Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piersi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Ile wam się zmniejszyły piersi przy odchudzaniu? Czy jak juz schudne te 20 kilo to bede miala obwisle piersi? :(
Dołączona grafika



...



...



#2
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

Ile wam się zmniejszyły piersi przy odchudzaniu? Czy jak juz schudne te 20 kilo to bede miala obwisle piersi? :(


Jak o nie odpowiednio zadbasz to nic nie obwisnie, przynajmniej nie powinno.. Peelingi, masaze, moze jakis balsamik.. Wiadomo, ze skora na piersiach jest bardzo cienka wiec trzeba podwojnie uwazac..

No zmniejszyc sie zmniejszyly.. ale ja za bardzo zalamana nie jestem.. Teraz mam 80-85D. Wczesniej.. Hueh, nawet nie wiem, no ale widze, ze sa mniejsze - chociaz mimo wszystko teraz nie sa male :blink:

:lol: :lol: :lol:

#3
jaszczurka

jaszczurka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
chatton_atomic, napewno zbyć Ci nie obwisną - wiele zależy od kształtu i generalnie od kondycji Twojej skóry .

Ja jestem po dwóch ciązach i dwóch ssaków wykarmiłam . Piersi po porodzie osiągnęły gigantyczne rozmiary :yikes: Po corce 12 lat temu z 96 w biuscie po ciazy i karmieniu - przytyciu 30 kg i schudnieciu tegoż zmniejszyły sie do rozmiaru 86 Ciut sie zmieniły ale na ogolnym uroku wiele nie straciły :-P . (teraz troszke gorzej bom starsza i wiecej przytyłam ale wierze , ze dojda do siebie)

Jestes młoda wiec napewno nie bedzie zle . Sadze , ze nie zaszkodza kosmetyki do biustu i przysznice naprzemienne zimny ostatni > (pare razy probwałam ale nie dam rady :mrgreen: )
Dołączona grafika
[/url]

#4
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

przysznice naprzemienne zimny ostatni > (pare razy probwałam ale nie dam rady )


Nie jestem w stanie tego zrobic :-> Nie rozumiem jak niektorzy moga sie tak katowac? :mrgreen:

#5
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ale to jest niesamowicie przyjemne,zwłaszcza podczas takich upałów jak teraz :mrgreen: właśnie takie coś zastosowałam , i jest super-nareszcie mi chłodno ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#6
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

ale to jest niesamowicie przyjemne,zwłaszcza podczas takich upałów jak teraz właśnie takie coś zastosowałam , i jest super-nareszcie mi chłodno


Ja nawet jak jest goraco musze wziac co najmniej letni prysznic. Nie jestem wstanie wykapac sie w zimnej wode.. A zmiany temperatury z cieplej na zimna i tak na zmiane? Za zadne pieniadze ;-)

#7
karolaa

karolaa

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
pamiętam że jak sie kiedyś odchudzałam to moje piersi mi sie totalnie zmniejszyły!! byłam płaska. wszystkie staniki za duże były!!!Lecz jak znów przytyłam, to piersi sie ładnie zaokrągliły:) Choć nie są zbyt duże to teraz mi sie podobają:P Mam nieproporcjonalna sylwetke- to dlatego chudne zawsze w takich miejscach w ktorych nie chce. Wiem ze o piersi trzeba dbać juz zza młodu. Znacie ćwiczenia które wykonuje sie z przyjemnoscia na ładny i jędrny biust??:)
karolcia:)
Dołączona grafika

#8
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Znam, ale nie umiem ich opisac. Sprobuje cos znalezc i wkleje ;-)

#9
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
No to jedziemy:

Cwiczenie 1

Cwiczenie 2

Cwiczenie 3

Cwiczenie 4

Cwiczenie 5

Cwiczenie 6


Enjoy :-)

#10
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Teraz na swój biust nie narzekam.. Mam ładne jędnrne piersi. Szkoda, że muszą się zmniejszyć ..:-( Używam kosmetyku z Avonu do biustu i jestem zadowolona. Jak to bedzie po odchudzaniu, to się boję, ale jesli bedę o swój biust dbać odpowiednio to nic złego sie nie zadzieje. Mam nadzieję. To dla mnie wazne, wiec dbam

#11
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i któras z Was dziewczyny robi te cwiczonka?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#12
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ja dużo z nich na aerobiku wykonuje

#13
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów
Ja tez robię te cwiczonka z panią z kasety ,ale moje piersi ..... tylko silikony by pomogły na jędrność :mrgreen:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#14
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
co do jędrości-jakaś znana aktorka mówiła,że śpi w dopasowanym bistonoszu,aby utrzymać biust w formie :yikes:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#15
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
coooooooooooo dopasowany biustonosz na noccccccccccccc chyba na łeb dostała :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

#16
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
aktorka w końcu-jej ciało to jej baza i musi dbać! :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#17
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
niom ale ja nigdy w życiu tak bym się nie poświęciła :tongue:

#18
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
a wiecie-skakać to ja moge tylko w ,a normalnie to nie lubie po domu w nim śmigać
a u Was jak?nosicie na okrągło?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#19
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
no ja przyznam szczerze,że w ciągu dnia nosze na okrągło :tongue:

#20
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
No ja tylko latem chodzę czasem bez, ale zwykle to mnie krępuje. Faceci ciągle się gapią.. Jak mam to jestem jednak pewniejsza..
Ale duży dekold to lubię nosić :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych