Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ dieta] Dieta 3D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1
miyollia

miyollia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Czy ktoś stosował dietę 3D? Nie znalazłam o niej żadnego tematu tu na forum, a z tego, co już trochę poczytałam w necie, to wydaje mi się być warta uwagi :) Mamy ładnie rozpisany jadłospis aż na miesiąc, nie ma żadnych ograniczeń typu "nie jedz węglowodanów, nie jedz owoców...", no i przez tę listę przypraw wydaje mi się, że ta dieta może być naprawdę smaczna :) Tylko czy naprawdę mozna na niej schudnąc? To wydaje się zbyt piękne, by mogło być prawdziwe :P Dlatego szukam świadków ;)



...



...



#2
perissa

perissa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Ja znam tę dietę - na razie czysto teoretycznie, bo sporo czytałam, ale przymierzam się do jej rozpoczęcia, bo mam już cały pakiet zamówiony. W sumie podjęłam decyzję o zakupie, bo na logikę dieta 3d jest bardzo rozsądna i fajnie skomponowana, tak więc liczę, że na niej schudnę i wyrobię sobie dobre nawyki żywieniowe :) Może razem zaczniemy? :)

#3
miyollia

miyollia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Ooo, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak optymistycznie podchodzę do tej diety 3D :) Też właśnie zwróciłam na to uwagę, że może ta dieta pomoże mi po prostu nauczyć się dobre jeść, bo to już zostaje na całe życie, najgorzej zacząć. A przejrzałaś już cały ten pakiet diety? Tam są tez jakieś dodatki, fajne?

#4
perissa

perissa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Dostałam jadłospis, poradnik plus dodatek o tym, jak walczyć z cellulitem i o tym, jak się ubierać. Wszystko wygląda fajnie, na razie lepiej przejrzalam te dotyczące diety. Powiem Ci, że za tę kasę to jestem bardzo zadowolona :) Choćby jak pomyślę, ile kasy by wziął dietetyk za rozpisanie menu :P Mam nadzieję, że ta dieta 3D okaże się być skuteczna, bo się jednak napaliłam ;)

#5
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
A ta dieta 3D nadaje się dla kogoś, kto ma nawet z 10 kg do zrzucenia? Na czym ona mniej więcej polega? Bo gotowe menu to coś dla mnie, a mówicie, że smaczna i doprawiona, to już w ogóle mi się podoba, bo naprawdę chciałabym schudnąć, ale nigdy nie umiem się poświęcić na tyle, by odmówić sobie smacznych potraw, a jakieś niedoprawione warzywne zupki czy gołe sałatki to nie dla mnie i jeszcze nie znalazłam takiej diety, która by była smaczna na tyle, bym na niej wytrwała... Co się np. je na diecie 3D?

#6
perissa

perissa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Dieta 3D jest w sumie dla każdego, ze względu na to, że to jest takie zbilansowane menu podparte przyprawami, więc każdy powinien na tym schudnąc. Dieta jest do stosowania przez 4 tygodnie, ale jeśli ma się taką potrzebę, to z tego, co gdzieś czytałam, można ją po krotkiej przerwie kontynuować. Wszystko zależy od twojego oragnizmu ile i jak szybko schudniesz :)

#7
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
A któraś z Was już zaczęła stosowac tę dietę 3D? jestem ciekawa, jakie efekty ta dieta przynosi... A jak jest z ćwiczeniami? Nakazane, wskazane, zabronione, obojętnie? :myśli1:

#8
miyollia

miyollia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Ja planuję zacząć stosować dietę 3d od czerwca :) Co do ćwiczeń, to dieta ich na pewno nie zabrania. Ja planuję ćwiczyć, jeszcze nie wiem, co , muszę obczaić, jakie siłownie i fitness mam w poblizu.

#9
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
O! I jak Ci idzie dieta? Bo rozumiem, że już zaczęłaś? Daj znać, czy są efekty i czy nie ma problemów z pokusami, to może ja też bym sobie tę dietę 3D zamówiła... :hmmm:

A co będziesz ćwiczyć? :dumbells:

#10
miyollia

miyollia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Zaczęłam dietę 3D i właśnie skończyłam ;) Sorry, że się wcześniej nie odezwal;am na forum - sesja i te sparwy... Schudłam 6,5 kg :) A ostatecznie nigdzie się na siłownię nie zapisałam :P Tylko zaczęłam więcej chodzić, mniej korzystać z komunikacji miejskiej i robiłam ćwiczenia z Youtube, jak mi się przypomniało. Myślę, że największą zasługę ma tu dieta. jakbyś się wahała, to zamawiaj i rób, warto :)

#11
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
A ja jestem drugi tydzień na diecie 3D i po początkowych rozkminkach, jak co mam przygotować (kawa na mleku, srsly?) teraz już jest mi dużo lżej - na ciele i w prowadzeniu diety ;) Nie wiem tylko, ile zgubiłam kg, bo muszę dokupić baterie do wagi :P, ale po ciuchach widzę, że efekty są :)

#12
lolak1

lolak1

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Dieta 3D? Pierwsze słysze o czymś takim... To 3D to co to znaczy? Ze jest trójwymiarowa?

#13
ciacho

ciacho

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 127 postów
to chyba znaczy, że jest w wersji książkowej ;D
Z tego co czytałam na necie to opiera się głównie na odpowiednim przyprawianiu, ale chyba nie dowiemy się więcęj, bo wątek umarł śmiercią naturalną :myśli1:
Dołączona grafika

Aby popłynąć ku nowym horyzontom trzeba się nie bać spuścić brzegu z oczu.(W.Faulkner)

#14
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Dieta 3D Chili to nowe podejście do odchudzania, wykorzystujące dobroczynne działanie przypraw. Chili, czarny pieprz, ostra papryka, cynamon, kardamon, imbir… – to najważniejsze przyprawy, które wpływają na pracę układu pokarmowego, przyspieszając przemianę materii, a więc i proces odchudzania w sposób naturalny i bezpieczny dla organizmu.

#15
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Czy ktoś z Was jest na tej diecie? szukam dla siebie dobrej diety...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych