Skocz do zawartości

Zdjęcie

JAKIE KOSMETYKI POLECACIE?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Czy macie jakieś sprawdzone , dające efekty kosmetyki wyszczuplające? Jeśli tak to proszę piszcie :->



...



...



#2
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja mogę jedynie polecić krem do biustu Avon. Ujędrnia, napina skórę i to pomocny kosmetyk w odchudzaniu... Polecam

#3
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no ja staram sie używać balsamów z zielona herbatą

#4
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
nadzwyczajna, ja tez słyszałam,że ten krem do biustu jest bardzo dobry. Ja teraz stosuje (też z avonu) Krem antycellulitowy - właśnie rozpoczełam trzecie opakowanie - trudno stwierdzić czy pomaga chyba celullit jest mniejszy ale fajnie chłodzi skóre po wsmarowaniu. No i skóra jest gładsza i miła w dotyku ;-)

#5
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
A do ciała używam po prostu nawilżającego Nivea lub oliwki. Nawilżanie jest ważne, żeby skóra nie traciła jędrności podczas odchudzania. Dlatego cały czas używam tego kremu do biustu.
Barankosia chyba zaryzykuję ten krem antycelulitowy, skoro go zachwalasz. Avon z tym zakresie to solidna firma. Sprawdzona jak widać.

#6
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ja kupiłam ten krem na Allegro po 19 zł za sztuke (dlatego za jednym zamachem wziełam trzy opakowania). Teraz po zużyciu tego trzciego opakowania przerzuce sa na coś innego, lubię zmiany w kosmetykach ;-)

#7
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
:shock: no to hurtowo poleciałaś.. :-D Opłacało się, bo tak normalnie jest drogi dosyć..

#8
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Z kosmetykami z allegro trzeba uwazac, bo sa podrobki :-( Wiec byc moze wcale nie byl taki dobry jak faktycznie jest ten krem avonu, bo ja rowniez uwazam, ze jest rewelacyjny.

#9
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
dziewczyny znalazłam fajne mydełko z nivea zielona herbata z ogórkiem--> fajniutkie na prawde polecam :-)

#10
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów

Z kosmetykami z allegro trzeba uwazac, bo sa podrobki

te co zamówiłam chyba nie są podróbkami, skóra jest przyjemnie chłodna po wsmarowaniu. Miałam wczesien ten sam krem tylko kupiony od konsultantki i konsynstencja jest taka sama. A Ty jasmine, spotkałaś się z podróbkami kupionymi na Allegro?

#11
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Niestety tak. Kupilam tusz L'oreal Double Extention - w sklepie 50zl a na allgro 25zl. No i po prostu zero porownania :-(

#12
Magda 29

Magda 29

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 132 postów
dziewczyny jakie odzywki do wlosow stosujecie?ja ostatnio panten niebieska -polecam ,mam gladziutkie wlosy po niej :mrgreen:
Magda 29Dołączona grafika

#13
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja na razie żadnej odżywki nie używam bo leń jestem i mam razem z szamponem odżywkę

#14
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ja używam różnych odżywek do włosów jakoś nie mam swojej ulubionej. Musze jednak zawsze używac takiej ze spłukiwaniem, mam kręcone włosy i po zwykłej (takiej bez spłukiwania) po prostu bym się nie rozczesała. Teraz obecnie mam szampon i odżywke Timotej do włosów brazowych. szmpon ma fajny kolorek. Ogólnie może być

#15
ponto

ponto

    Zaciążona :)

  • Members
  • 1 048 postów
Ja musze dbac o swoje wlosy, bo zawsze byly geste i naturalnie krecone, a jak dostalam anemii to cos sie zaczely zmniejszac :-?

Po kazdym myciu wsmarowuje we wlosy najpierw specjalny balsam ( jakis wyciag z hiszpanskiej pomaranczy, grunt, ze pomaga ), wyplukuje to po 5 minutach, a pozniej daje na wlosy serum odzywcze, tego sie juz nie splukuje. Efekt jest taki, ze wlosy da sie rozczesac bez problemow, grzebien sie wrecz po nich slizga, no i po wyschnieciu sa puszyste, bardzo geste i prawie sie nie przetluszczaja.

Oprocz tego codziennie biore tabletki z cynkiem. Tez pomagaja, ale nie od razu, dopiero po kilku miesiacach widac efekt.

#16
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Ja uzywam szamponu i odżywki Loreal Nutri blask, tych różowych. Dla mnie sa super, włosy są gładkie i łatwo się rozczesują :)

#17
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
ostatnio wypróbowałam ampułki wzmacniające z rzepa z Joanny, na wypadanie włosów, i na prawde są super :tongue:
Dołączona grafika

#18
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mazia, gdzie je kupiłaś? Może i ja wypróbuje

#19
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
dostałam od siostry, ona zamówiła na allegro, ale myśle ze w lepszych drogeriach też są :-D
Dołączona grafika

#20
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Mazia, a ile kosztują tak mniej więcej??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych