Skocz do zawartości

Zdjęcie

WALKA Z TŁUSZCZYKIEM


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1
IWCIA

IWCIA

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
HEJ WITAM WSZYSTKICH MAM NA IMIĘ IWONA I SIE ODCHUDZAM DOPIERO OD NIEDAWNA SIE ODCHUDZAM A NIE MIAŁAM WSPARCIA DZIS JUZ MAM INTERNET I PROSZE ZNALAZŁAM TYLE OSOB CO BORYKA SIE Z TYM PROBLEMEM CO JA BARDZO CHETNIE PRZYJME WSZYSTKIE DOBRE RADY I PODPOWIEDZI CZEKAM NA WAS PRZESYŁAM BUZIACZKI I POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
PS.MÓJ CEL TO 15 KILO WAŻE 85 KILO PRZY 161 CM JAK DOJDE DO 70 TO POTEM JUZ ZLECI

Załączone pliki





...



...



#2
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
hej ja stosuje diete 1000 kal i udało mi sie schudnąć 5 kg

[ Dodano: Sob 14 Kwi, 2007 08:21 ]
może wejdz na str. głównej na dział gdzie pisza ludzie którzy chcą schudnać tyle co ty są tam kategorie od 15-17 i napisz cos więcej o sobie

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja proponuje Ci jesc duzo owocow,warzyw pic zielona i czerwona herbatke-duzo ruchu,spacerki,bieganie itp. i na pewno Ci sie uda :-D Trzymam za Ciebie kciuki pozdrawiam

#4
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Witaj Iwcia :-> , ja podobnie jak Sabcia jestem na 1000 , i też kilogramiki lecą w dół :thumbsup: , życzę powodzenia i wytrwałośći

#5
eliza2002

eliza2002

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
witam :) ja zaczynam diete od dzis. do celu jeszcze daleko ale motywacja jest wiec to najwazneijsze:) z Wami bedzie Mi razniej :) zycze wszystkim powodzenia:)

#6
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No ęziza to ja już zaciskam kciuki za Ciebie i na pewno Ci się uda no i masz rację,że w grupie raźniej :-)

#7
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
Cześć dziewczyny, ja równiez trzymam się tej diety 1000 kalorii, choć ostatnio troche sie zaniedbałam :-(
Na szczęście wzięłam się już w garsć.Tylko na razie coś ćwiczenia kuleją :-(
Muszę przyznać ze obecnosc na forum bardzo mi pomogła, zawsze to raźniej :-D a i dowiedziec sie mozna duzo ciekawych rzeczy.
Pozdrawiam
Dołączona grafika

#8
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Tak jest ,że w kupie jest rażniej i obecność na forum też dużo pomaga wiem z własnego doświadczenia :lol:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#9
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
To fakt-jak jest nam więcej to i odchudzanie lepiej idzie ;-)

#10
HARD153900

HARD153900

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
a ja zaczynam od nowego roku :P i to w wiekszej grupie bo 3-osobowej:D teraz to mi sie zdaje ze to nie ma sensu , tyle smakolykow , ciagle poza domem a w gosciach sie nie odmawia...hahhah dlatego zaczynamy z data 1.01.2008 zapewne bedzie dobrze bo juz nie raz tak sie dzialo mamy cel po 5kg razem to bedzie 15 wiec niezy wynik pewnie :) popwodzenia wam wszystkim , no a w szczegolnosci tym ktorzy musza w grudniu tszymac linie !!uuuuu :-/

#11
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
HARD153900, no to trzymam za Was kciuki i na pewno dacie radę :thumbsup:

#12
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Tobie także życzymy powodzenia Hard 153900 ,w grupie zawsze raźniej i motywacja większa do odchudzania ,ja też kciuki trzymam :thumbsup: i zapraszam do nas na forum ,będzie nas jeszcze więcej i na pewno znajdziecie tu wsparcie :wave:
pozdrawiam i życzę sukcesów
Dołączona grafika Dołączona grafika

#13
atena

atena

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 247 postów
HARD153900 zycze Waszej grupce powodzenia i wytrwałości w postanowieniu, bo silna wola jest naprawde ważna.Wiem co mówie bo nieraz mam chwile słabości,niestety :mrgreen:
Będę trzymała kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika

#14
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
HARD153900, no i mam nadzieję,że będziecie nas informować o swoich poczynaniach :tongue:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych