Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co nas wkurza...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
258 odpowiedzi w tym temacie

#241
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Za-Duza-Aga, dobre dobre :thumbsup: to ja wiecej poprosze :whistle: :whistle: :whistle:



...



...



#242
zdrowymarcin

zdrowymarcin

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 121 postów
Mnie wrzurza hamstwo i prostactwo, głupota ludzka i pijani ludzie. To ostatnie chyba najbardziej :hmmm:

#243
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No to mnie najbardziej na świecie wkurza katarrrrrrrrrrrr :evilmad:

#244
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
bezradność -najgorzej wkurza niemoc ,jak się nie da w żaden sposób nic zrobić
Dołączona grafika Dołączona grafika

#245
Maligna

Maligna

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Niemoc. To mnie wkurza najbardziej. Zwłaszcza, jeżeli nie mogę pomóc nikomu bliskiemu.
Wkurza mnie też kłamstwo, wkurza mnie koloryzowanie różnych opowieści :)
Jeszcze podejście rodziców do dzieci. W większości mogę powiedzieć, że denerwuje mnie bardzo :) I nie chodzi o konflikty : Ale tato ja chcę iść na tą imprezę! - Mówi to 13 letnia córka, ale raczej o zwykłą codzienną bieganinę i przepychanki, przez co rodzice i dzieci wzajemnie się podburzają, wyżywają się na sobie :-/

#246
brunecia

brunecia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 151 postów

Mnie wrzurza hamstwo i prostactwo, głupota ludzka i pijani ludzie. To ostatnie chyba najbardziej :hmmm:


mnie najbardziej może nie denerwują, ale wprawiają w politowanie pijane kobiety. Najbardziej żałosny widok, zataczająca się kobieta.
A oprócz tego denerwuje mnie, narzucanie mi przez kogoś swojego zdania i brak tolerancji, w każdym możliwym aspekcie.

#247
Jolinka

Jolinka

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 21 postów
Nie cierpię jak ktoś patrzy na innych z góry bo jest bogatszy, mądrzejszy lub cokolwiek innego. Nie znoszę tego niesamowicie. :walek:

#248
doradca

doradca

    Administrator

  • Moderators
  • 226 postów
Mnie najbardziej wkurzają złe nawyki które nawet po zwalczeniu mogą wrócić po latach... :placz:

#249
Marcysia1984

Marcysia1984

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 25 postów
Mnie wkurza gdy ludzie mowią " pieniądze szczęścia nie dają" zauważcie że mowią tak tylko Ci którzy maja te pieniądze... i myśla że wiedzą wszystko... a co z tymi chorymi którzy żyją z uciążliwą chorobą? i nie mają pieniędzy na leczenie ? proteze etc.. ?
Diety Diety Diety Diety Diety Diety Diety Diety :)

#250
effie

effie

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 16 postów
Ja nienawidzę niektórych ludzi, którzy wchodzą w związki, a potem mają głęboko gdzieś swoich przyjaciół...:(

#251
Enigma

Enigma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
A mnie niesprawiedliwość i chamstwo

#252
Seller

Seller

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
A mnie wkurza Gronkiewicz-Waltz i te jej zasrane podwyżki cen na komunikację miejską!
Eterna amistad...

#253
sabia

sabia

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 141 postów
mnie wkurza, że ludzie nie szanują ziemi i surowców naturalnych oraz bezmyślnie je marnują tworząc produkty, które są w stanie wytrzymać tylko okres gwarancji a potem się psują; chociaż producenci byliby w stanie wyprodukować o wiele trwalsze urządzenia ale cóż najważniejsze są pieniądze :evilmad:

#254
Tomaszq

Tomaszq

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
Mnie wkurza, jak baba jeździ samochodem i gada sobie przez komórkę i skręca sobie na skrzyżowaniu w prawo i wjeżdża mi prosto w bok mojego 3 miesięcznego samochodziku. To jest po prostu niefart na całej linii, ponieważ jakieś 2 lata temu miałem taką samą sytuację, tylko wtedy to jechałem samochodem ojca, ile było wtedy krzyku. ;/

#255
adamiakmatinka

adamiakmatinka

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 3 postów
Kurcze mój chłopak cały czas robi mi jakieś wyrzuty że jem słodycze. A sam pije piwsko ze swoimi kumplami przy każdym meczu. :evilmad:

#256
otyła25

otyła25

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
To czas na mnie!!! :arrow: wkurza mnie to jak inni gapią się na mnie :!: :arrow: jak gadają gruba jesteś schudnij bo zaraz w drzwi się nie zmieścisz :!: :arrow: albo jeszcze bo zaraz 200 kg będziesz ważyć :!: :arrow: wkurza mnie to że jak ktoś gada coś na mnie w obecności mojego J..sza to on nie reaguje :!:

#257
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Nie przejmuj się ludzie zawsze gadaja o innych .Ja to myślę ,ze swoja głupotę i ułomność próbują sobie wynagrodzić gadając źle o innych.A wierz wiem jak to boli .Ale ty schudniesz a oni złośliwi i ograniczeni pozostaną.Głowa do góry.
Dołączona grafika

#258
grazka55

grazka55

    Czytelnik/podgl?dacz

  • Members
  • 4 postów
Mnie wkurza bezczelność ludzka, chamstwo, brak kultury i szacunku do innych.

#259
Kasia33

Kasia33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
mnie wkurza pogoda. Wiatr, zimno śnieg błoto i chamski motłoch pchający się na łeb na szyję na mnie. Człowiek nie może stanąć przez chwilę w centrum miasta bo zaraz ktoś na mnie wpadnie potrąci popchnie. Zero kultury - zwłaszcza, o dziwo u osów starych. To to się dopiero łokciami przepycha. i to wszędzie. w kolejce w sklepie, na ulicy, w autobusie... nawet do windy musi pierwsze się wepchnąć. Bez żadnego przepraszam ani nic. Na emeryturze im się tak wszędzie spieszy, że aż chamstwo uszami wyłazi... szkoda słów




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych