Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agnieszka - dietetyk wita :-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Agnieszka - dietetyk

Agnieszka - dietetyk

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 6 postów
Witam, mam na imię Agnieszka, jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ukończyłam kosmetylogię oraz dietetykę na Wydziale Farmaceutycznym. Dietetyka jest moją pasją, dlatego często można mnie spotkać na różnego rodzaju kongresach jej poświęconych.

Obecnie pracuję nad własna strona internetową gdzie będę prowadziła usługę "diety online" Bedzie można kupic dietę na 7 dni oraz na dni 14. Będzie także usługa "Dieta w chorobie" dla osób z powikłaniami zdrowotnymi.

Moim celem jest propagowanie zdrowego trybu zycia a także pomoc osobom mającym problem z nadwagą. Zagościłam tutaj na forum aby poczytać artykuły na temat odchudzania a także wziąść czynny udział w dyskusjach na łamach forum. Do zobaczenia!

Pozdrawiam
Agnieszka - dietetyk.



...



...



#2
Daria84

Daria84

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 99 postów
Witaj Agnieszka - dietetyk,

Trzymam kciuki za powodzenie w budowaniu własnej strony www.
Czy diety online które będzie można u Ciebie kupić, są generowane przez jakiś system czy będziesz układała te diety indywidualnie pod każdą zainteresowaną osobę? Takie systemowe diety nic nie wnoszą do odchudzania, mam nadzieję, że to będą diety układana indywidualnie :)

Pozdrowionka
Daria Sz.

#3
szynszylek

szynszylek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
Agnieszka - dietetyk, a ile dni trzeba czekać na taką dietę pisaną ręcznie pod klienta? myślę, że fajnym pomysłem byłoby umieszczenie na Twojej przyszłej stronie, certyfikatów oraz dyplomów z ukończenia kierunku dietetyka"

Czami gdy wchodzę na różne strony gdzie oferowane są te usługi diety online, nie ma wogóle informacji o tym, jakie dany dietetyk ma wykształcenie. Nie wiem czy w ogóle taki brak informacji o wykształceniu jest zgodny z prawem ?? bo przecież ludzie tak naprawdę oddają swoje zdrowie w ręce dietetyka...

#4
Daria Okupnik

Daria Okupnik

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Dietetyk to fajny zawód, strasznie lubię mieć kontakt z ludźmi, umiem słuchać i na pewno nadawałabym się na dietetyka ale ogrom wiedzy jaką trzeba wchłonąć przeraża mnie totalnie, najlepiej bym się czuła mając taki ( jak Agnieszka - dietetyk ) opisuje - własny biznes... i to nie tylko dietetyka online ale i własną małą przychodnię... zazdroszcze Wam dziewczyny tego zawodu :)

A może jeszcze się na tyle zmotywuję, że zacznę kształcenie w tym kierunku :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia Agnieszko :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych