Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prośba o porady forumowiczek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Odchudzanie odchudzaniem, lecz często się słyszy o różnego rodzaju suplementach, które pomagają w diecie i ćwiczeniach na różne sposoby. Rynek jest pełny różnego rodzaju supli, a ja chciałam się zapytać o wasze podejście do tego tematu.

1.Warto stosować czy nie ?
2. Jakie wy stosujecie i jakie macie efekty ?
3. Co lepsze Women Ultra Slim czy L-Karnityna ?
4. Jak łączyć suple z dietą i ćwiczeniami ?



...



...



#2
irmis

irmis

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
1. Zdecydowanie tak
2. generalnie dobre ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że suple są dodatkiem a nie substytutem.
3. Zdecydowanie Women Ultra Slim
4. Zgodnie z zaleceniami diety, którą stosujesz

#3
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Czemu akurat Women Ultra Slim ?

#4
irmis

irmis

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Nie chciałabym mówić, że Women Ultra Slim jest najlepsze, ponieważ na każdego działa coś innego, a na mnie zadziało akurat to. Stąd moja opinia

#5
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Zapytałam bo generalnie brałam z suplementów tylko L-Karnitynę z całkiem fajnymi efektami, a ty jak miałabyś napisać recenzję Women Ultra Slim to jaka by ona była ?

#6
Synestra

Synestra

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Spróbować zawsze warto, a czy działa to będziesz wiedzieć jak weźmiesz sobie jakiś suplement typu Ultra Slim, jednak moim zdaniem bez diety i treningu nic się nie osiągnie :]

#7
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
No wyczytałam, że Ultra Slim jest spalaczem tłuszczu, z własnego doświadczenia wiem, iż bez diety i regularnego wysiłku cardio nic się nie osiągnie.

irmis podziel się opinią na naszym forum o odchudzaniu, jestem pewna, że przyda się nie tylko mnie?

#8
Synestra

Synestra

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów

No wyczytałam, że Ultra Slim jest spalaczem tłuszczu, z własnego doświadczenia wiem, iż bez diety i regularnego wysiłku cardio nic się nie osiągnie.

irmis podziel się opinią na naszym forum o odchudzaniu, jestem pewna, że przyda się nie tylko mnie?


Czym są ćwiczenia "cardio" mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat ?

#9
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
ćwiczenia cardio są to takie ćwiczenia, które przyspieszają metabolizm i angażują dużo partii mięśniowych naraz, ja tam zawsze byłam z nich bardzo zadowolona, ponieważ trwają krótko a przynoszą świetne efekty, łącząc jest z dietą i skutecznymi suplami typu ultra slim można czasem mieć naprawdę genialne efekty, na YT dużo jest tego, sprawdź hasełko "tabata" :]

#10
Synestra

Synestra

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
To jest coś takiego jak trening interwałowy ? A ty korzystasz z ultra slim ? Co sądzisz o efektach i w ogóle o suplach ?

#11
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Faktycznie troszkę podobne te treningi są, co do ultra slim to nie stosowałam ale znalazłam info na ten temat na jakimś forum o odchudzaniu, dlatego pytam.

#12
Synestra

Synestra

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Jednak wg. mnie najlepsze jest to, że skład jest zdrowy w ultra slim, czytałam na forum o odchudzaniu, że niektóre spalacze mają w sobie pochodne efedryny, co rujnuje organizm starszliwie :shock: wiesz coś o tym ?

#13
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Tak, czytałam chyba na forum kulturystycznym, które z racji tematyki ma dużo ciekawych informacji o odchudzaniu, że niektóre mają, jednak podobno dzięki tej efedrynie dają najlepsze efekty w najkrótszym czasie, ale powiem szczerze, że wolałabym wziąć ultra slim, który ma dobre efekty a nie zawiera efedryny...

#14
Luxia

Luxia

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów

Tak, czytałam chyba na forum kulturystycznym, które z racji tematyki ma dużo ciekawych informacji o odchudzaniu, że niektóre mają, jednak podobno dzięki tej efedrynie dają najlepsze efekty w najkrótszym czasie, ale powiem szczerze, że wolałabym wziąć ultra slim, który ma dobre efekty a nie zawiera efedryny...


moja znajoma wzięła spalacz z efedryną i efekty miała owszem ale spustoszenie w organizmie niesamowite.

#15
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Luxia to prawda z tą efedryną jest choć sam składnik jest jakąś pochodną efedryny. niemniej doczytałam, że ultra slim nie posiada tego, więc jest ok. Chciałam jeszcze się spytać odnośnie innych odchudzających supli typu thermal pro , xenical ,alli ,linea , adipex czy meridia ??

#16
Luxia

Luxia

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
wiesz co brałam kiedyś alli i adpipex ale powiem szczerze, że mało wiedziałam na ten temat i możliwe, że coś robiłam źle i czułam się po nich fatalnie, teraz myślę, że warto spróbować spalaczy typu ultra slim, niby dwie tabletki dziennie a jak mogą pomóc :]

#17
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Mhm... Czyli uważasz, że alli i adpipex nie działają ? Zastanawiam się nad tym ultra slim, masz może jakieś sugestie co do diety, z którą trzeba by połączyć spalacz ? Ile brałaś zanim zobaczyłaś efekty ?

#18
Luxia

Luxia

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów

Mhm... Czyli uważasz, że alli i adpipex nie działają ? Zastanawiam się nad tym ultra slim, masz może jakieś sugestie co do diety, z którą trzeba by połączyć spalacz ? Ile brałaś zanim zobaczyłaś efekty ?


Z tego co ja wiem to oba te środki są słabe :/ Co do diety to wystarczy jak będziesz mniej jeść ale regularniej. Co do czasu to ja pierwsze efekty zauważyłam gdzieś po około 2 tyg.

#19
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Hmmm, w sumie prosta recepta, na udany efekt, cóż zastanawiam się tylko czy można potwierdzić opinie w necie apropo ultra slim, z tego co czytam tu i tam wszyscy twierdzą podobnie, co sądzisz Luxia ?

#20
Guest__*

Guest__*
  • Guests
może taki ranking pomoże w dobraniu odpowiednich suplementów wspomagających odchudzanie , ja sama stosuję suplementy, ale warto pamiętać, że oprócz nich należy włożyć własną pracę, odpowiednio się odżywiać i dodać aktywność fizyczną, tylko wtedy osiągnie się odpowiednie cele




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych