Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moniczka na diecie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#1
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Witam wszystkich serdecznie :-D
Postanowilam sobie zrobic poscik poniewaz chce schudnac tak okolo 5kg.
Nie jest to duzo ale ja juz mam za soba 31kg ktore zrzucilam i te ostatnie 5kg bedzie mi trudno ale mysle ze dam rade :-D Bede sobie zapisywac codziennie co jadlam i bede sie kontrolowac bo mysle ze to mi pomoze troszke w diecie. a przedewszystkim wspieranie sie nawzajem to duzo daje bo w tedy ma sie wiekszej checi do dietkowania.
A tak na poczatku troszke o mnie:

Lat: 19
Wzrost: 174cm
Waga: 60kg (zabardzo nie wiem bo mi waga nie dziala)
Biust: 81cm
Pas: 66cm
Biodro: 85.5cm
Udo: 50cm

Moj dzisiejszy rozpisek dnia
:arrow: kanapka z 4 plasterkami szynki i jajko
:arrow: 2 jablka
:arrow: kotlet mielony z cwiklami oraz z salatka szwedzka
:arrow: 2 szkl. herbaty
:arrow: 1 szkl. kawy cappucino




...



...



#2
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
witaj pink, jesteśmy z tobą , dasz radę :->

#3
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
Moniczka )))))))))))) przecież masz juz wymiary modelki :thumbsup: ja rozumiem , że sie rozpędziłaś ale hamuj pomalutku :mrgreen: :-P

Jeszcze raz wielkie gratulacje - 31 kg - piekny wynik :clap2:
Dołączona grafika
[/url]

#4
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
pink19, nie bedziesz juz za szczupla? Na tym zdjeciu co wkleilas wygladasz rewelacyjnie! Modelka jak sie patrzy!

No, ale zostawiam to pod Twoj osad.. Powodzenia 8-)

#5
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Witam was kochane panienki :-D
A co do dietki to jest ok wczoraj to tak sie opilam ze tak mi brzuch wysadzilo ze az sie przestarszylam :shock: ALe dzisiaj jak juz wstalam to mi spadl naszcescie i nie mam takiego duzego :-D Co do moich rozpiskow jedzeniowych w ciagu dnia bede zapisywac wieczorkami bo wtedy bede wiedziec juz co zjadlam :-D

Jaszczurka jasmine dzieki wam kochane za komplementy ale do wymiarow modelki to jeszcze mi brakuje heh. Ja zreszta nie chce byc modelka tylko po prostu chce sie dobrze czuc z moja waga :-D Tylko teraz powinnam zaczac cwiczyc ale mysle sie zapisac na fitness w wakacje albo po wakacjach i bede tam sie meczyc godzinami i mysle ze wtedy sobie ladnie wyrzezbie co nieco :)

Ta fotka jest kiedy wazylam 91 kg :shock: Az starch na nia patrzec bo wygaldalam jak slon.
Dołączona grafika

#6
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Kurcze, nie widze.. Ani jedno ani drugie zdjecie mi sie nie otworzylo.. Nie wiem czy to problem z mojej strony czy wszyscy tak maja?

#7
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
przperaszam kurcze bo zle je jakos zalaczylam
Ale podam wam linki :)



91 kg

a ta jest aktualna :)
Dołączona grafika

#8
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Roznica jest NIESAMOWITA! To jak dwie zupelnie rozne osoby! :shock:

Gratuluje jeszcze raz :mrgreen:

#9
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Ok witam wszystkich sedecznie :)

jasmine tak ja wiem baardzo wielka roznica, wygladalam jak slon tak szczerze mowiac. Az sie wstydzilam :oops: sama siebie ale to juz przeszlosc.... :-D

Moj rozpisek dnia:
:arrow: kanapka z 4 plasterkami z indyka i jajko
:arrow: jabluszko
:arrow: maly schabowy +cwikla+ salatka szwedzka
:arrow: 2 kawy cappucino
:arrow: 2 herbaty (zielona i na trwawienie)
Dołączona grafika

#10
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Teraz juz nie ma czego :mrgreen:

#11
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
pink !!!!! wygladasz rewelacyjne !!!!!!!!!!!! :thumbsup:

juz nie chudnij ;-)
Dołączona grafika
[/url]

#12
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Witam :-)

A co do wczorajszego dnia, moj dzien beyl rewelacyjny..... tylko do godziny 17. niestety. Do tej godziny spisalam sie z dietka bardzo dobrze ale pozniej kurcze.... musialam isc w goscie bo moj kuzyn z jego zona wrocili z polski. Wiec ciocia jak zwykle musiala zrobic pyszny obiad.
O godzinie 18 (moja ostatnia godzina jedzenia) zjadlam sobie:
:arrow: troszke chinskiego ryzu
:arrow: grzybki
:arrow: miseczka orzechow :shock:
:arrow: miseczka platkow takich do mleka
:arrow: nastepne ccapucino

Te jedzonko doliczam do wczorajszego jadlospisu ktorego umiescilam powyzej

Niestety te orzeszki i te platki nie byly w moim planie. Bylam pelna ale nadal jadlam bo mi smaowalo. Ale ciesze sie tez ze nie skusilam sie pyszne ciasta, ciastka czy torty.
Ale troszke zaluje ze neipotrzebnie zjadlam tamto ale od czasu do czasu powinno sie troszke wiecej zjesc takslyszalam ze organizm nieraz potrzebuje wiecej engergi do metabolizmu :-)
Cio jak cio ale wczoraj stanelam na wage u mojej cioci gdy bylam pelna i w dodatku okres mam towazylam 125lbs. Czyli 57kg. Co do tamtej wagi wlasnie nie jestem troszke przekonana. A tamta elektryczna sie zepsula i a ona wazyla najlepiej. Tylko nie wiem czy ta nowa jest tak samo dokladna jak tamta. Bede musiala gdzies indziej sprwdzic.

Apropo mojego kuzyna zona przytyla 7kg w polsce w ciagu 2 tygodni a ona ma za 3 miesiace slub i nie miesci sie w swoja suknie slubna. I od dzis jest na ostrej diecie. To wlasnie ona tez mi pomagala chudnac bo kiedys ona byla bardzo przytuszy (teraz tez jest troszke )i dzieki tez niej dowiedzialam sie ze naprawde mozna schudnac bo ona mi to pokazala. I co do dzisiejszego dnia tez jestem na ostrej i bede jej przestrzegac ;-)

A co zjadlam dzisiaj to postaram sie napisac wieczorkiem kiedy bede szla spac :mrgreen:

Pozdrawiam wszytskich i zycze milego dnia :mrgreen:

Dołączona grafika

#13
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Pink , to może zaproś żonę kuzyna na forum i poodchudza sie z nami?

wydaje mi się , że czasami małe grzeszki są lepsze ,niż pózniej nagle człowiek miałby się porwac na jedzenie i nieumiał przestac , pamietam miałam tak przy którymś odchudzanku , trzymałam się żelaznych zasad diety , czasem ze łzami w oczch patrzyłam na jedzenie i co ? schud łam ile chciałam ale jak przestałam to jak sęp zaczęłam pochłaniac jedzenie i w krótkim czasie przytyłam dwa razy tyle , dlatego uważam że lepiej czasem cos przekąsić zakazanego i niech to odchudzanie trwa dłużej ale niech nie jest ono dla nas mordęgą , bo szybko się zniechęcimy, ale to tylko moje zdanie
pozdraiam :->

#14
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
pink19, jestem z Ciebie dumna, ze nie skusilas sie na zadne ciasta i slodkosci! Naprawde to wymaga silnego charakteru! Mozesz byc z siebie dumna. A orzechy to samo zdrowie i na pewno nic sobie tym nie zaszkodzilas.. ;-)

Pozdrawiam 8-)

#15
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
WItam wsyztskich :-D
Otoz tak.... wczorajszy dzien przebiegl mi dokladnie tak jak chcialam:) Jadlam o tych godzinach co powiinam i po 18 nic juz nie zjadlam ;-)
Zrobilam sobie nowe postanowienie... nie bede palic papierosow chyba ze tylko na jakiejs imprezie bo w tedy musze zapalic. Ale tylko sporadycznie a nie tak jak kiedys ze paczka na 2 dni mi starczala a czasami nawet na jeden dzien. Mam problemy z sercem bo mnie boli czasem i kuje wiec sie boje. Ale boje sie tez ze przytyje. Bede musiala BARDZO sie pilnowac. Bo w tedy woalam zapalic sobie niz zjesc cos. Ale wazne ze wkoncu dotarlo do mnie ze papierosy szkodza mi bardzo i w dodatku teraz kiedy mam oslabiony organizm :-|
Wczoraj byl moj pierwszy dzien co nietknelam papierosa do buzi :-) (ciekawe jak dlugo wytrzymam)

Wczorajszy rozpisek:
:arrow: kanapka z indyka + ogorek (salatka szwedzka)
:arrow: maly kotlet schabowy + cwikla
:arrow: jabluszko
:arrow: 1 szkl. herbaty zielonej
:arrow: 2 szkl. cappucino na mleku (0%)



becia pokazalam jej kiedys stronke z dieta.pl Ale tak zabardzo ona czasu nie miala a teraz to juz wogole... ona caly czas zalatana jest jak nei w pracy to w sklepach to musi cos latwic takze nie licze na to ze kiedys ona tu zajrzy. Ja co do tamtej stronki to jestem po porstu zszokowana. Dzieki tez tej stronce mialam duzo sily na odchudzanie bo codziennie kochalam tam wchodzic i czytac rozne posty dziewczyn co sie odchudzaja. To takze dalo mi duzego poweru. I bardzo sie ciesze ze na internecie sa takie forum. :-)

A cio do slodyczy to pewnie ze mozna sobie zcasem cos zjesc slodkiego. Dla mnie slodycze to sa tylko paluszki albo platki takie rozne do mleka. Najlepiej lubie cramberry te suszone ( jak rodzynki) sa pyszne nie dosc ze pyszne ale tez bardzo slodkie Tak samo jak mango suszone. Czasami wlasnie sobie to pojem i to mi wystarczy. :-)
A jesli mam juz wielachna ochote na np. delicje lezace na stole albo np. na sernik to mam taki dziwny jakby trik ( nie wiem jak to nazwac) Nie wiem to glupie hehe ale musze podejsc dotknac i powachac to w tedy odechce mi sie tego nie wiem czemu ale ja tak mam. Moze jakas to choroba albo co..ja nie wiem. No ale w takim badz razie jest bardzo dziwne hehe.



jasmine wlasnie slyszalam ze orzechy sa bardzo zdrowe na wlosy. Wiec tez powinnam sobei pojesc bo ja mialam juz kiedys bardzo duze poblemy bo mi wypadaly. A wiesz przez co? Przez moja dietke. Po pierwszych 4 miesiacach odchudzania bylam strasznie oslabiona mialam mdleania w glowie mi sie kolowalo a w wakacje zaczely mi wypadac wlosy. Tak sie martwilam cale wakacje przeplakalam az chodzilam po specjalistach bo naprawde w duzych ilosciach mi wypadaly. Wiadomo zrzadzily mi sie wlosy ale juz mam duzo takich na 10 cm odrosty (bo to bylo z 2 lata temu) Juz teraz jem o wiele wiecej produktow niz sam,a wase, ryz suchy i czy jogurty zero tluszczowe. Wiem ze nei wolno tak robic i przez to pewnie tez mam problemy z sercem bo duzo zgubilam. Z jednej storny ciesze sie ogromnie ze tyle schudlam ale z drugiej strony mam wieksze problemy zdrowotne. Ale tak to jest kiedy sie nie zna na tym a sie odchudza. ALe Bogu dzieki ze nie wyladowalam w szpitalu i ze teraz czuje sie nawet ok :-)

Dołączona grafika

#16
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

jasmine wlasnie slyszalam ze orzechy sa bardzo zdrowe na wlosy. Wiec tez powinnam sobei pojesc bo ja mialam juz kiedys bardzo duze poblemy bo mi wypadaly. A wiesz przez co? Przez moja dietke. Po pierwszych 4 miesiacach odchudzania bylam strasznie oslabiona mialam mdleania w glowie mi sie kolowalo a w wakacje zaczely mi wypadac wlosy. Tak sie martwilam cale wakacje przeplakalam az chodzilam po specjalistach bo naprawde w duzych ilosciach mi wypadaly. Wiadomo zrzadzily mi sie wlosy ale juz mam duzo takich na 10 cm odrosty (bo to bylo z 2 lata temu) Juz teraz jem o wiele wiecej produktow niz sam,a wase, ryz suchy i czy jogurty zero tluszczowe. Wiem ze nei wolno tak robic i przez to pewnie tez mam problemy z sercem bo duzo zgubilam. Z jednej storny ciesze sie ogromnie ze tyle schudlam ale z drugiej strony mam wieksze problemy zdrowotne. Ale tak to jest kiedy sie nie zna na tym a sie odchudza. ALe Bogu dzieki ze nie wyladowalam w szpitalu i ze teraz czuje sie nawet ok


Orzechy sa dobre na wiele rzeczy, nie tylko na wlosy. Na pewno warto jesc orzechy, chociaz nie sa to produkty dietetyczne ;-)

Twoje problemy z wlosami na pewno byly przez diete. Na 100%. Zbyt ostra diete mialas, caly Twoj organizm dostal ostro po tylku i odchorowal swoje. I masz racje, na pewno ucierpialo na tym w jakis sposob Twoje zdrowie.. Trzeba uwazac przy dietach.. Dlatego ja nie jestem na zadnej diecie monoproduktowej, jem rozne produkty, naprawde wlasciwie wszystko. Miedzy innymi dlatego zeby nie miec wypadajacych wlosow, zszarzalej cery i zawrotow glowy, bo tez to kiedys przeszlam.. No i prawda jest taka, ze mozna jesc wszystko - wazne jest tylko JAK i ILE sie tego je. Rozsadek przede wszystkim ;-)

Dzisiaj policzylam - przez 15 tygodni ciaglej diety schudlam 18 kg. Czyli tak naprawde nie chudne jakos bardzo wolno ani bardzo szybko. I najbardziej jestem dumna z tego, ze nie ograniczam drastycznie posilkow, w kinie jadam popcorn i mimo wszystko chudne :-D Gdyby zalozyc, ze przez pierwsze tygodnie waga spadala mi szybciej ze wzgledu na moja otylosc to pozniej chudlam 1kg/ tydz. I tak mi w zupelnosci wystarcza ;-)

#17
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
pink , gratuluje podjęcia kolejnej decyzji z rzuceniem papierosów , ja tez ciągle o tym myslę ale jakos nie potrafię się zmobilizowac ale chyba wielki czas na to

#18
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
witam wszystkich :-D
Wkoncu udalo mi sie zajrzec tu wieczorkiem przed spaniem. Dzis mialam nawet ok dzien oby bylo tak dalej :-D Jest dzis sroda jeszcze 2 dni do szkoly i troszke dluzszy weekend bede miala bo w poniedzialek nie mam szkoly( memorial day) :-D Tak sobie policzylam ze akurat mi sie zostalo tylko 20 dni szkolnych. Tak sie ciesze ogromnie bo juz nie moge sie zdoczekac kiedy wyjde z tej budy i kiedy bede miala graduation. Po porstu nie moge uwierzyc ze ten rok tak szubko mi mija :) Nie moge sie zdoeczkac kiedy wkoncu bede miala wolne i bede od rana sie opalac i wylegiwac sie calymi dniami w basenie. Dobrze mi sie zloscylo bo moja ciocia ma super basenik wiec mam nadzieje ze w te wakacje spedze w basenie bo rok temu czy 2 lata temu nie kapalam sie wcale bo sie wstydzialam bo zawsze u mojej cioci jest duzo ludzi jak nie goscie to znajomi to jeszcze ktos. I sie bardzo wstydzialam rozebrac i kapac sie :oops: Ale powiedzialam sobie teraz koniec. NIe bede caly czas chodzic w dlugich spodniach w lato! DO cholerci przeciez tak zle nie est abym nie mogla odslonic wiecej cialka. Tylko najpierw musze sie zapisac na solarium bo jestem blada jak sciana i nawet jesli sie jest szczuplym a bladym to np. nogi nie wygladaja tak pieknie jak opalone. Mysle ze w nastepnym tygodniu wykupie sobie caly karnet na miesiac :) I w koncu bede wygladac super :-)

Moj dzisiejszy jadlospis:


:arrow: kanapka (zytni chlebek z foremki) z indyka i z jajkiem
:arrow: schabowy + salatka szwedzka
:arrow: jabluszko
:arrow: 1.5 plasterka idynki pieczonej ( tak na sprobunek ;))
:arrow: 2 szkl. herbaty zielonej
:arrow: 2 szkl. cappucino na 0% mleku

Jak narazie dobrze sie spisuje i mysle ze tak dalej bede trzymac :)

Jasmine ja tak wogole to przepraszam za to ze nie pisze w twoim posciku. Bo ja najpierw chce przeczytac wszystko i jestem juz na 10 stronce bo kiedy mam czas to sobie poczytam i musze Ci przyznac ze Ty naprawde dobrze dajesz sobie rade i pieknie gubisz kilogramy.18kg wciagu 15 tygodni to jest w sam raz :) ja przez pierwsze 4 miesiace schudlam tak okolo 15kg. I mysle ze tez ze nie za duzo a ni nie za malo. Tylko poporstu brakowalo mi witamin wiec dlatego mialam takie problemy. Ale z mama sobei dzisiaj porozmaiwalam i w koncu wybiore sie do lekarza ktory zbada mi krew oraz sorawdzi mi serce. Mysle ze nie wykarze mi nic groznego. CHodz wczesniej gdy bylam u lekarza to zrobil mi EKG i troszke cos nie tak mi wyszlo ale mala kreseczka tylko. Ale sam kazal mi isc zbadac sie i zrobic badania jakies EKO serca. Ale niestety nie mam narazie 500$ bym mogla zrobic sobie te badania. Pojde narazie do tego lekarza co moi rodzice chodza moze on mi cos poradzi. Miejmy nadzieje :)
A wiec zycze Tobie tak jak i reszte formuowiczek abyscie wy wszystkie spelnily swoje marzenia :)


becia Ja tez tak mowilam ze nigdy nie rzuce bo nie chce. Wiesz szcerze mowiac to uwielbialam sobie zapalic zwlaszcza ze znajomymi czy na imprezie. To byla dla mnie wielka przyjemnosc trzymac cos w reku i sobie dmuchac. ALe ostatnio przetsraszylam sie bo w nocy sie budze bbo serce mnie kuje wiec wole uwarzac. Naszcescie neidlugo wybieram sie do lekarza... az sie boje zobaczyc swoje wyniki.

Dołączona grafika

#19
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
pink19, trzymam kciuki za wyniki badan, mam nadzieje, ze bedzie wszystko w porzadku. Bardzo rozsadnie z Twojej strony, ze odstawilas fajki ze wzgledu na bol serca.. Ja kiedys tez tak mialam, w nocy zlapal mnie mocny bol serduszka, brakowalo mi oddechu. Tak bardzo sie przestraszylam, ze przestalam palic. Niestety, po pewnym czasie wrocilam do palenia i do dzisiaj tak popalam. Nie wypalam paczki dziennie. Mi paczka starcza nawet na tydzien. Gorzej jak jest jakas impreza. Wypalam wtedy cala paczke a nastepnego dnia czuje sie okropnie ;-) Ale mam podobny problem.. Po prostu bardzo lubie sobie zapalic.. :roll:

Co do basenu, no moja druga, teraz nie masz sie nawet nad czym zastanawiac, przeciez wygladasz rewelacyjnie! Na pewno nie masz sie czego wstydzic, wiec czekaja Cie cudowne wakacje :mrgreen:

#20
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hej dziewczyny,i ja podziele sie z wami moim doświadczeniem.Przy swojej wadze początkowej palilam 1 paczke dziennie srednio.serce kuło mnie i bolało straszliwie,miałam bule w mostku i nie mogłam odetchnąć głębiej.od czasu zrzucenia wagi -rewelacyjna poprawa Powodem tego ,jak sądze sa moje codziennee 6 km spacery o 6 rano i bieganie wieczrem.serce jest dotlenione ,a ruch to najleprze lekarstwo.czuję się wspaniale
O bulu zapomniałam,przy wysiłku,niemałym nic mi nie dokucza.Palę tyle samo-ok.paczki dziennie
wniosek nasuwa sie sam-przede wszystkim dużo ruchu na powietrzu i dieta
wiadomo że fajeczki to nic dobrego i trzeba z tym kiedyś skończyć ale serducho musi być dotlenione - a wyniki zrobić nie zaszkodzi-mam nadzieje że będą dobre i trzymam kciuki
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych