Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opis suplementu BIO-C.L.A.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
admin1413390249

admin1413390249

    Administrator

  • Administrators
  • 147 postów
Bio-C.L.A.
Zapewnia równowagę między tkanką tłuszczową i mięśniową


Podczas odchudzania oprócz pozbywania się nadmiaru tłuszczu, tracimy również masę mięśniową. Jest to jedna z głównych przyczyn powstawania tzw. efektu jo-jo, to znaczy szybkiego wzrostu masy ciała po zaprzestaniu stosowania diety niskokalorycznej. Dlatego właśnie powrót do starych nawyków żywieniowych okazuje się tak dużym problemem. Tkanka mięśniowa zużywa bardzo dużo energii i dlatego osoby, które w wyniku stosowania kuracji odchudzającej „straciły” znaczną ilość mięśni tracą zdolność do spalania tłuszczu, co jest związane z zahamowaniem procesu odchudzania. Ponadto fakt, iż większość osób po zakończeniu diety zwykle wraca do starych nawyków żywieniowych jest przyczyną ponownego tycia, a nawet osiągnięcia wagi większej niż przed rozpoczęciem diety odchudzającej. Utrata tkanki mięśniowej powoduje obniżenie zdolności spalania tłuszczu, więc po powrocie do starej diety, organizm z trudnością spala dodatkowe kalorie.

Preparat Bio-C.L.A. zaopatruje organizm w Sprzężony Kwas Linolowy (angielska nazwa – C.L.A.) składnik odżywczy pełniący następujące funkcje w organizmie:
- bierze istotny udział w procesach budowy i utrzymania masy tkanki mięśniowej
- poprawia spalanie tłuszczu w organizmie
- zmniejsza zapotrzebowanie na kalorie

Innymi słowy C.L.A. przyczynia się do utraty wagi w odpowiedni sposób, to znaczy poprzez utratę tłuszczu a nie mięśni.

Bio-C.L.A. ułatwia modelowanie sylwetki

Doskonale wiemy, ile wysiłku i godzin spędzonych na siłowni wymaga właściwe wymodelowanie sylwetki. Zależy nam bowiem nie tylko na schudnięciu, ale także na tym, żeby nasze ciało miało właściwe i idealne proporcje. Na przykład: u kobiet w wyniku stosowania kuracji odchudzającej dochodzi do zmniejszenia masy ciała, ale tkanka tłuszczowa utrzymuje się w okolicach bioder i na udach, co bardzo deformuje sylwetkę. Ponieważ C.L.A. działa anabolicznie (tzn. pobudza rozrost mięśni), stosowanie tego związku może „modelować” sylwetkę, to znaczy pozbyć się tłuszczu na brzuchu i udach, dzięki temu nie tylko schudniemy, ale także uzyskamy „boską” figurę. C.L.A. pozwoli nam także zredukować szpecący cellulit oraz uczyni nasze ciało jędrnym i sprężystym. Oczywiście dobrze dobrany program treningowy, wspomoże działanie Bio-C.L.A.

Dlaczego należy uzupełniać C.L.A. w diecie?
Sprzężony Kwas Linolowy (C.L.A.) występuje w sposób naturalny w mięsie i przetworach mlecznych, lecz uzyskanie takiego stężenia C.L.A. w pożywieniu jakie występuje w kapsułkach Bio-C.L.A., jest praktycznie niemożliwe.

Antyoksydanty na pomoc
Najlepsze efekty uzyskuje się stosując Bio-C.L.A. z antyoksydantami, takim jak na przykład Bio-Selen+Cynk lub Q10-Multivit. Spalanie tłuszczu oraz wysiłek fizyczny nasilają tworzenie się wolnych rodników, które niszczą zdrowe komórki. Dlatego właśnie antyoksydanty ograniczające szkodliwe działanie tych związków i korzystnie wspomagają działanie C.L.A.

Sugerowana cena opakowania (40 kaps.) – 39.50 PLN, (80 kaps.) – 69.50 PLN......


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych