Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nadzwyczajna - Znaleźć się na fali..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Dlaczego warto schudnąć?

Powodów można wyliczać chyba setki, np. po to, by nie wstydzić się na plaży, po to, by nie mieć problemów z kupnem ubrań, po to by zmieścić się w za ciasne spodnie…Przecież każda/każdy z nas znajduje swoje, indywidualne powody, by zacząć walczyć ze słabością do ciasteczek czy cukierków, pizzy i innych swoich przysmaków.
Zaczyna się sałatkowo - owocowe życie, z przeważającym każdego dnia stanem lekkiego, bądź wielkiego głodu i nerwowej atmosfery w domu, choć rodzina stara się jak może.
Są przebiegane, przepływane, przejechane kilometry, godziny spędzone w siłowni i na aerobiku, litry wylanego potu. Jest codzienna walka z samym sobą. Często łzy.
Wiecie dlaczego warto schudnąć? Przede wszystkim dlatego, że po tych dniach, tygodniach miesiącach wyrzeczeń, wysiłku i codziennego przekonywania siebie, że warto następuję czas euforycznej radości, że MNIE SIĘ UDAŁO! Daje to ogromne poczucie sukcesu. Przy tym, wszelkie inne problemy stają się maleńkie, bo przecież teraz już z wszystkim sobie poradzę. Wzrasta samoocena i przyjemność z przeżywania każdego dnia.
Ktoś mi ostatnio życzył, żeby porwało mnie życie i niosło na fali. Myślę, że uczucie, że pokonało się tą drogę męki, jaką jest dieta, to taka fala.
Życzę wszystkim odchudzającym się, planującym się odchudzać, żeby ich ta fala poniosła i niosła cały czas, nie wyrzucając na brzeg.
Zaczynam znowu, walczyć o swoją falę…



...



...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych