Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piersi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
generalnie to cassie ma racje.. niektóe specyfiki zmniejszają rozstepy albo sprawiają ze blakną.. ale nic ich nie usunie (oprócz chirurgi plastycznej). taka jest rzeczywistosc przynajmniej na dzien dzisiejszy ;-)

ale ja sie tam przejmowac nie ebde:P 70 % kobiet je ma wiec mieszcze sie w statystykach :grin:
Dołączona grafika



...



...



#42
vanilla

vanilla

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
tylko w nocy moge byc bez stanika i mialabym sie jeszcze nim katowac.. neee:P zreszta nie sadze zeby piersi przez noc kiedy lezysz na nich badz na plecach sie jakos bardzo rozciagaly i wiotczala skora :P
A co do rozstepow to u mnie jest niestety przykry skutek brania tabletek anty...piersi mi sie w przeciagu 2 tygodni powiekszyly o rozmiar , przestalam brac tabletki to sie zmniejszyly potem znowu zaczelam..a teraz to sie boje co bedzie jak znow bede chciala przestac :P Stosuje balsam i mam nadzieje, ze on jakos pomoze, bo rozstepy mam minimalne i teraz mi nie przeszkadzaja, ale boje sie zeby sie nie powiekszyly ...
Statek jest bezpieczniejszy, gdy kotwiczy w porcie, nie po to jednak buduje się statki ;)

#43
afrodytaspa.pl

afrodytaspa.pl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
Nie będziesz miała obwisłych, jeśli będziesz odchudzać się powoli i racjonalnie i regularnie ćwiczyć. W ramach wspomagania można sobie zafundować zabiegi kosmetyczne .

#44
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
afrodytaspa.pl, ten post jest niezgodny z netykietą forum-proszę usunąć ten link :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

#45
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
zabiegi kosmetyczne... jasne. Tylko kto ma czas żeby tak regularnie chodzić na zabiegi i do spa :) Czy oprócz tego zimnego prysznica i masażu znacie jeszcze jakieś sposoby na jędrny biust? Takie, które można wieczorem w domu stosować? Gdzieś wyczytałam że działa smarowanie cytryną... ale nie próbowałam

-- 9 gru 2013, o 15:55 --

Zależy też od organizmu - trochę spadną to na pewno. Używaj oliwki dla dzieci i ćwicz mięśnie klatki piersiowej (wujek google powie jak :))

Tak mi się przypomniało




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych