Skocz do zawartości

Zdjęcie

Schudłam 10 KG w ciągu 2 miesięcy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Litka

Litka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Moja historia trwała mniej więcej od nowego roku. Pewnie każdy z was zna postanowienia noworoczne :)
Postanowiłam, że zrzucę do wiosny kilka kilogramów i narazi mi się udaje. Zakupiłam Sesje Fitness Fruiti, w które z początku nie wierzyłam. Mimo wszystko nie kosztowały dużo bo 50 złotych tak więc zainwestowałam. Do tego plan ćwiczeń aeorobik i ruszyłam. Kilka dni temu minęło 2 miesiące. Waga pokazuje 72 kg. to 10 kilogramów mniej niż w sylwestra.
Jeśli ktoś chce szybszych efektów to polecam Sesje fruiti



...



...



#2
robert.s

robert.s

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Słyszałem o tych Sesjach Fruiti, że są skuteczne.

W ogóle to w Ameryce jest to dość powszechnie stosowane odchudzanie takimi sesjami. Nie wiem czemu w Polsce tak rzadko się to stosuje. Rozmawiałem z moim trenerem fitness to mówił, że sam tego używa do relaksacji i że świetnie odpręża :)

#3
Malutka

Malutka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Hmm poczytałam troszkę o tych sesjach, które polecacie i zdecydowałam się zamówić sobie cały pakiet sesji za 20 złotych ze strony Fruiti
Wydaje mi się to korzystniejsze i jest sporo ciekawy sesji, które na pewno mi się przydadzą. :)

#4
majeczkaR

majeczkaR

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Widzę, że wasze opinię na tematy tych Sesji Fruiti są całkiem dobre.
a może mi ktoś wytłumaczyć dokładniej jak to działa?

Czy to może być w jakiś sposób groźne? Słyszałam o hipnozie i wiem że to nie jest bezpieczne.

Jak z płatnościami? Zdarzyło się komuś, że nie dostał produktu?

#5
Litka

Litka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Moja jest dobra bo naprawdę mi pomogły. Z początku myślałam, że to ściema, jednak po tym jak przejechała się na jakichś tabletkach, które uszkodziły mi wątrobę postanowiłam spróbować tego.
Słucham ich cały czas i nie ćwiczę dużo. Jem mniej bo nie odczuwam głodu. Teraz kupiłam cały pakiet sesji, bo jest w promocyjnej cenie :)

Sesje dostałam za 2 godziny od zakupu. Czytałam o tym opinie w internecie i nie widziałam ani jednej, która by mówiła o jakimś oszustwie.
Zresztą jak Ci się nie spodoba to jest 10 dni na zwrot :)

#6
majeczkaR

majeczkaR

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
No to chyba mnie przekonałaś :) zaraz sobie zamówię i zobaczę czy naprawdę takie skuteczne jak piszesz.

a jeszcze pytanie, jak z płatnościami? można płacić przelewem z banku?

#7
Guest_eiger_*

Guest_eiger_*
  • Guests
ja źle wspominam moją drastyczną zmianę wagi, zdrowie na tym ucierpiało.

#8
LesnaChata_pl

LesnaChata_pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
OO kurczę:) super wynik, moja koleżanka katowała się miesiąc i zrzuciła tylko 2,5 kg. Muszę powiedzieć jej o tej sesji i sama może też spróbuje:)

#9
rkrecona13

rkrecona13

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Ja gubię kilogramy za pomocą roślinnego suplementu minilnia. Zmniejszył mi się apetyt i ochota na słodycze. Humor rośnie , a waga spada w 2 miesiące 7 kg ...

#10
AvetPharmaSklep

AvetPharmaSklep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
jak dla mnie Sesjia Fruiti to trafny wybór. spróbowalam i schudłam przez miesiąć 10 kg. Dawniej trułam się innymi środkami, które nic nie dawały. Teraz jestem zadowolona i również polecam

#11
asnyk12

asnyk12

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
aa próbowalyście pić zielone herbaty i kawy ?

#12
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

a co to za preparat? bo nigyd o nim nie słyszałem


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych