Skocz do zawartości

Zdjęcie

CZY DIETA TWOJEGO DZIECKA JEST PRAWIDŁOWA?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Czy jesteś pewna, że dieta twojego dziecka w okresie intensywnego rozwoju i wzrostu jest odpowiednio skomponowana?

Dołączona grafika

Często przygotowywanie posiłków dla dzieci, to prawdziwa udręka. Dziecko zazwyczaj nie chce jeść urozmaiconych pokarmów, ale tylko wybrane i ulubione potrawy, które rzadko kiedy mają cokolwiek wspólnego ze zdrową dietą.

Rodzice muszą pamiętać o tym, że potrzeby żywieniowe dzieci są bardzo duże. Ich organizmy pracują bezustannie pełną mocą, produkując odpowiednią ilość tkanki umożliwiającą wzrost. Pomiędzy siódmym a dwunastym rokiem życia, dziecko może urosnąć pół metra i podwoić swoją wagę. Taki prawidłowy rozwój jest możliwy tylko i wyłącznie dzięki składnikom odżywczym dostarczanym w diecie.

Zbilansowana i pełnowartościowa dieta, to doskonały sposób na to, by maluch rósł i rozwijał się prawidłowo. Jeśli rodzic nie jest pewny, czy potrzeby żywieniowe jego pociechy są w pełni zaspokajane, bo dziecko je ,,wybiórczo”, to warto podawać maluchowi suplementy dietetyczne opracowane specjalnie dla dzieci.

Produkty zawierające wszelkie składniki odżywcze wzbogacające diety malców dostępne są pod różnymi postaciami, nawet takimi, po które maluch sięgnie z przyjemnością. Mowa tutaj choćby o tabletkach do żucia o różnych smakach. Które dziecko nie lubi żuć gumy? Większość dzieciaków to uwielbia, więc jest szansa na to, że i suplementy diety w takiej postaci zostaną bez problemu przez ,,niejadków” zaakceptowane.



...



...



#2
daria13

daria13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
94168648369839599858.jpg
 
Kochani zapraszam was do mojego bloga! :)
Każdy chce schudnąć kilka kilo a ja się z wami dziele moim sukcesem :)
Miałam dietę no i schudłam :) 
Zapraszam ---> http://xurl.pl/6l4f





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych