tymka i napełniałam nową. Później stwierdziłam, że tyle wystarczy na dzisiaj. reszta niech się wypala od siedzenia na słońcu

:usmiech 7: :usmiech 7: :pekl1: :pekl1:

#25
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
sheeepy :mrgreen: jutro sobota więc juz dziś trzymam kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: za dobry początek i :bicz: na zachęte :mrgreen: :lovers:
Dołączona grafika

#26
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
I jak tam? Dzisiaj drugi dzień diety. Dajesz radę? :lovers:

#27
Katarynka

Katarynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 240 postów
No pewnie, że daje radę:D Ale niech napisze co i jak. Czekamy:)
Dołączona grafika

#28
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
no sheeepy no jak tam dietka , jak początek :?: pisz tu nam co i jak to pochwały spłyną :-) . CZEKAMY NA RELACJE :grin:
Dołączona grafika

#29
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Sheeepy, no proszę dawno nie widziana :mrgreen: Zawsze mówię - każdy powinien móc przychodzić i wracać wg swojego uznania. Ciesze się że wróciłaś. Wspominasz o porażce?! to nie tak, porażką był by fakt że nikt nie chciał by pomóc Ci w Twojej diecie, a tu są "tłumy" wiernych tobie ... :mrgreen: Fajnie że pojawiłaś się znów. :lovers:
Dołączona grafika

#30
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No i gdzie Ty? :bicz:

#31
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
sheeepy i ja sie przyłączam do :bicz: :bicz: :bicz: jak dietka - nic nie piszesz , jak pierwszy tydzień dietkowania minał :hmmm: no napisz coś kobitko :!:
Dołączona grafika

#32
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Pięknie pojawia się i znika i tak nas zostawia bez pożegnania i słowa :yikes: :evilmad:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#33
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
:shock: :oczy2: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku:

#34
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
:po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: :bicz: :po dupsku: to na zachęte powrotu do nas :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#35
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Bo se Sheepyyy przyszła, pokazała się i zniknęła na kolejny rok :walek: :walek:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#36
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja pierdykam....nie wierze...Ona znowu nawiała?????

#37
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Mazia, Anusiak, Anja, Agnieszka25, normalnie jak se poczytam i popatrze to jak w salonie sado maso :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: same baty.
Co do łowcy, to chyba zwierz płochliwy i tyle . :oczy2:
Dołączona grafika

#38
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Nie to nie. Ale FOCH poleciał jak stąd do tamtąd :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku:

#39
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
Mazia, obiecaj mi, że cokolwiek zrobię nie spierzesz mi tak dupska jak Sheep ;-)

#40
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Przepraszam czy tu biją?
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych