Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moniczka na diecie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#21
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Witam wszytskich jak zwykle :-D
Dzisiaj mam nawet spoczko dzien, bo dietka idzie mi dobrze tak jak jest w panie ;-)
Ale najgorsze jest to ze dostalam slodycze najulubienszez polski takie jak ptasie mleczko czy biale czekolady w dodatku dmuchana moja najlepsza :-/ I leza sobie wlasnie teraz na stoliku tak ladnie cale pudeleczko waniliowych ptasi mleczka. Ale i tak nie zjadlam ani jednego chodz dzisiaj mnie korca :blink: ALe powiedzialam sobie NIE, niedlugo w koncu wakacje i chce dobrze wygladac. To mnie motywuje i motywuje mnie jeszcze jedno. Miesiac temu chlopak mnie zostawil (okazal sie draniem) bo polecial sobie do innej. Ale ja nie bede w chodzic mu w tylek jak sobie znalazl inna to niech ma...mam ja i jego gdzies, Sam nawet jego najlepszy przyjaciel mnie ostrzegl przed nim ze nie warto z nim byc bo on jeszce nie dorosl do swoich lat a ma 25. Mysle ze znajde sobie niedlugo kogos "normlanego" ktory mysli powaznie. Niebede nad tym uobolewac tylko musze wziasc sie w garsc i pokaze jeszcze wsyztskim na kogo mnie stac. Pod koniec czerwca mojego kuzyna urodziny beda i chyba on tez bedzie i chce wygladac bardzo ladnie aby zalowal za to co zrobil. ( A moze pojde juz w jakims towarzystwie ;-) Kto wie co moze dziac sie jutro czy za pare dni :-D Ale wiem tylko jedno ze trzeba byc dobrej mysli :)


A o to moj rozpisek z dnia dzisiejszego

:arrow: kanapka z indyka + pokrojony ogorek(salatka szwedzka)
:arrow: schabowy + 2 ogorki
:arrow: jabluszko ( jeszce nie jadlam ale za 15 min pojde sobei zjesc ):)
:arrow: 2 szkl. zielonej herbatki
:arrow: 2 duze .5 litrowe szklanki ccapucciono na mleku 0%
:arrow: 2 szklanki karotki
:arrow: 1.5 plasterka mielonki z indyki


jasmine dziekuje ze trzymasz kciuki za mnie. Milo z Towjej strony :) Mnie lwasnie tak samo zaczelo serce kuc i bolec kiedy wlasnei chudlam. I mysle ze od zgubienia tyle wagi moj organizm sie jeszcze moze nie przzwyczail. A cio do spacerkow to masz racje bo duzo ruchu jest wlasnie dozwolone. A ja siedze caly zcas w domu przed kompem i wiesz mam malo ruchu ale wakacje sie zblizaja to sie wezmne za siebie i nei ebde w domu tylko calymi dniami na dworzu albo w basenie. A moze nawet na fitness sie zapisze :)



shashua Miloz e sie odezwalas tutaj. Dobrze ze mi o tym napisalas chociaz mi troche ulzylo ze nie tylko mi sie to zdarza. Balam sie bo kto w moim wieku ma problemy z sercem..tak sobie zawsze myslalam ze to zradkosc. I sobei zawsze mysalam ze jak juz mnie boli i kuje to nie dozyje 40. Zreszta tez nie wiadomo co sie bedzie ale nie cce myslic o przykrych sprawach bo i tak duzo w tym roku przeszlam. Ten rok taki pechowy dla mnie jak i dla mojej rodziny( a myslalam ze 07 bedzie calkiem inny) Tez sie ostatnio dowiedzialam ze moja kuzynka 28 letnia jest w szpitalu na serce bo miala objawy jakby zawalu. Duszno sie jej robilo, nie mogla mowic, rece dretwialy serce bolalo. Ale to ponoc dlatego ze lekarz przepisal jej za mocny antybiotyk. Az strach isc do lekarza jesli mi cos takiego zrobi to nie wiem .... :-/

Dołączona grafika



...



...



#22
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Pink 19,naprawdę z calego serca polecam więcej ruchu,a na drętwienie -magnez,bo mi pomógł
z tymi chłopakami,różnie bywa,ale potrafią zaleść za skóre,i na to nikt jeszcze nie wymyślił złotego środka :hmmm:
Ale udowodnij mu ,co stracił-bo to będzie fantastyczny doping
Powodzenia :dumbells:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#23
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
pink19, pokaz draniowi co stracil :mrgreen:

Co do slodyczy, oddaj je gdzies, schowaj.. W kazdym badz razie pozbadz sie ich i nie mysl o tych lakociach bo to samo zlo :mrgreen:

Gdzie mieszkasz? Mozna zapytac? ;-)

#24
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
ja nie stety słodycze mam w zasiegu reki bo mąz i synek uwielbiaja , ale moze i to dobrze bo wyrabiam sobie silną wolę , czasem jednak się złamie na kilka ciasteczek ale bardzo rzadko

#25
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Witam was kochani :-D
Dzis jest u nas taka piekna ogoda 90F to okolo 30. Supcio juz nie moge sie zdoczekac kiedy wroce ze szkoly bo teraz w niej jestem i pojde do kuzynki na basen bo napewno bedzie sie dzis ktos tam kapal w taka ladna pogode :-D I wlasnie od tego czasu zaczne plywac i przesiadywac w basenie. Najlepsze cwiczenia na wsyztskie partie ciala jest wlasnie plywanie :) trzeba sobie wyrzezbic ladnie sylwetke :-D
A co do dietki to jest zgodnie tak jak w planie:) Wszytsko idzie mi dobrze. Teraz siedze sobie na 6 lekcji w bibliotece i pozniej jeszce 2 i do domciu trzeba zjesc jakis obiadek bo glodna jestem :->
Ale jeszcze z 2 godzinki wytrzymam :-D A pozniej napisze moj rozpisek dnia co zjadlam :)


shashua nio wakacje sie zblizaja to nie mam zamiaru siedziec caly zcas w domku :-) Musze wyjsc do ludzi i miec wiecej ruchu i wlasnie sie zastanawiamtez nad tym by sie zapisac na fitnes bo od rana nic nie robila bym w domu a tak to bym raniutko wstala sobie i poszla na fines. :-D takie mam plany ale czy je splenie tozobacze. Moze nie bedzie warto sie zapisywac bo moze bede jezdzic nad ocean albo gdzies tam i wogole mam duzo imrpez w czerwcu -wrzesnia. Ale jescze pomysle :)


jasmine Na szcescie mama te slodycze wlozyla do lodowki . Ale jak otwieram lodowke to zawsze je widze ale zaraz sobei mysl mi na gloweprzechodzi ze niedlugo beda wakacje i nie wolno mi tego jesc:) To mi odrazu przechodzi :)
A ja mieszkam w stanach juz 3 rok :) I chodze tu do high school noi jestem juz na ostatnim roku jupi:)


becia to ze sobie zjesz od czasu do czasu kilka ciasteczek to od tego nie przytyjesz :) Wiec nie martw sie tym ze czasem sie skusisz na takie ciasteczko :)

Dołączona grafika

#26
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
pink19, dobrze, ze sie trzymasz dzielnie i potrafisz sie od tych natretnych mysli opedzic, ktore mowia "zjedz pyszne ptasie mleczko" :lol:

Basenik super sprawa.. A jak czytam o oceanie to po prostu ZAZDROSZCZE :mrgreen:

#27
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
WItam wsyztskich kochani
Ja tylko na chwilke weszlab by napisac co zjadlam bo jescze zapomne... hehe

A wiec..wczorajszy dzien:

:arrow: kanapka z indyka i jajkiem
:arrow: schabowy + 2 ogorki konserwowe
:arrow: jablko
:arrow: 1 ccapucino
:arrow: 1 szkl. karotki
Noi grzeszki bo po 18 :oops: (u cioci)
:arrow: 2 kawalki arbuza
:arrow: 1 banan
:arrow: 1 jablko
:arrow: 1.5 plasterka oscypka :oops: (tylko na sprubunek)
:arrow: noi troche sera bialego i twarogu :oops:

Zdenerwowalam sie troszke bo nie powinnam juz nic po 18 jesc ale nic sie wielkiego nie stalo przeciez


A o to moj dzisiejszy rozpisek dnia:

:arrow: kanapka z indyka + jajko
:arrow: 1.5 szkl. karotki
:arrow: schabowy+3 ogorki konserwowe
:arrow: jogurcik waniliowy
:arrow: 2 szkl. capuccino
:arrow: 2 szkl. herbaty zielonej
:arrow: jablko

Dołączona grafika

#28
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Moj wczorajszy rozpisek :oops: Troszkewczoraj sobie wiecej zaszalalam ale co mi tam... wakacje ide i nie bedzie sie chcialo tak jesc

:arrow: kanapka z szynka+ jajko
:arrow: jablko
:arrow: kasza i troszeniutkie gularzu+3 ogorki male
:arrow: 3 szkl.capuccino
:arrow: 2szkl zielonej herbaty
:arrow: 3plasterki szynki+ ketchup
:arrow: 1 kawalek arbuza
:arrow: orzeszki znow :oops:
:arrow: winoronu troche

Osttanio kupilam sobie jakis gel antycelutisowy+wyszczuplajacy z Loreal mysle ze mi troszke pomoze ;) BEde smarowac sie rano i wieczorkiem ;)

Dołączona grafika

#29
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
witam wsyztskich
Mam nawet dobry humorek poniwaz niedawno co wrocilam ze sklepo. I spodobaly mi sie pare ubran, przedewszytskim biala krotka sukienka i super jeansowe spodenki. :-D Odrazu sobie je przymierzylam i okazalo sie ze super w nich wygladam. Do tego widzialam fajne bluzeczki jedna taka rozowa druga biala. I musze isc i kupic sobie na lato bo naprawde swietnie mi sie podobaja :-D NIe moge sie juz zdoeczkac kiedy sie opale i kiedy bede mogla zalozyc sobie w wakacje takie ciuszki:)
A co do mojego dzisiejszego rozpsiku dnia to poszlo to jak w planie i jestem zadowolona

:arrow: kanapka z szynka + jajko
:arrow: kasza+ lyzka gularzu+ 3 male ogorki
:arrow: jogurt taki do picia
:arrow: 2 szkl. herbaty(malinowa i zielona)
:arrow: 3 pol litrowe szklanki ccapucino na 0% mleku :)

Ciesze sie ze znow zavczynam dietkowac i jestem z tego naparwde zadowolona bardzo i chce byc bardzo na diecie kiedy pomysle sobie o takich ciuszkach i wakacjach..az chce sie odchudzac :) SUPER :)

Dołączona grafika

#30
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
fajnie,że wracasz do dietkowania,trzymam kciuki :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#31
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
z tego co widzę pink , to trzymasz niezładietkę , zdrowa przedewszystkim, trzymam kciuki :thumbsup:

#32
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Super, ze wypatrzylas sobie jakies wystrzalowe ciuszki. Ja za jakies 10kg tez bede wypatrywac :mrgreen:

Oby tak dalej! ;-)

#33
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Moj wczorajszy dzien

:arrow: kanapka z mielonka z indyki +jajko
:arrow: kanapka z mielonka z indyki +2 ogorki konserwowe
:arrow: jablko
:arrow: 3 szkl.herbaty
:arrow: 3 szkl. cappucino
Dołączona grafika

#34
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

3 szkl. cappucino


Maniaczka cappucino :mrgreen: Ja kiedys bylam maniaczka goracej czekolady, ale przerzucilam sie na mrozona kawe - bez bitej smietany i bez lodow. Taka gorzka, zimna, bezkaloryczna i stawia do pionu ;-) Ale trzeba lubic.. :->

#35
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
jasmine oj kochana ja zimna kawe z lodem pilam poprzednie wakacje coi rusz. Uwielbialam w dodatku z dounkin dounats. Byla wspaniala ale lekarz mi zabronil bo ma kofeine w sobie. A ja na swoje serce nie moge pic wcale tego bo mi to szkodzi. To sie przerzucilam na cappucino ale takie pyszne jest ze niegdy w zyciu nigdzie nie pilam takiej jak tu. Bo ta z polski taka za wodnista jest a ta jest naprawde super ze bymja pila i pila. A ja pije w dodatku szklankami co maja po pol litra ;) To wyobraz sobie ile ja je wypijam kiedy wypije 3 takie szklanki dziennie hehe ;) I robie je na samym mleku bez wody to jest jeszcze lepsza. mniamm
Dołączona grafika

#36
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
pink cały czas czytam co piszesz i oglądałam zdjęcia i musze ci powiedzieć ze wygladasz rewelacyjnie naprawde ci zazdroszcze figury i wyczynu jaki dokonałaś(mam na myśli przejście przez diete) myśle ze nie jest ci juz potrzebne zrzucenie tych 5 kilo ale rozumie ze teraz chcesz sie utrzymać w wadze
jeszcze raz gratulacje

zazdroszczę Ci :blush:

#37
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Oj, to chcialabym TAKIE cappucino posmakowac! MNIAM :icecream:

#38
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
sabina dziekuje ze zagladasz tu do mnie. Bardzo milo z Twojej strony :-)
Co do mojego odchudzania to sama sie ciesze ze tyle schudlam bo naprawde nigdy w zyciu nie pomylslalabym ze bede jeszcze szczupla. Ale wiedz ze Ty tez mozesz spelnic swoje marzenia. Wystarczy tylko silnej woli:) Jak widze powyzej wazysz 83kg i schudlas juz 8. Naprawde mozesz byc zawdodowlona bo uwierz mi ze duzo osob chcialbo tyle zrzucic a nie umie. A 13 kg schudniesz tylko potrzebujesz na to czasu ;-)
Juz jestes prawie w polowie drogi i pomalu wolnym krorkiem zblizasz sie do wymarzonej swojej wagi :-D Wierze w to ze Ci sie takze uda
A co do tych 5kg. To mysle ze juz troszke mniej mi sie zostalo bo gdy sie osttanio wazylam u mojej cioci to wazylam cos okolo 57kg. Wiec do 55 zostaly mi sie tylko 2 kg. Ale nie chce narazie przesowac swojego sowaczka poniewaz nie wiem czy to jest tylko chwilowe i czy waga moze zle wazy. Bo czesniej wazylam sie na elektycznej ale teraz ona nie dziala wiec waze sie na zwyklej. Czekam tylko kiedy naprawia tamta i chce sprawdzicz czy tak samo wazy co ta teraz ;-)
Dołączona grafika

#39
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
Dzisiejszy dzien

:arrow: kanapka z poledwica + jajko
:arrow: kanapka (nawet mala) z 2 kawalkami pasztetowej + cwikla
:arrow: banan
:arrow: 1.5 plasterka szynki ponoc fat free (krakus)
:arrow: 3 szl. cappucino
:arrow: 1 szkl. herbaty zielonej
[/b]
Dołączona grafika

#40
pink19

pink19

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 18 postów
dzisiejszy dzien :oops:
Nie byl za piekny :-x

:arrow: kanapka z szynka (krakus) +jajko
:arrow: jablko
:arrow: orzeszki :-x
:arrow: crrambery suszone(jak rodzynki) :-x
:arrow: platki takie do mleka takie slodkie nawet :-x
:arrow: okolo godz. 21 zjadlam banana :-x
:arrow: 2 szkl. cappucino
:arrow: 1.szkl herbaty zielonej
:arrow: 2 szkl. zwyklej kawy (ciepla i zimna z lodem)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych