Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak w miarę szybko schudnąć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
czaka247

czaka247

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 1 postów
Witam mam niecałe 18 lat mój wzrost to 179cm waga 96 kg.Opisywanie siebie jest czymś czego nie bardzo lubię ale muszę to zrobić abyście mi pomogli :) Więc tak zacznę od tego że jestrem trochę leniwy czyli nie bardzo lubię się przemęczać.Nie ćwiczę zbytnio w szkole na lekcjach wfu dużo imprezuję ze znajomymi lubię wypić (piwko) :D pozatym palę papierosy dość długo i to jest powód dla którego nie lubię ćwiczyć ponieważ szybko się męczę ;/ jeżeli jest ktoś w stanie ułożyć jakąś dietę i pomóc bardzo proszę o odezwanie się pozdrawiam :)



...



...



#2
Manieczka

Manieczka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Przede wszystkim odstawienie papierosów i alkoholu, to chyba najgorsze połączenie/nałóg.

Masz dopiero 18 lat więc wiele by Ci pomogło gdybyś zainteresował się jakąś dziedziną sportu która sama by Cię wyciągnęła z nałogów. Odchudzanie zaczęłabym od właśnie postawienia na sport.

Nie widzę sensu układania diety dla Ciebie skoro będziesz nadal pił alkohol i palił papierosy. Zacznij od przestawienia się na zdrowy tryb życia, reszta przyjdzie sama, masz dopiero 18 lat więc nie jest jeszcze za późno by uczyć się żyć tak jak powinieneś. Nie zaprzepaść tej szansy na zdrowe życie :-)

#3
K. Dypczak

K. Dypczak

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 23 postów
cześć Czaka247

W miarę szybko schudnąć się da tylko nie widzę głębszego sensu takiego działania skoro po tygodniu lub dwuch przybierzesz na masie z powrotem. Odchudzanie to długofalowy etap który nabiera sensu gdy zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna stają się Twoim stylem życia.

Tak jak pisze koleżanka w drugim poście, zacznij od wyeliminowania złych nawyków żywieniowych, nie potrzebna jest Tobie dieta czy dietetyk, to co możesz zrobić w swoim zakresie to i tak będzie dużo i przyniesie Ci efekty w odchudzaniu.

Sport to wspaniały sposób na życie, reszta przyjdzie sama... :) :chef:

#4
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Witaj czaka :wave: dziewczyny mają rację, ja na twoim miejscu postawiłabym przede wszystkim na sport, jesteś młody więc jakiekolwiek typowe diety uważam nie maja sensu, wystarczy zacząć się zdrowo odżywiać , zrezygnować z fast fodów a pewnie goszczą one u ciebie, więcej warzyw, owoców, nabiału, systematyczne jedzenie, przygotowywać potrawy gotowane najlepiej na parze, bez sosów, panierek .... myślę,że jak sie rozejrzysz na forum to sam dojdziesz jak się odżywiać zdrowo. Ważna sprawa to wyeliminować alkohol i fajki(sama palę więc wiem, jaki to problem :oops: i nie chodzi tu tyle o dietę ale lepsze samopoczucie i zdrowie)
Tak jak mówiłam jesteś Czaka młody więc postaw na sport, na pewno coś dla siebie znajdziesz odpowiedniego, na początek spróbuj może rower , ale nie forsuj się od razu , zacznij od krótkich tras i zwiększaj dystans i tempo,

#5
carolline19

carolline19

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Nie da się schudnąć tak szybko, bo jak już ktoś na powiedział to długotrwały proces. Taka niestety prawda.

#6
Joachim Kolar

Joachim Kolar

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 237 postów
  • LocationRzeszów

co prawda to prawda aby schudnac trzeba czasu i motywacji ;)


Podjadasz w nocy? Ładka na brzuchu nie daje Ci spokoju? Sprawdź jak może pomóc Ci afrykańskie mango!Natura daje Ci siłę do walki z kilogramami. Metabolizm szybko przyśpieszy i rezultaty będą widoczne lada dzień!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych