Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niskokaloryczne pomysły na przekąski na impreze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
papryka

papryka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam !
Jestem na diecie i chciałabym zrobić coś co bym mogła bez wyrzutów sumienia zjeść na jakieś imprezie:) Sałatki odpadają bo mam ich dosyć ;p Macie jakieś sprawdzone, ciekawe, smaczne pomysły na imprezową przekąskę ? Wpadło mi do głowy że może coś z łososiem ? Tylko nie wiem z czym go połączyć :) Wszelkie inne pomysły, strony internetowe itp. mile widziane (zwłaszcza ze zdjęciami, bo jak pysznie wygląda to lepiej smakuje) :)



...



...



#2
kenji

kenji

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 55 postów
może jakieś warzywne koreczki? do tego można porobić różne dipy i dressingi (zarówno na jogurcie jak i na oleju roślinnym. łososia też można do nich dodać :) jak połączysz łososia i jakiś dressing na oleju rzepakowym to przy okazji dostarczysz sobie sporo omega-3 :)

#3
Pola Sadecka

Pola Sadecka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
Możesz pokroić selera naciowego, marchewkę, paprykę i co jeszcze chcesz a do tego zrobić jak już była mowa dip czosnkowy na bazie jogurtu greckiego i czosnku :) Ja jestem wielką fanką własnej roboty np czipsów jabłkowych. Wędzonego łososia możesz podać na listku cykorii z odrobiną kawioru, koperku i sosem do wyboru lub odrobiną majonezu :)

#4
karuszka

karuszka

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 9 postów
migdały! zamiast "cipsów"

#5
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
pokrój surową marchewkę i ogórka w cieniuteńkie paseczki, do chrupania. Do tego dodaj dip: jogurt naturalny duży + wyciśnięte 3 ząbki czosnku + kilka kropel cytryny (b.mało) i pieprz (zrezygnuj z soli). Świetnie się sprawdza na imprezach.

Dietetyczne pieczywo pokrój/połam na mniejsze kawałki i z wędzonym łososiem lub chudą szynką, i oliwkami

łosoś w cieście francuskim - tylko oblep łososia bardzo cienko.

#6
rejna

rejna

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
ale macie super pomysły ! ja dotychczas robiłam tylko warzywne pałeczki do chrupania z dipem

#7
Guest_ewaakuc_*

Guest_ewaakuc_*
  • Guests

Kotlety bezmięsne

 
Kotleciki robione były na piątkowy obiad...oczywiście bez mięsa...jedne z grzybów..a drugie z jajek..a do tego sosik z dodatkiemsuszonych pomidorów.
Przepraszam za brak  zdjęć w niektórych przepisach..W wolnym czasie [ którego ostatnio mam mało] będę od nowa wstawiać zdjęcia do przepisów..,które gdzieś i nie wiem jak zginęły z bloga..
 


  • 50 dag grzybów leśnych (podgrzybki, prawdziwki)
  • 1 cebula
  • 1 jajko
  • tarta bułka
  • sól, pieprz
Grzyby mrożone zalać zimną wodą lekko osoloną i zagotować,następnie grzyby odcedzić, ostudzić.Zmielić je przez maszynkę.Cebulę drobno posiekać i zeszklić na oliwie.Dodać do grzybów,dodać jajko ,przyprawy,trochę bułki tartej i wymieszać. formować kotlety, obtoczyć w bułce tartej i smażyć z obu stron na złoty kolor.


#8
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

a szaszłyki z łososiem i warzywami?


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych