Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zęby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Nie wiem czy w dobrym dziale to umieszam ale mam problem z zębami.Nie mam białych zębów.Teraz zacząłem częsciej je myć ale narazie nic nie pomaga.Chcę mieć białe zęby a nie zółte.Znacie może jakieś sprawdzone pasty wybielające?Jakieś inne specyfiki.Dzieki Pozdrawiam :-)



...



...



#2
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Szczoteczka elektryczna.

Powaznie - dostalam takowa bodajze na Gwiazdke i zaczelam nia myc zeby. Jak za pol roku poszlam do dentysty to nie chcial mi uwierzyc, ze nie sa wybielane i smial sie, ze nie ma tak bialej plomby :mrgreen:

Tak wiec - z mojej strony powiem tylko tyle, ze pasty ktorych uzywalam byly do uzytku normalnego, zadne tam wybielajace - a efekt powalajacy ;-)

#3
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Myłaś zęby 2 razy dziennie normalną pastą?A i czy przed kupieniem tej szczoteczki miałaś zęby nie do konca białe?

#4
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Tak, 2 razy dziennie normalna pasta. Nie mialam zamiaru ich "wybielic" wiec nie robilam nic nadzwyczajnego ;-)

Nie wiem jakie mialam zeby, ale to chyba nie ma znaczenia - liczy sie efekt, zmiana byla spora, nigdy dentysta nie zwrocil na to uwagi - wiec.. 8-)

#5
chatton_atomic

chatton_atomic

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 79 postów
Nie pij duzo herbaty i kawy.
Dołączona grafika

#6
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
picie kawy czy cherbaty to chyba reguły nie ma , ja piję bardzo dużo i żółtych zębów niemam , na pewno ważna jest odpowiednia higiena , przedewszystkim odpowiednio dobrana szczoteczka zmieniana co najmniej raz na 2-3 m-ce, dokładne szczotkowanie i odpowiednia pasta , a o nią najlepiej zapytaj w aptece , tam napewno doradzą ci jakąś dobrą wybielającą .
Czasami na zabarwienie zębów wpływają niektóre przyjmowane leki

#7
Maati

Maati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Dzięki za rady.Teraz zaczełem myć zęby niedawno zakupioną szczoteczką elektryczną i moze wybiore się do apteki po jakąś paste wybielające poprosze o rade panią/pana z apteki.Pozdrawiam ;-)

#8
madena

madena

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
Ja polecam wybielanie jednak, bo efekty są szybko widoczne (bo chodzi mi o wybielanie w domu z nakładką i żelem) i naprawdę humor od razu się poprawia jak każdy Ci mówi "ale masz białe zęby", po prostu aż chce się uśmiechać :grin:
To nie jest też aż tak bardzo drogie, spytaj swojego dentystę

#9
Loriette

Loriette

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 68 postów
A ja polecam mycie zębów pasta ziołową. Odkąd założyli mi aparat, nie mogę używać wybielającej. Szoruję zazwyczaj po każdym posiłku i widać ogromna poprawę. ;))
Dołączona grafika
loriette.photoblog

#10
Pretty Women

Pretty Women

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 2 postów
Cześć,
dam Ci jedną radę która na pewno Ci pomoże ;)
Jeżeli chcesz mieć białe zęby kup sobie sodę oczyszczoną i w niewielkiej ilości zamaczaj w niej szczoteczkę do zębów. Pamiętaj jednak że musisz czyścić zęby nie dłużej niż jedną minutę! Sodą możesz czyścić tylko zęby z przodu i musisz mieć je zaciśnięte, czyli jedynka do jedynki, ponieważ gdy soda dostanie się do jamy ustnej nie jest to przyjemne odczucie ;) Pamiętaj aby nie połykać spienionej sody, tylko zaraz przepłukać jamę ustną ciepłą wodą ;) Zabieg mycia zębów sodą możesz przeprowadzać raz w tygodniu! Myślę, że zadziała, bo sama tak robię ;) pozdrawiam!!!

#11
magdatez

magdatez

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 59 postów
w zupelnosci zgadzam sie z pretty women
Dołączona grafika

#12
Breathe

Breathe

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Kolor zębów - naturalny nie jest biały, a lekko słoniowy, , chyba, że zęby są przebarwione z powodu kawy, herbaty, słodkich napojów etc.Wybielanie- jest sztuczne.

Lepiej unikać past, a zrobić własną, naturalną np. myć sodą rozpuszczoną w wodzie, czy solą morską, niektóre pasty są na bazie ziół, tez można takową kupić np VICCO.

Pozdrawiam serdecznie
Oddychaj, żyjesz!

#13
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów
ząbki to mój kompleks. boje sie straszliwie dentysty wiec rzadko do niego chodze. ale jak zaboli to juz wyjscia nie ma :-(

#14
chmurka

chmurka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 62 postów
Dużo cennych porad, sama zacznę je stosować... Dzięki wszystkim! :)

#15
miyollia

miyollia

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 22 postów
Ja tez musze zrobić coś z tymi moimi kłami.. :/ Nie mam się czym pochwalić :(

#16
kant1

kant1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Zrób sobie wybielanie u dentysty

#17
bedechudaooo

bedechudaooo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów

Cześć,
dam Ci jedną radę która na pewno Ci pomoże ;)
Jeżeli chcesz mieć białe zęby kup sobie sodę oczyszczoną i w niewielkiej ilości zamaczaj w niej szczoteczkę do zębów. Pamiętaj jednak że musisz czyścić zęby nie dłużej niż jedną minutę! Sodą możesz czyścić tylko zęby z przodu i musisz mieć je zaciśnięte, czyli jedynka do jedynki, ponieważ gdy soda dostanie się do jamy ustnej nie jest to przyjemne odczucie ;) Pamiętaj aby nie połykać spienionej sody, tylko zaraz przepłukać jamę ustną ciepłą wodą ;) Zabieg mycia zębów sodą możesz przeprowadzać raz w tygodniu! Myślę, że zadziała, bo sama tak robię ;) pozdrawiam!!!


Ciekawe nie wpadła bym na to muszę spróbować :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych