Skocz do zawartości

Zdjęcie

nieproporcjonalna sylwetka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1
karolaa

karolaa

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
Mam bardzo dziwną sylwetkę Spore pośladki i uda, okragłą twarz, dość widoczny brzuch, brak talii:P ale za to szczupłe ręce, szczupłe łydki, nieduże piersi..!! bardzo nierówno mi się tłuszcz odkłada w moim ciele!! Chce zacząć diete ale mam pewne obawy. Jak sie kiedyś odchudzałam to chudłam bardzo szybko na ramionach i zmalał mi biust totalnie!! Chcę tylko zrzucić kilogramy z brzucha i ud. Jak mam to zrobić ? Mam wykonywac jakieś cwiczenia? Jakie? Prosze o jakieś wskazówki;p
karolcia:)
Dołączona grafika



...



...



#2
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
KAROLAA na pewno pomogą ćwiczenia typu brzuszki , na talie hula-hop , rower wyszczupla uda,brzuch,posladki i nogi , więc wydaje mi się że w twoim przypadku potrzebna jest gimnastyka , na forum jest opisany specjalny zestaw 6 aerobicznej , poczytaj moze coś wybierzesz , pozdrawiam :-D

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Becia, powiedz mi proszę,gdzie tej 6 aerobicznej szukać na forum?Też sobie chętnie poczytam i może poćwiczymy z Karolą :wave: , muszę solidnie popracować nad sobą w tym tygodniu
;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
na stronie głównej na samej górze jest wyszukiwarka -pisze SZUKAJ tam kliknij jak ci się otworzy stronka to wpisz np, AEROBICZNA 6 WEIDERA i szukaj , znajdziesz napewno :-D

#5
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
shashua, kliknij sobie
i juz wszystko bedziesz wiedziala. Ja zaczne w lipcu A6W. Zmobilizowalam tez druga polowke, wiec razem rozpoczniemy :mrgreen:

#6
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
pięknie wygląda ,dziś zaczynam to ćwiczyć ,niestety sama,no może z córą jak się da namówić :-P ,dziękuję Wam kochane , :love:
Karolaa ,jak z Toba? , nabrałaś apetytu na te ćwiczonka? spróbować można,prawda? ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#7
karolaa

karolaa

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
dzięki za wskazówki:) wiem że bez ćwiczeń będę chudnąć ale w takich miejscach w których nie chcę:P Też muszę nad sobą popracować w tym tygodniu i wogóle w te wakacje. Poczytam o tych ćwiczeniach na forum zaraz:P Tylko sie boje że po paru dniach przestane sie gimnastykowac...! Ale spróbować chce:)
karolcia:)
Dołączona grafika

#8
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to ćwiczymy od dzisiaj Karolcia-nie bój się tak ,będziemy się pilnować nawzajem ;-) :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#9
karolaa

karolaa

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
oki:) więc ćwiczymy.Mam nadzieję że moja motywacja wzrośnie... Poł godziny dziennie wystarczy?
karolcia:)
Dołączona grafika

#10
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ćwiczyłyśmy z córą dokładnie w/g planu -po 3 sek i po razie-dziś jest tego więcej :-)
ciekawe,ile moja córa wytrzyma? muszę ją troszkę zachęcać,a dziś może wybierzemy się pograć w piłkę albo badmingtona(nie wiem jak się to pisze) ,zawsze jakieś kalorie polecą :-P :mrgreen:
Ajak u Ciebie ,Karolcia? brzucho nie boli?zakwasów nie ma?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#11
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
:clap2: shshua widzę że się zmobilizowałaś do ćwiczeń :dumbells:

#12
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
niom,wciąż szukam ciekawych pomysłów i nowości ,co jeszcze mogę na sobie zastosować i wyprubować-oprócz chemi! poćwiczyłyśmy dziś już z córą więcej ,a plany nam się wściekły,bo deszcz się rozpadał całym niebem :cry: ,a wogóle,to mi jakoś smutno i nie wiem ,co ze sobą zrobić :roll: pójdę do pracy.. :-/
Dołączona grafika Dołączona grafika

#13
karolaa

karolaa

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
próbowałam ćwiczyć te brzuszki i stwierdzam ,że nie sa takie najgorsze:) nie mam zakwasów ani brzuch nie bolał. Ja próbuje tez cwiczenia na nogi bo tu i tu trzeba zrzucic.. dzisiaj cwiczyłam poł godziny ponad. No i jutro tez będę:P
karolcia:)
Dołączona grafika

#14
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
To świetnie że ćwiczysz, ta 6 aero bardzo mi się podoba i pociągnę to dalej ,ile się da ...
też mi się to przyda-a miesnie brzucha czuję .... :-P ,ale będzie dobrze...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#15
karolaa

karolaa

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
a ile trzeba dziennie minut je wykonywac żeby coś wogóle zadziałały?? Ja sie staram urozmaicić cwiczenia- nie tylko na brzuch. Najlepiej rano ćwiczę bo wtedy mi się najbardziej chce:)
karolcia:)
Dołączona grafika

#16
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
w/g rozpiski z postu Jaśminki naszej kochanej :love:
3 serie po 6 powtórzeń ,a ćwiczenia przez 3 sek,a potem ilość powtórzeń się zwiękrza
mam nadzieję,że nic nie naplątałam :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#17
karolaa

karolaa

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
aha:) Dobrze że mi sie chce cwiczyc. Od kilku dni mam silna motywacje do tego, szkoda ze nie mam checi by ograniczyc bardziej jedzienie:P
karolcia:)
Dołączona grafika

#18
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
z córą też ćwiczymy codziennie,a zakwasy brzuszne mamy-że aż wstyd :oops:
od poniedziałku jestem na kapuściance,jeszcze tylko jutro,a w sobotę odpust ,tzn pozwolę sobie na jakieś mięsko :lol:
dużo też chodzę-codziennie o 6-15 wychodzę z domu na swój marsz -spalam wtedy mn /więcej ok 300 400 gram-wiem ,bo kontroluję wagę przed i po spacerze,a po ważę się mając w sobie szkl kawy,ale to sprawdzone dokładnie ;-)
Dołączona grafika Dołączona grafika

#19
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów

z córą też ćwiczymy codziennie,a zakwasy brzuszne mamy-że aż wstyd


No to ja jestem pelna podziwu i dla Ciebei i dla cory.. Juz widze jak bedzie ze mna, bede sie musiala zmuszac 15 minut :mrgreen: Taki leniwiec ze mnie ;-)

od poniedziałku jestem na kapuściance,jeszcze tylko jutro,a w sobotę odpust ,tzn pozwolę sobie na jakieś mięsko


Znow zaczynasz od poniedzialku kapuscianke? Tzn drugi tydzien z rzedu? Tak mi czas mija szybko, ze moze ja cos pokrecilam.. ;-) Jak dlugo jestes juz na tej dietce Kochana?

#20
karolaa

karolaa

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 20 postów
tez podziwiem że masz silną motywacje by ćwiczyc, Ze mnie też jest niezły leniwiec co do cwiczen- ale zaraz poćwicze troche:)
karolcia:)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych