Skocz do zawartości

Zdjęcie

DIETA + Thermal Pro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
yoas

yoas

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam.Mam prozbe. Kupielem Thermal Pro. Czy moze mi ktos pomuc ulozyc diete??Moja jedyna forma aktywnego spedzania czasu moze byc bieganie. No i od czasu do czasu basen.Waze 96kg i mam 175cm wzrostu. Moj dzien wyglada nastepujaca:

7.30 Pobudka
8.00 Wyjazd do pracy (bez sniadania - tylko kawa)
12.30 Pierwszy posilek (zazwyczaj 2 kanapki z bialym chlebem lub bulka, wedlina, ser zolty, pomidor, salata)
17.30 Obiad skladajacy sie tylko z drugiego dania zazwyczaj jest to "jakis" kotlet z ziemniakami (lub makaronem) i surowka
Po 20 Co popadnie.....zazwyczaj slodycze

Podczas dnia wypijam okolo 2 L wody nie gazowanej oraz 3-4 szklanki Pepsi.
Oglolnie bardzo lubie portawy z makaronu.

Ma ktos na to jakis pomysl?? Ktos moze mi doradzic jakas diete polaczona z Thermal Pro Evo

Z gory dziekuje i pozdrawiam



...



...



#2
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
yoas, nie znam sie na thermal pro , ale Twoja obecna dieta to poprostu katastrofa

Moim zdaniem powinno być tak :

sniadanie - przed pracą - chlebk chrupki lub ciemny pełnoziarnisty dwie kromeczki cieniutko masła , chuda wedlina + warzywa jakies

w pracy dwa posiłki : owoc i np jogurt albo sałatka jakaś

po pracy obiad : BEZ ziemniaków, makaronu i takich tam i smazonego

w zasadzie obiad powinno sie zjesc wczesniej ale rozumiem ze w pray jest z tym problem .

No i oczywisci pozniej juz NIC a NIC

i oczywiscie dalej pij swoja wodę

To co podałam to tylko przykład , ja mniej wiecej takiej diety przestrzegałam . Nie łykałam do tego tabletek więc nie bardzo wiem. Wydaje mi sie , ze one tylko w połaczeniu ze sportem, który zamierzasz uprawiac przyspieszą spalaenie tłuszczu.

życzę powodzenia i wytrwałości

jasz
Dołączona grafika
[/url]

#3
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Ja dzisiaj sama zawaliłam moje menu więc żadną hipokrtyką nie chcę być, ale wg mnie powinno być OBOWIĄZKOWO śniadanie przed pracą, najpierw zjedz jakis owoc a potem pare skibek chleba chrupkiego z czyms, a jak masz ochote na slodkie, to z dzemem niskoslodonym. drugie sniadanie jakis jogurt albo 3 herbatniki albo owoc. Obiad bez makaronu ryzu i ziemniakow, z warzywami obowiazkowo. No i kolacja, co tam chcesz.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych