Skocz do zawartości

Zdjęcie

60 kg - to mój cel


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
573 odpowiedzi w tym temacie

#41
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
trzymam cię Anja, za słowo i fotke kiecki koniecznie wklej.

Ja dziś pomimo objechania trzech festynów i obiadku u rodziców dałam rade.

:chef: moje menu:
sniadanie: płatki czekoladowe na mleku 0%
II sniadanie: jogurt aktivia wisniowa
obiad: udko kurczka gotowane, ziemiaki i sałatka z kapusty pekińskiej z majonezem
no i po obiedzie mały wałelek

dziś zaczełam 2 etap herbatek slim figura -oczyszczanie- jakos nie mogę sie przyzwyczaic do tego smaku :sick: ale to tylko tydzień :mrgreen:



...



...



#42
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia dasz rade z ta herbatką-chociaż wiem,że ona jest okropna ale czego nie robi sie dla figurki

#43
jasmine

jasmine

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 069 postów
barankosia, wklej nam jakies fotki z wesela PROOOOSIMY :mrgreen:

Co do uszczypliwosci babci - ja wazylam 94kg i nawet jak schudlam 10 to nadal sie pojawialy. A wiesz jak jest teraz? Babcia ciagle mowi "dziecko, zjedz cos, jaka Ty chuda jestes". Widzisz, One (babcie) tak popadaja w skrajnosci i nic z tym sie nie da zrobic :mrgreen: A wiadomo, ze do chudego mi daleko. Po prostu i tak zle i tak niedobrze ;-)

#44
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JASMINE NO JUZ NIE TAK DALEKO JA BYM POWIEDZIAŁA ZE tOBIE DO CHUDEGO BLIŻEJ NIŻ DALEJ :mrgreen:

#45
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
jasmine, no pewnie to tylko 5 kg pokonałaś już pięć razy tyle więc i z tym dasz sobie rade. :thumbsup:

ja mam cyba ostatnio złe dni, dawn juz sie tak nie czułam, ciągle chce mi sie spać. Nocy mogłabym nie przesypiać i wtedy mam najwięcej energi a w dzień koszmar, ziewam od rana do wiczora. Też tak macie?


dziś poszalałam troche z menu :chef: szczególnie w okolicach obiadu :oops:

śniadanko: płatki czekoladowe na mleku 0%
II sniadanie: 2 banany
obiad: 1 parówka odtłuszczona z plasterkiem żółtego sera (z mikrofali) do tego keczup i kromka białego chleba z masłem :blush: :blush: :blush:
do tego jeszcze przegryska przed obiadem plasterek wiejskiej szynki (musiałam spróbować ja smakuje) i pół plasterka zółtego sera

No i od teraz do końca dnia post chocby miało mnie skręcać, ale obiecuje sobie i Wam :ceyes:

#46
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
barankosia można sobie od czasu do czasu pozwolić a poza tym to aż tak kalorycznie przecież nie było ;-)
pozdrawiam

#47
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
barankosia wcale tak zle nie było , ważne abyś starała sie nie przekraczać 1000kal, pomału dojdziesz do wprawy :lol:

#48
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dzięki becia, już czuje się lepiej po takich słowach, ale kaca moralnego to ja miałam po obiedzie. Ale po tym obiedzie nic i trzymam sie świetnie

#49
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
i oby tak dalej :clap2:

#50
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
barankosia będzie dobrze , musisz poczekać az zołądeczek ci się skurczy a wtedy będzie już łatwiej :-D

#51
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dzięki dziewuszki :mrgreen: .

dzis miałam niedziele która kompletnie wybiła mój rytm dnia. ostatni posiłek zjadłam o 20.00 bo nie mogłam wcześniej (szaleńcze tempo zakupów :-? ).
waga stoi w miejscu, muszę wkońcu się zabrać :whistle: i dołożyć do diety jakieś ćwiczenia :strong:

#52
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
barankosia ja też musze zacząć cwiczyc ale jakos nie moge sie zabrać do tego :tongue:

#53
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
e dziewczyny to tak jak u mnie z tymi ćwiczeniami-też mi sie nie chce i za bardzo nawet czasu nie mam :crazy:

#54
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Dziś kolejny mały sukcesik waga rano pokazała 82,5 kg :mrgreen: Już tak malutko do 80 kg.Mam nadzieje że do końca roku dojde do 70 kg

#55
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
barankosia ja wierze w ciebie i na pewno do końca roku dasz rade , trzymam kciuki :thumbsup:

#56
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
dzięki becia, dzis dzionek pod względem diety przebiegł dobrze. jeszcze tylko jedna filiżanka slim figura i mozna iść spać ;-)

#57
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
barankosia,świetnie ci idzie, a każdy sukcesik dopinguje-także trzymaj się kochana i walcz dalej do siódemki z przodu już tak blisko :thumbsup:
a ile tych herbatek wypijasz?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#58
matkaizona

matkaizona

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
dziewczyny, jak patrzee na te Wasze postępy, to cieszę się, że tu trafiłam.
matkaizonaDołączona grafika

#59
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
barankosia ale ty sie zawziełaś normalnie jestem w szoku-przy Twoim tempie to na pewno siódemka bedzie z przodu do końca roku-oby tak dalej:) :clap2: trzymam :thumbsup:

#60
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
siódemka będzie z przodu u barankosi już we wrześniu! ,te 2,5 kg to jej spadnie piorunem!
na pewno i bardzo w to wierzę!
barankosia do boju!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych