Skocz do zawartości

Zdjęcie

jade dalej


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
oliffkaaa

oliffkaaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Witam,
Mam na imie Oliwia :mrgreen: mam 16 latkow :mrgreen:
waga:60kg
wzrost:169cm

mam zamiar schudnac do 55 kilo ale ja juz chyba nie dam rady... :-x te 6kg zgubione mnie wymeczylo...jeszcze 5 kilo :D chce tego dla siebie chociaz mowia zebym juz nie dietkowala, ale moje wymiary nie sa takie sczuple :-/
mam nadzieje ze bedziecie mnie wspierali!! :tongue:

buska :*
cała droga:
Dołączona grafika



...



...



#2
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Jasne że bedziemy Cie wspierac i na pewno Ci sie uda schudnąć-świetnie trafiłaś:)

#3
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Witaj Oliwia na forumku ,cieszę się,że do nas trafiłaś :wave:
bardzo ładnie schudłaś te 6 kg,ale nie piszesz,jak to zrobiłaś ,w jakim czasie ,jaka jest Twoja dieta i czy coś ćwiczysz .
w tak młodym wieku bardzo ważne jest,aby odchudzić się bezpiecznie,bez szkody dla organizmu,
abyśmy mogli Cię skutecznie wspierać , pomagać i motywować ,napisz o sobie więcej
na pewno pomożemy i na pewno dasz radę -pozdrawiam- :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#4
oliffkaaa

oliffkaaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
dzieki 8-)
no wiec od poczatku marca stosowalam diete 1200kcal...ale tam wiecej tez jadlam bo mloda jestem wiec nie bede sie katowac...a cwiczonka drobne :mrgreen: hula hop,skakanka,brzuszki i A6W ktora jest nuuuudnaaa :-| teraz sa wakacje i mialam 2 wyjazdy nad morze iii no niestety diete szlak trafil :-D :lol: i mam czeste napady glodu...jak cos zobacze to nie moge sie powstrzymac i jem to...
odchudzam sie 4 miechy nie lisze lipca :-) jakos malo stracilam na wadze bo niektore dzieczyny pisza ze stracily w 2 miesiace np 8 kilo :P
cała droga:
Dołączona grafika

#5
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
Im wiecej na sie nadwagi tym szybciej sie chudnie. Dlatego niektorzy w dwa miesiace moga schudnac 8-10kg przy normalnym odchudzaniu - wcale nie katowaniu.

Jesli masz napady glodu, ktore powoduja, ze jak cos zobaczysz to musisz to zjesc - to jest pierwszy znak, ze cos jest/bylo nie tak w odchudzaniu. Tego efektu byc nie powinno. Musisz dostarczac organizmowi wszystkie produkty, tyle, ze w ograniczonej ilosci - w ten sposob nie bedziesz sie katowac i nie stanie sie tragedia jak zjesz raz na jakis czas lody np :-)

Odchudzanie to ciezki kawalek chleba niestety.. Ale jestesmy z Ciebie dumne, ze 6kg juz masz za soba. A te 5 kolejnych kilogramow to na pewno konieczne sa? ;-) Wiesz, wazne jest to, zeby po odchudzaniu wage ustabilizowac i uniknac efektu jojo - jesli schudniesz za duzo to tym trudniej Ci bedzie tego dokonac..

Powodzenia w dalszej walce! Trzymam kciuki! :-)

#6
oliffkaaa

oliffkaaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
jak bede miala wiecej czasu to wam napisze moje wymiarki...
:-) nie wiem czy te 5 kilo jest konieczne ale chociaz 2 kilo... :roll: mam duzy brzuch i brak tali...chociaz schudlam... :-P najbardziej mi chodzi o ten brzuchol...reszta spoko...podobaja mi sie nawet moje uda :mrgreen: i pupka ;-)
oj wlasnie...co do ud...to mam roztepy...jak ktos sie przyzy to bedzie widzial ale z daleka tego nie widac...co zrobic zeby je troszke zmniejszyc bpo zlikwidowac je bedzie ciezko :D
cała droga:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych