Skocz do zawartości

Zdjęcie

pasy wyszczuplajace


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#21
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
hhahahaha xDDD
Tez to dostalam i sie zastanawiałam po co to jest. Uzylam wiec jako antyposlizg pod stepper :D Głupia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu



...



...



#22
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Myrthi, :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: dobre anty poślizg do steperka a Shaska sie odchudza na anty poślizgu :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#23
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
shashua, mąż kiedyś powiedział ze powinnam to kupic bo podobbno bardzo fajne(jego kolega uzywał nawet do pracy w tym chodził) ale ja uznałam że skoro to takie tanie to pewnie do d***

#24
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

Tez to dostalam i sie zastanawiałam po co to jest. Uzylam wiec jako antyposlizg pod stepper

Myrthi, no fajowo :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#25
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
No jak wyjelismy stepper to patrze pasek jakis i w 1 chwili mysle ze to na brzuch, a moj men ze mnie brecha ze chyba mnie pokrecilo, i ze cos takiego na brzuch na 100% nie jest xD Teraz ja mam z niego breche :D

Tylko ze jakos pas mi nie lezy :( Jestem niska, mam szeroka pupe i biodra i dzieki hula wciecie w talii i kurcze jakos go nie moge zalozyc bo sie zgina i w ogole ;/
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#26
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
:smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: dobre-usmiałam sie ... :smiech4: :smiech4: :smiech4: :smiech4: ile to czasem można ieć radochy...
kiedyś koleżanka mi radziła(pisałam o tym juz dośc dawno więc może ew tylko najstarsze forumki pamietają ) że jak ćwicze albo lece na poranny maraton ,to powinnam okręcać sie normalna taką samoprzylepną folią do żywności to wtedy sie bede dobrze pocic i wytapiac -więc ten pa spełania tę punkcje idealnie i nie mam żadnych problemów z jego nakładaniem -Sabi to jest tak tanie że nawet jak kupisz i spróbujesz i się nie spodoba ( co wątpię ) to nie żal ...
tyleże wcale nie reklamuje akurat twego do którego ink podałam -po prostu chcialam pokazać bo ten mój dodany jako grais tez nie wierzę aby jakies straszne pieniądze kosztował... są droższe ,może lepsze-może nawet sobie fundnę jak ten mój padnie-bo wiem że dobrze działa ... :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#27
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów
No to od jutra sie obkręcam :)
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#28
seeya84

seeya84

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
ja też mam taki pas,smaruję się kremem rozgrzewającym (slim 3d) i zakładam pas i czuję jakmi tłuszcz się topi,do ćwiczeń też jest dobry :-)
mam też pas vibra sauna,ale efekt jest niewielki,nawet się nie pocę pod nim,a niby powinnam,no ale drogi nie był(jakaś promocja była) to mi nie żal :-/

#29
calineczka

calineczka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 51 postów
ja uzywalam kilka tygodni, i nie ma roznicy, jedynie na tylku pozbylam sie celulitu dzieki niemu

#30
Mamcia1

Mamcia1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
Też chciałam sobie taki pas kupić, kuzynka takowy miała i mi odradzała mówiła że nic nie daje i tylko żałowała że pieniądze wydała.
Odkąd urodziłam drugiego bejbika noszę ten pas neoprenowy i noszę go codziennie a w zasadzie nosiłam bo odpuściłam sobie, teraz znowu zaczęłam

#31
kaifasz1

kaifasz1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Pasy wyszczuplające są zdecydowanie przereklamowane :P

#32
Przemko

Przemko

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 83 postów
Myślę że już lepiej założyć gorset :D
Darmowy MiniKurs. POZNAJ 10 BŁĘDÓW PRZEZ KTÓRE CHORUJESZ.http://humanhealth.com.pl/

#33
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Taki pas powoduje tylko że spalisz wodę podskórną, którą i tak po uzupełnieniu płynów uzupełnisz.
Nie warto.

#34
Marysia Jadlik

Marysia Jadlik

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 88 postów
Zgadzam się z Tobą, efekt krótko trwały... a chcemy spalać tłuszcz nie wodę podskórną ! czyż nie ?
Diety Diety Diety ! czy dam radę ? orety ! :)

#35
ReniaSłup

ReniaSłup

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Ja osobiście nie polecam, kupiłam sobie kiedyś taki pas wyszczuplający, który miał działać jak sauna. Faktycznie nieźle się człowiek pod nim pocił, ale efektów żadnych. Tak poza tym to próbowałam też tych pasów wibrujących, ale tylko mnie skóra po nich swędziała, także zero efektów.

#36
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
ja mam spodenki neoprenowe i oprocz tego ze po cwiczeniach mozna je wykrecac z potu to robia skorke gładką ale czy wyszczuplaja? watpie :-)

#37
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
heh już z jakieś 8 lat temu widywałam te wynalazki w telemarkecie :P ale nikt z mojej rodziny i znajomych tego nie kupował bo wszyscy mówili że te wynalazki z telemarketu to pic na wodę :D no i się okazuje że mieli racje przynajmniej w tym wypadku :P

#38
Czarnula9

Czarnula9

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 69 postów
ale za to jaka gładka pupka jest :-)

#39
dorota

dorota

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 78 postów
Szkoda że pupka nie dostaje kształtów od noszenia tego wynalazku.. :/ skóra rzeczywiście ładnieje ;)


#40
szynszylek

szynszylek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 61 postów
Te pasy to zwykła ściema i nic nie działa... szkoda kasy lepiej zapisac sie na siłownie albo pobiegac czy robic brzuszki...
Moc Diety !




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych