Skocz do zawartości

Zdjęcie

rzepa na mocne włosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
halinka

halinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
chciałabym się z Wami podzielić moim odkryciem. Często zdarza się, że wypadają mi włosy. Jest jeden sposób, żeby były mocne i się nie sypały. Teraz jest pora na czarną rzepę. Wkładam ją do sokowirówki i robię soczek. Część soku zamrażam w woreczkach po lodzie na później. W e włosy - w cebulki wcieram po kilka rozpuszczonych kostek soku z rzepy, owijam ręcznikiem i trzymam - nawet pół dnia, jak jestem w domu. Kilka takich kuracji, np. co trzy dni a po dwóch, trzech tygodniach moje włosy, jak za dotknięciem zaczarowane różdżki - przestają wypadać :)
a czy Wy macie jakieś domowe sposoby na pielęgnację włosów osłabionych?



...



...



#2
AvetPharmaSklep

AvetPharmaSklep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
Rzepak faktycznie podobno bardzo dobrze wpływa na strukturę i kondycję naszych włosów,wiec warto. Poza tym polecam pastę jajeczną,tym bardziej jeżeli mamy tłuste włosy,jest skuteczna i pomaga.

#3
lowiczanka

lowiczanka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
mi moja doktor poleciła właśnie szampon z rzeczy (jest najleposzy dla wypadających włosów), a jeśli ma się naprawde spore problemy i traci duzo włosów, to mozna kupić sobie w aptece selen i cynk w tabletkach, mi to pomogło, a wydałam na opakowanie chyba z 7 zł.
czasem mam takie fazy po jakimś duuużym stresie, że moje włosy wyp;adają garściami. trwa to tydzień, po czym wszystrko wraca do normy. taka reakcja stresowa, dobrze, że nie trwa dłużej.

#4
Katarzynka

Katarzynka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
Sorry, ale chodzi o rzepak czy o rzepę, bo to dwie różne sprawy. Rzepa jest faktycznie rewelacyjna i wiadomo to od stuleci już, natomiast olejowanie olejem rzepakowym, to trochę co innego...

#5
Guest__*

Guest__*
  • Guests
Często mama kupuje szampon z rzepy i używam go, ale jakichś efektów super nie zauważyłam. Moje włosy przypominają siano, dlatego Wasze rady bardzo mi pomogą. :) O jajku słyszałam kiedyś, ale nigdy nie miałam okazji spróbować. Poza tym płukanie chłodną wodą, używanie płukanki octowej. Zamyka to łuski włosa i włosy są bardziej lśniące. :)

#6
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Ja mogę polecić maseczkę na włosy z olejku rycynowego i żółtka jajka. Nałożyć na włosy - pod folię i najlepiej trzymać całą noc a rano umyć włosy jak zwykle :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych