Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zagrażają Nam Pasożyty !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
80 proc. wszystkich chorób spowodowanych jest przez pasożyty. Nawet Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed wrogiem, którego tak naprawdę nie widać!

Trudno się ich pozbyć bo ukrywają się wewnątrz nas… A my nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy. Aby jednak pozbyć się z naszego ciała sublokatora, trzeba stworzyć wewnątrz nas środowisko, które zmusi je do opuszczenia naszego ciała. Trzeba wiedzieć jednak jak i z kim walczyć, jedynie tylko wtedy będzie mogło nam się to udać.
Prawdopodobnie nie wiesz że 95 proc. dorosłych ludzi dzieli się swoim organizmem z pasożytami. Pasożyty są na tyle przebiegłe i sprytne, że czasami udają, że wcale ich nie ma – latami ograbiają organizm z pożywienia, wydzielając toksyny, prowadząc przy tym do wyniszczenia organizmu. Aby skutecznie walczyć z naszym wrogiem, którego nie jesteśmy w stanie zobaczyć – musimy znaleźć odpowiedni sposób który go zdemaskuje.


Czym są te pasożyty ?

Robaki obłe i tasiemce, przywry, bakterie oraz grzyby – to cała zbieranina obrzydliwych pijawek pożerających naszą krew i tkanki przy cichym przyzwoleniu oficjalnej medycyny. A prosty człowiek, zajęty swoimi sprawami, nie podejrzewa, że to pasożyty. Idzie do lekarza i jest badany. Lekarz bada krew rojącą się od rzęsistków, chlamydii, toksoplazmy, leptospirów, mnóstwa zarodników, wirusów i szuka tylko tego, co mu potrzebne jako specjaliście. Doszło do tego, że ginekolog nie widzi pasożytniczej flory w chorych kobiecych genitaliach, pulmonolog nie zauważa wielu geohelmintów w pęcherzykach płucnych, przeciwnie, wykształcenie zasłania mu oczy do tego stopnia, że plątanina glist i grzybów w płucach – nokardioza, mukormykoza, glistnica, paragonimoza – nie jest przez niego dostrzegana.

Pojęcie PASOŻYT obejmuje bardzo obszerną listę organizmów, od wirusów, bakterii, grzybów aż po komary. Wszystkie one: glisty ludzkie, lamblie, tęgoryjce, toksoplazmy, bakterie i kleszcze – wszystkie bez wyjątku pasożytują na obcych organizmach, żyjąc i kwitnąc kosztem ich zdrowia. Dostają się one do organizmu człowieka różnymi drogami: pokarmową, przez ukąszenie owada, a nawet poprzez powietrze.... Więcej Znajdziesz Tutaj
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/



...



...



#2
Paula123

Paula123

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Dlatego tak ważne jest mycie rąk, nie opłukanie tylko dokładne mycie, ok. 30 sekund, najlepiej mydłem antybakteryjnym. Takie mycie usuwa całkowicie drobnoustroje, które mogą być przyczyną chorób więc warto zacząć od najprostszego sposobu profilaktyki.

#3
deata

deata

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Hmmm, ja bym jednak nie przesadzała, troche mi to śmierdzi nagonką. Owszem, na pewno zdarza sie, że lekarz popełni jakieś niedopatrzenie, ale "plątanina glist i grzybów w płucach" to już chyba lekka przesada.

Z drugiej strony zgodze sie co do tego, że pasożyty i wirusy są wokół nas, atakują, dlatego w kwestii mydła antybakteryjnego jestem za - po powrocie do domu naprawde warto wymyć nim rece, zwłaszcza w okresie grypy i przeziebien - bo wszystko, czego dotykamy "na mieście" było wcześniej dotkniete przez 2354253 osób, wiele z nich chorych.

#4
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

najgorsze są chyba kleszcze powodujące boreliozę, ale wiadomo każdę owady mogą coś przenosić bardzij lub mnie zaraźliwe


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych