Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fat story czarnulki....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21
dorota

dorota

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 78 postów
Szybkiego powrotu na dietę ! i duzo powodzenia na egzamach...
i wystrzegaj się złego jedzenia :bicz:




...



...



#22
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
no wiec grypsko dalej szaleje ale delikatniej. przedstawie moje dzisiejsze menu, wydaje mi sie, ze nie bylo najgorsze, ale i tak prosze o weryfikacje:
sniadnie:2 kanapki z ciemnego chleba posmarowane serkiem kanapkowym z szynka i ogorkiem
IIsniadanie: miseczka zupy ogorkowej z ziemniaczkami i mieskiem
obiad:2palki z kury(bez skory) i warzywa- wszystko z pary
podwieczorek:kanapka jak na sniadanie
kolacja: 2 jajka sadzone i surowka z kiszonej kapusty
IIkolacja :-D miseczka truskawek bez niczego

i co wy na to? mocno przesadzilam?

#23
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
więc dziś waga: 99,5. Niby pół kilo ale juz cosik do przodu :-) na sniadanko zjadlam mini (biala) buleczke posmarowana serkiem do smarowania,szynka i ogorkiem zielonym. ide zaraz wrzucic do parowaru udko z indyka i zrobie sobie salatke i ogarne bajzel. A popoludniu lece na fitness: bpu i box :-) po fitnesie musze wziac prysznic i fitness clubie, czego nigdy nie robilam bo zawsze prysznicuje sie w domu...ale dzis prosto z clubu jade na imprezke wiec nie mam wyjscia.najgorsze jest to, ze nie ma tam zaslonek :-( nic, milego dnia buzki :-)

#24
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
@Czarnula9 wzięłaś się ostro do pracy ! gratuluję motywacji i obserwuję Twoje postępy, tak trzymaj !

Pozdrowionka

Daria P.

#25
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
Dzięki i wzajemnie, trzymam kciuki! :-)

#26
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
aghrrrr kurde, nie wiem ale musze sobie chyba dac w leb.... wczoraj wszystko bylo idealnie, bylo...az do momentu jak wrocilam do domu po pracy, zjadlam miseczke zupy pomidorowej, potem następną miseczkę a na koniec zapiekanke z biedronki z pieczarkami nawaliłam żółtego sera na nią i żarłam... masakra.. nigdy nie schudne... dzis znow wracam do walki, za mna siadanko: zupa pomidorowa(byla tak pyszna ze zjadlam miseczka- ale juz na szczescie nie ma), teraz pije kawke i jem jogurt, na obiad mielone:klopcy z pomidorami,papryka i pieczarkami gotowane na parze, na podwieczorek salatka:pomidor,cebulka i kabanos drobiowy, a wieczorem czerwona herbatka i ew. gorący kubek z zupą dietetyczną :-) pogoda pod psem, humor pod psem...tragedia.... nic, mimo wszystko slonecznego dnia :-)

#27
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów
witaj Czarnula9 życze ci wytrwałości w diecie, wiadomo że czasami człowiek zrobi odskocznię od diety, ale ważne jest żeby potem do niej wrócić, a nie machnąć na nią ręką :-) dasz radę :thumbsup:

#28
Marysia Jadlik

Marysia Jadlik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
ale masz wyrzuty sumienia :) i dobrze...

nawiedzila Cie chwila slabosci i tyle... 3mam kciuki za lepsze jutro, nie poddawaj sie !
Diety Diety Diety ! czy dam radę ? orety ! :)

#29
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
heh podpisuje się pod postami osób wyżej ^^ szczególnie że ostatnio byłaś chora i odzwyczaiłaś organizm od stosowanej diety ;)

#30
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
dzieki dziewczyny! ano odzwyczaiłam się od dietki, ale czas grzecznie wrocic do dietkowania :-) nic, zbieram sie do lazienki wysmarowac cellutowymi mazidłami i spadam do pracki. milego dniaaaa :-)

#31
bietka

bietka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 82 postów
Czarnula również życze ci miłego dnia :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych