Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam diety :P pewnie nie ja jedna :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Anna Dębska

Anna Dębska

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Witajcie, mam na imię Ania, mam do schudnięcia 12 kg i musze pozbyć się cellulitu na nogach. Nabrałam kilogramów z niedbalstwa, jadła na mieście bardzo często a wiadomo z czym to wszystko się wiąże..fast-foody, cocca cola itd.

Myślę, że mógłby mi pomóc dietetyk ale póki co spróbuję sama powalczyć z nadwagą i cellulitem...a może tutaj na forum Diety.pl jest jakis dietetyk :P ?

Odchudzanie mam zamiar zacząć zaraz po znalezieniu odpowiedniej diety, mam zamiar włączyć aerobik do mojej diety, bo wyczytałam tutaj na forum, że aktywność fizyczna bardzo dobrze sprzyja odchudzaniu i dlatego stawiam na aerobik :)

Mąż mój też potrzebuje odchudzania ale póki co jest do tego średnio pozytywnie nastawiony, utrzymuje że wygląda całkiem nieźle hehe :) ale gdy zobaczy efekty mojej diety ( którą sobie właśnie szukam ) to być może da się namówić na odchudzanie...

Jeśli macie jakieś Wasze ulubione diety to piszcie w tym wątku, a ja sobie chętnie je postudiuję aby znaleźć tę najbardziej dla mnie dopasowaną...

buziki papa :)



...



...



#2
magda86

magda86

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 5 postów
przyłączam się do pytania Anny o idealną dietę. W ciąży przytyłam prawie 20 kg i po porodzie pozostał mi ogromny brzuch i wyglądam jakbym jeszcze nie urodziła :(. Mam 2 miesięcznego synka więc wyjścia na zajęcia fitness odpadają, bo na razie jeszcze karmię go piersią.
Jest coraz cieplej na dworze i chciałabym wyjść z synkiem na spacer bez kompleksów. Potrzebuje jakieś mało skomplikowanej diety. Znalazłam na stronie Rossmanna artykuł rossnet.pl/Artykul/Czas-na-nowe-podejscie-do-diety,199267 na temat produktów SmartFood. Czy któraś z Was stosowała te produkty?
Podobno oprócz pomocy w stracie kilogramów, dostarczają organizmowi niezbędnych substancji odżywczych, witamin i minerałów.
Zapewniona jest w pełni zbilansowana, bogata w witaminy, składniki mineralne, błonnik i aminokwasy, dieta. Wybieramy produkty w zależności od potrzeb i stylu życia.
Posiłki są proste w wykonaniu. Wystarczy mleko albo woda, kilka minut i wszystko jest gotowe. To coś czego potrzebuje oszczędność czasu.
Artykuł jest bardzo zachęcający. Nie wiem tylko czy te produkty są rzeczywiście takie skuteczne czy to kolejne nabijanie konsumentów w butelkę.
Proszę o poradę




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych